Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
*

Offline żur0

• 696
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
« dnia: Czerwiec 10, 2019, 19:02:43 »
Zakładam taki wątek, bo nie widziałem podobnego. Wiadomo, że handelek w mniejszym lub większym stopniu kwitnie, powiększamy bądź likwidujemy swoje kolekcje, toteż zakładam wątek gdzie będziemy postować pewniaczków, czyli sprzedawców, którzy mają dobre fanty w rozsądnych cenach, bez kombinatoryki. Chyba skończyły się już te czasy gdzie grabie grabiły do siebie i każdy morda w kubeł o swoich źródłach, więc możecie się też podzielić swoimi sprzedawcami, no offence!

Na początek wrzucam:

J4U - fajna strona z grami i stuffem o różnym stopniu wysłużenia, sporo tanich cartów klasyków i konsolki do naprawy. Mają również swój kramik na ebayu, ale ostatnio przenieśli się właśnie na tamtą stronę i mają chyba nawet niższe ceny. Nie mam paypala,  więc płaciłem jakąś przedpłaconą kartą podarunkową co kobita w robocie dostała. Zakupiłem tam Track'nField 2 oraz F1 Circus w dosyć okazyjnych cenach: pojedynczy cart z Track'nField kosztował mnie z przesyłką 3$, F1 Circus w boxie w stanie raczej wzorowym niż bardzo dobrym kosztował mnie 5,5$  z przesyłką. Przesyłki bardzo dobrze zabezpieczone i chociaż idą nierejestrowaną to były u mnie po niespełna 2 tygodniach.  Sklep dorzucił nawet szurikena origami jako mały gift, niby pierdoła a człowiekowi milej. Zamawiam nierejestrowaną bo nawet te 30 zł jak zginie to tam ch... póki co zero zastrzeżeń.

"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline Preki

• 158
Odp: Pewniacy - gry i sprzęt (allegro/ebay/dedykowane strony)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2019, 09:37:15 »
Właśnie paczucha z J4U przybyła do mnie. Elegancko zabezpieczona, choć shurikena origami ani innych śmiesznych dodatków w środku nie znalazłem. Polecam dzieciom.

Od siebie polecę retrozockerbudenbesitzer. Sporo luźnych kartów w różnym stanie (jeżeli komuś zależy na dobrym stanie, niech się rozgląda tylko za tymi opisanymi jako A-Ware). Darmowa wysyłka z Austrii, która co prawda nie wiadomo ile idzie, no ale... darmowa!