*

Offline MWK

• 655
    • www.mwkpegasus.prv.pl
ASTRO NINJA MAN / アストロ忍者マン
« dnia: Styczeń 06, 2018, 23:29:39 »
Nadciąga nowa gra na naszą konsolę prosto od japończyków z ekipy RIKI (tych od 8BIT MUSIC POWER itd), ba, zdaje się, że jest również "na tym samym" silniku, co reszta ich produkcji (np. KIRA KIRA STAR NIGHT DX itp), ale nie jest to w żadnym wypadku uwaga negatywna, po prostu snuję obawy, że gra może się niechcący bardzo szybko znudzić :

Zapowiada się bardzo ciekawie, c'nie? 8)

*

Offline daf

• 995
Odp: ASTRO NINJA MAN / アストロ忍者マン
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2018, 10:09:08 »
No! Co prawda ponownie nie można nazwać tego czymś większym i ambitniejszym, ale po zobaczeniu filmiku dopisuję tę produkcję do listy gier na które czekam. Na pewno można spodziewać się świetnej oprawy a/v, a do tego gatunek jak najbardziej przypadł mi do gustu.

Jakby gra już wyszła i ktoś z Was by ją kupował - odezwijcie się do mnie. ;) Też będę chciał.

*

Offline żur0

• 624
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ASTRO NINJA MAN / アストロ忍者マン
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2018, 10:45:52 »
Mnie poza muzyką to jakoś mocno nie zachwyciło. Już wolałbym żeby tam jakiś statek kosmiczny był zamiast tego czegoś co tam jest (jak domyślam się ninja).
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio