Twin Dragons
« dnia: Maj 04, 2017, 11:07:04 »
Zapowiada sie ciekawie..
https://www.kickstarter.com/projects/1454702417/twin-dragons-a-brand-new-game-for-the-nes

Ale jak czesto bywa, takie projekty nawet z super silnikiem, swietna muza, cierpia na brak gustu graficznego :(

*

Offline żur0

• 611
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Twin Dragons
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2017, 13:59:46 »
Ale jak czesto bywa, takie projekty nawet z super silnikiem, swietna muza, cierpia na brak gustu graficznego :(
Coś jest w tym co mówisz i to jest takie trochę niezrozumiałe, chociaż może to też wynika z braku skilli w produkcji.  Myślę, że takim optimum ładnie zaprojektowanym był np. Lizard.
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio

*

Offline daf

• 946
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2017, 08:19:51 »
Eee, niekoniecznie z tą zasadą, o której piszecie. Super Bat Puncher pod każdym względem był świetny. Jedyny problem taki, że ostatecznie nie pojawi się raczej pełna wersja gry. ;)

Lizard z kolei nie podoba mi się pod względem graficznym. Grafika jest bardzo prosta, miejscami wręcz surowa. Momentami ma to fajny klimat, ale ogólnie trochę odrzuca. Nie zmienia to faktu, że i tak czekam na tę grę jak powalony - "metroidvaniowy" system rozgrywki oraz otwartość świata rekompensuje wszystko.

Ale pisząc już na temat, ten Twin Dragon wygląda na taką prostą gierkę. Taka tam platformówka, może z kilkoma fajnymi pomysłami. Trochę zbyt kolorowa, jak na mój gust. Jakiejś rewolucji na pewno nie wywoła. No ale czekamy, czekamy, niech wychodzi.

*

Offline MWK

• 613
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2017, 23:21:57 »
Jo, prawdą jest wszystko co piszecie Panowie. Gra zapowiada się fajnie, ale jak zawsze podchodzę do produkcji homebrew z dużym dystansem... być może często zbyt dużym. Nie wiem, nazwijcie mnie głupcem, lecz osobiście wolę ciut bardziej ulokować te plus minus 50 jewro przykładowo w tego typu produkcje >> http://www.play-asia.com/8bit-music-power-final/13/70aslf

A tak na marginesie, kurva, niech mi ktoś wytłumaczy DLACZEGO mapper 28?? Co w nim takiego szczególnego, że spośród wszystkich "normalnych" wybrali akurat tego cudaka? bo chyba nie chodzi o zabezpieczenie aby ktoś sobie potem nie mógł "reprodukcji" usmażyć... prawda?  ???

« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2017, 13:10:26 »
Ktos cos wie wiecej na temat Super Bat Puncher ? Zostala skasowana czy jak? To chyba jedyna gra Homebrew, ktora chcialbym zakupic.

Co ciekawe na stronie: http://morphcat.de/
Jest info o nowym projekcie -  "New NES game. Currently in development. Coming soon..."

*

Offline żur0

• 611
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2017, 16:41:51 »
Napisałem do nich i uzyskałem informacje z pierwszej ręki, które nie są zbyt optymistyczne jeśli chodzi o Super Bat Punchera:

Hi !
Thanks for your interest about Super Bat Puncher.

Sorry but Super bat puncher is just a demo and maybe it will stay like that, Julius cant promise anything.
Since We team up, we are working on new nes game project . For now, we get fun to work on it, some news will come soon about it 😉 you can check our facebook page

have a nice day!

Także tego :/ No ale czekamy na coś nowego od nich tak jak zapowiadają, czasem bywa tak, że anulowany temat jest przyczynkiem do czegoś jeszcze lepszego, zobaczymy! Ale wiadomo, trochę szkoda :/
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio