Alien: Isolation / Obcy: Izolacja
« dnia: Czerwiec 08, 2017, 13:19:01 »
Gral ktos? Ja wlasnie ukonczylem - kurcze zarypista gra, dawno tak nie zarwalem nocek :) Klimat pierwszej czesci filmu, takze podobienstwa pod wzgledem wykonania (styl) i udzwiekowienia.

EDIT: Raz bylo mi malo i ukonczylem dwa razy 8)

https://www.youtube.com/watch?v=3TnofehB_jo

https://www.youtube.com/watch?v=Iylocj5NoVQ
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 12:58:35 wysłana przez siudym »

Odp: Alien: Isolation / Obcy: Izolacja
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2017, 10:00:03 »
Ja właśnie sobie kupiłem, ale musiałem najpierw wszystkie części Aliena obejrzeć, żeby wejść w klimat. Też się tak nastrajacie? :D
Zachęcam do obejrzenia mojej strony internetowej tutaj.

*

Offline Krisuroku

• 216
  • くりすろく
    • Krisuroku Mapping Site
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2017, 19:01:49 »
Ja kiedyś kupiłem. Ruszyłem trochę fabułę i tak się nie mogę zabrać XD (No dobra, trochę się dygam XD ) Nie lubię ogólnie gier skradankowych. Alien Isolation kupiłem ze względu na ten klimat właśnie pierwszego Obcego jak i ogólny sentyment do całej serii o Obcych. Fajnie jest też odpalić ten tryb z bohaterami z pierwszej części filmu.

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2017, 11:19:27 »
Dla mnie to wlasnie ten typ rozgrywki idealnie pasuje do obcego.  Kiedys mimo wielu podejsc nie moglem za dlugo grac w Alien Trilogy czy Ressurection. Teraz w koncu bylo uczucie grania w filmie :) Ja dwa razy ukonczylem gre i co ciekawe ANI RAZU nie ukrylem sie w szafkach, zachowania obcego mozna sie latwo nauczyc i jest przednia zabawa (rozne itemy robia swoja robote, mozna np. zrobic halasnik i rzucic go w innych przeciwnikow aby zwabic obcego). Od polowy gry, gdy wpada nam w lapy miotacz ognia zabawa dostaje dodatkowego kopa. Mam chec ukonczyc trzeci raz, ale juz na XO/PS4 - bo juz na X360 nie bede zaczynal trzeci raz. Ogolnie grafa na generacji X360/PS3 jest zarypista i nie ma az takich roznic (kosmetyka), wiec jak ktos ma dylemat czy warto grac na wczesniejszych konsolach to mowie warto.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2017, 11:21:15 wysłana przez siudym »