Automaty do gier
Odp: Automaty do gier
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2019, 15:04:05 »
Pozwolę sobie dołączyć do odkopu.

Mejs, nie chodzi Ci o salon przy "muszli", na środku promenady?

Cadillacs and Dinosaurs było tam jeszcze w 2014 roku. W zeszłym roku jeszcze koleś miał tam stanowiska z automatami, nie wiem jakimi). Z tego co wysondowałem, gmina planuje zmienić wizerunek Ustki kolesia wypchną z promenady, bo im nie pasuje do wizerunku... idą bardziej w klimaty rekreacyjne dla niemieckich emerytów. Ostatni news jaki miałem to że koleś planuje się z tym rozstawić gdzieś w centrum, ale nie dostałem informacji, gdzie.
Będę w tym roku na rejonie i tak czy tak planuję wyszukiwać automaty, jak kogoś to kręci, mogę i tu zdać relację.

Preki, przeglądając swoje stare posty in innych forach widzę, że Tekken Tag Tournament stoi przy dworcowej tak samo jak w 2010 roku :)
Naliczyłem wtedy 4 gralnie we Władku, ta na dworcowej właśnie, 2 na morskiej (Time Crisis 3 już tam był), i jeszcze automat Ghost Squad przy karaoke na ulicy Obrońców Helu.

Aha, i o ile się nie zmieniło, Ghost Squad na mocno zmasakrowanym automacie, powinien być dostępny w HulaKula w Warszawie.

*

Offline Mejs

• *
  • 170
  • # Joint ROM System #
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2019, 15:17:34 »
Niestety nie pamiętam lokalizacji, wiem że stał tam jeszcze Tekken 3 i jakaś Daytona. Automaty były ustawione po prawej stronie, wzdłuż ściany od wejścia, a stanowisko właściciela na końcu budy.

« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 12, 2019, 22:27:34 »
I niestety, zgodnie z najczarniejszym scenariuszem, wszystkie salony gier wymieniły swój garnitur maszyn i zamiast Dayton, Metal Slugów i Tekkenów, stały całe rzędy gier dla najmłodszych... A gry bez przemocy mnie niestety rozsierdzają i grać w nie, dla bezpieczeństwa otoczenia, nie mogę.
Ostał się jeden normalny automat, Rambo. I Rambo jest spoko.