Co ostatnio przeszliście??
*

Offline daf

• 1090
  • →ܫ←
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 27, 2019, 10:47:49 »
Bardzo fajne gry wybrałeś, Yojc. Tak trochę jakby zaleciało naszymi bydgoskimi spotkaniami, co MWK? :D Tylko te Transformersy... U nas poszedłby reset po 3 minutach. Szanujmy się.

*

Offline Preki

• 158
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 27, 2019, 11:02:11 »
Ja właśnie yojca podziwiam za te Deformersy. Nerwy trzeba mieć stalowe jak Optimus Prime żeby z tym wytrzymać więcej niż 5 minut.

Kyatto Ninden Teyandee - grałem w tłumaczenie oddające bardziej japoński oryginał, po czym wzięło mnie na oglądanie pierwowzoru i trzeba przyznać, że to jedna z tych gier na licencji w które zarówno dobrze się gra jak i przypominają to, na czym się wzorują.  Pomaga przy tym fakt, że każdy jeden poziom jest jak odcinek serialu.

Przy Vice: Project Doom zaciąłem się na którymś poziomie i nerwów mi nie starczyło by przejść dalej. To było w dżungli chyba.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2019, 11:12:33 wysłana przez Preki »

*

Offline daf

• 1090
  • →ܫ←
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 27, 2019, 11:45:19 »
Vice jest całkiem dobrą grą, aczkolwiek trochę monotonną. Levele wyglądają tu bardzo podobnie - wszystkie ciemne, wszystkie na jeden szablon. Podoba mi się w tej grze nagromadzenie przeciwników - jest mocne osaczenie momentami. Ostatni etap jest całkiem sporym wyzwaniem - zwłaszcza ostatni boss. Chociaż jak znajdzie się już na niego schemat, to na luzaczku.

W Megamanie nigdy nie rozumiałem wyolbrzymionych problemów przy walce z naszym klonie (pamiętam, że dla wielu była to ogromna przeszkoda). Ja od zawsze biorę Fire i wtedy wystarczy parzyć go tymi kręcącymi się fireballami.

*

Offline MWK

• 796
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 01, 2019, 23:15:08 »
Tak trochę jakby zaleciało naszymi bydgoskimi spotkaniami, co MWK?

Dokładnie tak DAF, acz z tą tylko różnicą, że u nas takie rzeczy lecą ciurkiem, po kolei, bez przerw na sen 8)
Aż mi się jelita zakręciły z nostalgii jak czytałem Twoje sprawozdanie yojc, serio, moje najszczersze gratulacje i tak jak pisał Pietrek, nawet się nie zastanawiaj tylko przyjeżdżaj do nas na zlot, gdzie - jak już się znajdziesz - to za tego podwójnego Transformersa masz u mnie porządne, kraftowe pivo!

*

Offline yojc

• **
  • 39
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 03, 2019, 17:08:07 »
Zlot brzmi spoko, szczególnie że dojazd pociągiem miałbym nienajgorszy (też spod Wawy, ale z drugiej strony), no ale pierwszy weekend lipca mam od dawna zarezerwowany... Innym razem ;)

Mam nadzieję, że oferta na piwo samo w sobie nie jest ograniczona czasowo :E

Żeby nie było że mi wszystko w życiu wychodzi - w weekend zrobiłem przymiarkę do Ghosts n Goblins, a właściwie do Maikamury...
Pierwszy poziom poszedł dość gładko bo w zaledwie 20 minut, z kolejnym siedziałem godzinę... i się poddałem. Nawet nie dałem rady przejść tego budynku ze srającymi grubolami. Fakt, że grałem w japońską wersję gdzie fire rate jest ograniczony na pewno nie pomagał, delikatnie mówiąc.

Dawno dawno temu w odległej retro galaktyce wziąłem się też za Adventure Island 2...
Z lepszym czy gorszym skutkiem po ok. 1,5h gry dotarłem do ostatniego świata. Jak się łatwo domyśleć, ugrzązłem na amen. Spędziłem jakieś kolejne 1,5h nawet nie dochodząc ani razu do ostatniego bossa. Z tego co rozumiem plansze które trzeba ograć z danego świata są dobierane losowo, i jest tam naprawdę sporo "killerów"... Ech. Kocham pierwsze AI, ale w przypadku AI2 wywieszam białą flagę. Chyba już na amen. Trochę się obawiam, czy jest sens obczajać trójkę, czy znowu zostanę wdeptany w ziemię. Coś nie mam szczęścia do tych ostatnich plansz - np. w przypadku Boku Dracula-Kun też na niej spędziłem ponad połowę czasu na przejście całej gry.

Najbardziej mnie w tym wszystkim zastanawia... czemu ja to w ogóle kupowałem? :P

« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 05, 2019, 21:45:31 »
Yojc, podziwiam mocno za cierpliwość co do niektórych tytułów :)

Ja w ostatnim czasie przeszedłem :
Hi no Tori Hououhen: Gaou no Bouken - Przepiękna gra ...i całkiem prosta, tylko trzeba załapać gdzie są przejścia do innych etapów:) (Polecam też film Anime)
Chip & Dale 1 - Jako że to łatwy tytuł ,próbuję wykręcić jak najlepszy życiowy czas w przejściu (póki co 13min)
Battletoads & Double Dragon - Wspaniały tytuł .Pod koniec lat 90 brat pożyczył od kogoś tą perełkę na tydzień ,ogrywaliśmy go codziennie , gdy ostatnio ponownie spotkałem się z tytułem,przejście już nie było takie proste ,ale udało się ^^(czas na część 1 ).
Micro Mages- Jak dla mnie genialna gra .. właśnie takie tytuły powinny dziś wychodzić na NES :)(przeszedłem tylko poziom normal )
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2019, 21:47:30 wysłana przez Ćwirek »