Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 07, 2018, 04:51:25 »
Ja ostatnio pocisnąłem zaległe Mega Many (tj. 4, 5 i 6), ale nie "na raz", robiłem sobie po robocie tak z 2, 3 levele i zapisywałem password.

Niedługo powtórzę na streamie, dzisiaj pękł Mega Man 1 i 3 na begazuzie

A z nie-NESowych to w końcu zrobiłem pierwszego Quake'a. Co prawda w ostatnim epizodzie dopadł mnie nieszczęsny glitch z utratą run i musiałem użyć cheatu, by je odzyskać, ale czuję się usprawiedliwiony, bo wszystko jest na "taśmach prawdy" :)

EDIT:
Udało mi się w końcu pocisnąć każdego z NESowych Mega Manów "na raz" - bez korzystania z passwordów. Wszystkie oprócz 2 (dźwięk niedostosowany do PAL) i 6 (brak wersji PAL) ukończyłem na Pegasusie.
https://www.youtube.com/watch?v=16_q2rwzdQg&list=PLNBzulLWhXW90VoVvKrs49oaCqEj9iWYF

Strasznie mnie teraz kusi seria MM na Game Boya.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2018, 00:52:58 wysłana przez Gustlik »

« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 16, 2018, 00:49:58 »
Z racji, że cisnę ostatnio wszystkie Mega Many z "podstawowej" serii, rozwaliłem po raz pierwszy w życiu MM7 - co prawda gra SNESowa, ale to najtrudniejszy Mega Man w jakiego dotychczas grałem. Spędziłem niemal 7 godzin z tą grą i zdecydowanie poziom idzie w górę w stosunku do NESowych gier z tej serii. Ostatnia walka z Wily'm doprowadziła mnie do szewskiej pasji, ale w końcu udało się:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2018, 00:51:52 wysłana przez Gustlik »

« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 22, 2018, 01:27:03 »
NARESZCIE W KOŃCU przeszedłem tą nikczemną grę crapa która się nazywa Astro Robo SASA. Czy ktokolwiek kojarzy i grał??

Znałem tego nikczemnego crapa od szczyla i w ostatnich worldach robi się niedorzecznie ciężki i niemożliwy do przejścia. Oglądałem jakiegoś seryjnego gejmera japońca i znalazłem radę i exploity na to- jedynie da się tą grę przejść TYLKO jak się włączy grę na 2 playerach i za wszelką cenę przeżyje playera nr 2 jak najdłużej i wtedy dostaje się ammo 2.5x razy więcej co jest w ostatnich levelach niezbędne. Szkoda że to jest gra którą trzeba tak hackować naokoło ale jednak da się

*

Offline MWK

• 569
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 22, 2018, 17:52:31 »
Ło kłerwa Panie! Dałeś radę skończyć tego crapa nad crapy!! Mega Osiągnięcie!!!
MaarioS, Moje najgłębsze wyrazy szacunku (za wytrwałość) oraz kondolencji (za te wszystkie szare komórki, które w trakcie obumarły) 8)

U mnie SaSa zawsze zaczynała się i kończyła po pierwszych 3 sekundach gry - drugiego tak niegrywalnego tytułu na Famicom chyba nie ma, już Drzwiczki są bardziejsze od tego (hello Nielogiczny).

« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 22, 2018, 18:49:39 »
Bez przesady, nie powiedziałbym że to jest dosadne kompletne G, to jest nawet ciekawy klon balloon fighta (z gnatami). Problem jest taki, że w standardowym trybie 1 player gra robi się niedorzecznie trudna w ostatnich levelach że przejście jest niemożliwe i szanse na to są równe 0 (bo brakuje ammo)

« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 22, 2018, 20:20:35 »
Kolejne 2 Mega Many padły:
Mega Man - Dr. Wily's Revenge
Street Fighter x Mega Man - "zwykły" ending
W sumie zrobiłem 11 gier z Mega Człowiekiem, teraz planuję skończyć resztę z serii na Game Boya, następnie MM9 i 10, a jak już wyjdzie to 11.

« Odpowiedź #66 dnia: Maj 10, 2018, 03:58:41 »
No i padła cała seria Rockman, zarówno na NES, jak i na Game Boya, plus do tego 7 i 8 na SNESa i PS1.
https://www.youtube.com/watch?v=16_q2rwzdQg&index=1&list=PLNBzulLWhXW90VoVvKrs49oaCqEj9iWYF

I w końcu naprawiłem Wii, czas więc zmierzyć się z 9 i 10.
EDIT: No i padły 9 i 10. W 10tce jest jeszcze tryb HARD, który odblokowuje się po przejściu normala. Czas się z tym zmierzyć.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 14:00:30 wysłana przez Gustlik »