*

Offline Jockey

• **
  • 39
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
CJ otwiera komisze i zrobi Ci chiptuńsk (i nie tylko)
« dnia: Kwiecień 21, 2018, 17:35:44 »
Witojta, ostatnio moja sytuacja życiowa nie wygląda ciekawie (problemy rodzinne, wyjazdy na nagrania do dyplomu, akademik, szkoła etc.), co zmusiło mnie do otworzenia komiszy. Jeśli chcecie jakiś oryginalny utworek albo aranżację (nie tylko jako chiptunsk), to jestem do waszej dyspozycji.

W skrócie przedstawia to się tak:
  • Jest 25 slotów na utwory (plus kilka dodatkowych na pełne soundtracki)
  • Utwór do 1:30, ale to jest do uzgodnienia
  • Jeśli macie jakiekolwiek wytyczne odnośnie chipów czy stylu, to można dawać znać.
  • Ceny oryginalnie to $20 za utwór, $15 za aranżację (plus dodatki, ale tu chyba nie będą obowiązywały), ale tutaj cena jest do negocjacji, szczególnie w przypadku dłuższych utworów.

Więcej informacji możecie znaleźć w tym dokumencie:
https://docs.google.com/document/d/1vrXHGrIcRYW4PnkusAbmjSnYwMuoeZW0SYq-AX1GqHA/edit?usp=sharing

Jeśli jesteście zainteresowani, to dawajcie znać od razu na maila (milosandchipjockey@gmail.com) lub na prywatnej wiadomości. Im szybciej zamówcie, tym lepiej, bo wtedy mi szybciej pomożecie. Dzięki wielkie za wasze zainsteresowanie, wiele to dla mnie znaczy.

*

Offline żur0

• 624
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: CJ otwiera komisze i zrobi Ci chiptuńsk (i nie tylko)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2018, 00:42:11 »
Myślałeś kiedyś o podjęciu normalnej, uczciwej pracy nieeksponujacej kieszeni forumowych kumpli?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 17:46:15 wysłana przez MWK »
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline Jockey

• **
  • 39
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: CJ otwiera komisze i zrobi Ci chiptuńsk (i nie tylko)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2018, 01:46:12 »
Komisze lecą nie tylko do was, ale i do innych. Oryginalnie było to reklamowane na Twitterze oraz na Facebooku.
Also,  szukałem pracy w tym stylu, ale niestety, mało kto szuka chłopaka robiącego chiptuńsk, czy montażystów w Warszawie.
Ukierunkowałeś tą odpowiedź tak, jakbym celował w was z AK47 i krzyczał: "Dawać mi pieniądze", gdzie ja niczego od nikogo nie wymuszam, a jedyne co robię to tylko  rozgłaszam informację o otwartych komiszach dalej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 17:46:24 wysłana przez MWK »