*

Offline Preki

• **
  • 85
  • Let's attack aggressively!
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 15, 2018, 23:21:28 »
Ja na FConie 9 spałem na prowizorycznym łóżku poskładanym z 6 czy tam 8 krzeseł, karimaty i własnego plecaka jako poduchy. Dało radę, tym bardziej że ze sceny dobiegała bardzo głośna muzyka :P
Szalony fan Contry - i tyle w temacie.

« Odpowiedź #46 dnia: Maj 16, 2018, 01:01:51 »
Nocujac na 1 czy 2 noce robie tak zawsze. Ale calego zlotu bym nie wyrobil raczej.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 22:48:18 wysłana przez MWK »

« Odpowiedź #47 dnia: Maj 16, 2018, 07:26:58 »
Panowie, toć jo będę się mógł kimnąć u kogoś w aucie czy na jakiejś macie czy materacu? Bo w maluchu to tak troszke spać chujowo, tak samo w sumie jak wziąć materac xD
Wystarczy mi maly koncik czy tylna kanapa w aucie whatever

No tak.. Bo Ty Fami jeszcze Reseta nie poznałeś haha. Weź po prostu sobie okrycia od siedzeń z tyłu malucha i legowisko masz już zrobione :P :D
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline daf

• 903
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 16, 2018, 07:50:58 »
Weźcie pod uwagę, że z tych krzeseł w Nowej Wsi dało się jeszcze jako tako zrobić legowisko, ale w Laskach będzie to już niewykonalne. Tam krzesła mają metalowe oparcia, na wyższej wysokości niż siedzisko. Spakujcie po prostu 1-osobowy materac i po problemie.

« Odpowiedź #49 dnia: Maj 16, 2018, 09:07:42 »
Dla niewtajemniczonych cenna informacja - kto chce zabiera swój namiot i plantuje przed remizą. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskuje się możliwość snu zgodnego z jego definicją. Polecam

*

Offline Roben

• Kraniarz
  • 525
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 16, 2018, 09:13:44 »
W tym roku planuje spać w remizie, bo znając pogodynkę kurwe zrogowaciałą co szpagaciła na flakon po harnasiu zapowie nam chujowo-deszczową pogodę w nocy i choroba gwarantowana.

*

Offline Mejs

• *
  • 125
  • #
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 16, 2018, 12:37:33 »
Zależy kto ma jaki namiot i jak rozstawiony. Od razu przychodzi do głowy tipi dziadzia...
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 22:49:11 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

• 903
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 16, 2018, 13:03:02 »
To był człowiek przykryty materiałem namiotowym.

« Odpowiedź #53 dnia: Maj 16, 2018, 13:42:20 »
Ja na FConie 9 spałem na prowizorycznym łóżku poskładanym z 6 czy tam 8 krzeseł, karimaty i własnego plecaka jako poduchy. Dało radę, tym bardziej że ze sceny dobiegała bardzo głośna muzyka :P

Nigdy w życiu tego nie rób w laskach, spanie na tych krzesłach jest gorsze od tortur prehistorycznych i jak raz spróbowałem tak zrobić to myślałem, że pojadę do szpitala bo mnie chyba coś połamało. Spanie na gołej i równej podłodze jest przy tym luxusem w hotelu 6 gwiazdek

« Odpowiedź #54 dnia: Maj 17, 2018, 11:46:19 »
Nigdy w życiu tego nie rób w laskach, spanie na tych krzesłach jest gorsze od tortur prehistorycznych...
Tam krzesła mają metalowe oparcia, na wyższej wysokości niż siedzisko

Na boku to nie przeszkadza aż tak bardzo. Komfort mocne 2/10, ale tą jedną czy dwie noce daje radę, a nie nosisz materaca w plecaku, nie kopulujesz się z pompowaniem i spuszczaniem powietrza.

*

Offline Preki

• **
  • 85
  • Let's attack aggressively!
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 17, 2018, 15:06:46 »
Na ten zlot będe lepiej przygotowany, rok temu przyjechałem na próbę i to w dodatku prosto z pracy, więc nie miałem ekwipunków tego typu. Zdaje się miałem ze sobą tylko karimatę, aparat i... i tyle. Materaca na pewno nie będę tachał.
Szalony fan Contry - i tyle w temacie.

*

Offline daf

• 903
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 17, 2018, 15:14:02 »
Chłopy, przecież można nawet kupić 1-osobowy materac w izabelińskim Tesco za 25 zł, tak jak ja zrobiłem dwa lata temu, gdy ktoś mój przypalił petem. Później możecie go nawet wyjebać, jak nie chcecie go brać do domu. A tu widzę wielkie planowanie legowiska - wskazówki, porady, za i przeciw, cała analiza SWOT.

*

Offline Mati

• *
  • 212
  • Gilop
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 17, 2018, 15:24:51 »
Dokładnie. Ja tam jak co roku śpiworek i walne sie gdzieś na podłodze i tyle, albo jak ktoś mnie poczęstuje miejscem w namiocie, to też chętnie korzystałem. Walić spanie. Trzeba grać i tyle. :D