Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
*

Offline żur0

• 717
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
« dnia: Czerwiec 10, 2019, 19:02:43 »
Zakładam taki wątek, bo nie widziałem podobnego. Wiadomo, że handelek w mniejszym lub większym stopniu kwitnie, powiększamy bądź likwidujemy swoje kolekcje, toteż zakładam wątek gdzie będziemy postować pewniaczków, czyli sprzedawców, którzy mają dobre fanty w rozsądnych cenach, bez kombinatoryki. Chyba skończyły się już te czasy gdzie grabie grabiły do siebie i każdy morda w kubeł o swoich źródłach, więc możecie się też podzielić swoimi sprzedawcami, no offence!

Na początek wrzucam:

J4U - fajna strona z grami i stuffem o różnym stopniu wysłużenia, sporo tanich cartów klasyków i konsolki do naprawy. Mają również swój kramik na ebayu, ale ostatnio przenieśli się właśnie na tamtą stronę i mają chyba nawet niższe ceny. Nie mam paypala,  więc płaciłem jakąś przedpłaconą kartą podarunkową co kobita w robocie dostała. Zakupiłem tam Track'nField 2 oraz F1 Circus w dosyć okazyjnych cenach: pojedynczy cart z Track'nField kosztował mnie z przesyłką 3$, F1 Circus w boxie w stanie raczej wzorowym niż bardzo dobrym kosztował mnie 5,5$  z przesyłką. Przesyłki bardzo dobrze zabezpieczone i chociaż idą nierejestrowaną to były u mnie po niespełna 2 tygodniach.  Sklep dorzucił nawet szurikena origami jako mały gift, niby pierdoła a człowiekowi milej. Zamawiam nierejestrowaną bo nawet te 30 zł jak zginie to tam ch... póki co zero zastrzeżeń.

"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline Preki

• 179
Odp: Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2019, 09:37:15 »
Właśnie paczucha z J4U przybyła do mnie. Elegancko zabezpieczona, choć shurikena origami ani innych śmiesznych dodatków w środku nie znalazłem. Polecam dzieciom.

Od siebie polecę retrozockerbudenbesitzer. Sporo luźnych kartów w różnym stanie (jeżeli komuś zależy na dobrym stanie, niech się rozgląda tylko za tymi opisanymi jako A-Ware). Darmowa wysyłka z Austrii, która co prawda nie wiadomo ile idzie, no ale... darmowa!

*

Offline Zelas12

• 128
  • Zatracony w RETRO.........
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2019, 18:05:14 »
Pewniakiem jak dla mnie w 100% jest nijaki Falcon. Generalnie gość nie wali cen z kosmosu ,opisuje dość szczegółowo,robi szczegółowe fotki.
Od niego mam około 30 kartów w kolekcji. Jednym słowem polecam:)

*

Offline Preki

• 179
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2019, 19:09:57 »
Zarzuć linkiem Zelas.

*

Offline Zelas12

• 128
  • Zatracony w RETRO.........
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2019, 21:02:58 »
https://allegro.pl/uzytkownik/falcon8809?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-eyesa-bp-uni-1-5-0730
Generalnie musisz obserwować gościa cały czas bo coś tam czasami fajnego ma. Jak już będziesz jego klientem to coś tam spod lady nawet zarzuci. Dla mnie super gość, mam nadzieję ,że coś tam jeszcze od niego kupie. Pełne zaufanie polecam jestem na tak.:)

*

Offline machbed

• *
  • 21
  • Elektryk za dychę
Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.

*

Offline Preki

• 179
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2019, 11:37:24 »
Denno-shop na eBayu. Gościu z Japonii sprzedaje różne i różniste graty, sporo wśród nich urządzeń peryferialnych typu light guny czy pady do różnych konsol, a nawet kontrolery do Arkanoida dla NESa, Famicoma czy MSXa. Zamierzam niebawem tam się wyposażyć w coś. Dodatkowym atutem jest darmowa wysyłka.

EDIT:
https://allegro.pl/oferta/protektor-pudelko-ochronne-kartridz-famicom-smd-8186946641

Jeśli ktoś widział na zlocie jak zapakowane są moje kartridże, to podaję link do pro(bo)tektorów które sprzedaje jeden gościu na Allegro.  Mocno polecam. Jak w tytule oferty widać, można w nie także zapakować gry na Master Skurwiela System i Mega Drive'a.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2019, 22:31:48 wysłana przez Preki »