[IMPORT] lista tajwańskich życzeń
[IMPORT] lista tajwańskich życzeń
« dnia: Styczeń 31, 2019, 08:33:25 »
Myślałem o takim temacie, a ostatecznie do jego założenia przekonaliście mnie na fb czacie Contrabandy. Zatem proszę bardzo, teraz jestem w swoim zawodowym żywiole i mogę pomóc lokalnie wyszukać to co chcielibyście włączyć do swoich kolekcji, a czego oczywiście w PL dostać się nie da.

Na początek z miejsca, w którym byłem i które widzieliście na vlogu. Jeśli interesuje Cię któryś ze sprzętów, któraś konsola lub inny artefakt z filmu, napisz i najlepiej wstaw czas z filmu lub screenshota. Odnośnie tytułów gier to prosiłbym o oznaczenie czy poszukiwany jest oryginał czy pirat, a może bez znaczenia. Mając listę wybiorę się i wypytam o ceny interesujących Was itemków. Informacyjnie dodam jeszcze, że pojawię się na chwilę w Polsce w marcu więc mogę zabrać nabytki ze sobą i wtedy rozesłać żeby przyoszczędzić na pocztowcach.

Lista:

Famicom 3D System - Roben & Dziat
Rockman (wer. oryginał) - Krisuroku
Sega Mega Drive (wer. japońska) - Preki
Getsu Fuuma Den (wer. CIB, oryginał lub pirat) - Rocket
Gradius 2 (wer. pirat), Zanac (wer. oryginał lub pirat) - Mejs
Batman: Return of the Joker (wer. oryginał lub pirat) - Lubone & Helper
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2019, 17:34:40 wysłana przez Nielogiczny »

*

Offline Preki

• 144
Odp: [IMPORT] lista tajwańskich życzeń
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2019, 11:50:50 »
Tak jak pisałem z Tobą na fejsie - w tym roku rozważam kupno Segi Mega Drive, więc jak mają tam japońską wersję tej konsoli (60Hz master race), to sprawdź ile to wyjdzie w przeliczeniu na polskie złocisze.

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2019, 02:28:33 »
Poproszę o Getsu Fuuma den, widziałem piracika na filmach, ale jak by był gdzieś oryginał CIB bądź sam cart, to chętnie zakupię jedną z 2 ostatnich opcji ;)

*

Offline Mejs

• *
  • 134
  • # Joint ROM System #
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2019, 17:46:50 »
Jestem zainteresowany pirackim Gradiusem 2 (widoczny na zdjęciu z insta), oraz Zanaciem jeśli na jakiegoś natrafisz.

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2019, 18:27:56 »
Był Zanac na FDSa w sklepie. Sprawdzę po ile.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2019, 21:40:22 wysłana przez MWK »

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2019, 20:09:49 »
Cześć. Chętnie kupię grę na Nintendo famicom "Batman: Return of the Joker" oryginał lub piracki, bez znaczenia. Okładka powinna być podobna do tej w moim awatarze. Czy istnieje taka możliwość, jest dostepna? Jeśli tak to jaki koszt? Dzięki, pozdrawiam.

*

Offline dziat

• 942
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2019, 20:45:45 »
Grzesiek, w jakiej cenie jest VR Famicomowy w tym cudownym sklepie?

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

*

Offline Mejs

• *
  • 134
  • # Joint ROM System #
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2019, 21:41:34 »
Jestem zainteresowany pirackim Gradiusem 2 (widoczny na zdjęciu z insta), oraz Zanaciem jeśli na jakiegoś natrafisz.
Był Zanac na FDSa w sklepie. Sprawdzę po ile.

Nie jestem zainteresowany wersją FDS, wyłącznie piratem na kartridżu, najlepiej nie okrojoną. Dziękuję!

« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2019, 09:19:56 »
Cześć. Chętnie kupię grę na Nintendo famicom "Batman: Return of the Joker" oryginał lub piracki, bez znaczenia. Okładka powinna być podobna do tej w moim awatarze. Czy istnieje taka możliwość, jest dostepna? Jeśli tak to jaki koszt? Dzięki, pozdrawiam.

lubone o Ty spryciarzu  :P Batmanowy zlotowy maniak dołącza się do pytania Grzesiu.
Podać pomocną dłoń zawsze można

« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2019, 14:52:59 »
Koledzy zainteresowani Batmanem ROTJ... Zdaje się, że w Azji produkt wyszedł pod nazwą Dynamite Batman... Załączam zdjęcie kartridża :)

« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2019, 17:36:11 »
Dopisane. W poniedziałek idę posprawdzać.

« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2019, 17:44:42 »
Super, dzięki...    ;D ;D ;D

« Odpowiedź #12 dnia: Luty 11, 2019, 14:13:52 »
Byłem dzisiaj i sprawdziłem co jest oraz po ile. Wygląda to następująco (ceny przeliczone na PLN):

Famicom 3D System - nówka sztuka, box w folii - 430 PLN
Rockman - wersja oryginalna Famicomowa w super stanie - 280 PLN
Getsu Fuuma Den - wersja oryginalna Famicomowa w super stanie - 150 PLN
Zanac - wersja FDS - 210 PLN
Gradius 2 - wersja piracka w bardzo dobrym stanie - 100 PLN

Pozostałych rzeczy o które pytaliście nie ma. Np. japońska Sega niedawno się sprzedała.
Generalnie David ma ruch, gry mu znikają, a dziś pochwalił mi się nowościami jakie ma w sprzedaży.

Tak więc nie jest tanio. Z drugiej jednak strony jeśli ktoś się zdecyduje na zakup to oszczędzi na przesyłce bo początkiem marca będę na chwilę w Polsce i mogę gry/sprzęty po prostu spakować do walizki.

Kupując kilka rzeczy pewnie coś wytarguję. Kto chętny zapraszam na PW albo messangera.

« Odpowiedź #13 dnia: Luty 11, 2019, 15:15:07 »
Dzięki za sprawdzenie i dobre chęci :) Gdyby Batman ROTJ się pojawił, daj znać. Dzięki :)

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 645
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 11, 2019, 17:51:20 »
Cenowo ten VR mi odpowiada, więc Grzesiu na dniach zrobie przelewsk