Gajwer zakupi
*

Offline Pieseu

• **
  • 93
  • Master of Hasiok
    • Nowy kanał
Gajwer zakupi
« dnia: Marzec 18, 2017, 12:56:53 »
Aloha!
Zrobiłem sobie wątek zakupię aby nie robić potem spamu na forum
1.Ruskie tłoki (piszcie propozycje na Pw/ GG 49461195) zamierzam powiększać powoli kolekcję  :)
My name is Gajwer. FamiGyver

*

Offline dziat

• 927
Odp: Gajwer zakupi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2017, 18:51:32 »
Aloha!
Zrobiłem sobie wątek zakupię aby nie robić potem spamu na forum
1.Ruskie tłoki (piszcie propozycje na Pw/ GG 49461195) zamierzam powiększać powoli kolekcję  :)
W sensie kartridżyków takich najbazarszych? Strasznie mi się podoba ten pomysł. Sam zbierałem najbrzydsze, chociaż zawsze budowałem zbiory na NESie. Nie pociągne tego dalej, więc chętnie prześle Ci moje trzy karty:

Oddam, jak o te misje chodzi.

*

Offline Pieseu

• **
  • 93
  • Master of Hasiok
    • Nowy kanał
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2017, 19:11:40 »
Owszem!
Ile sobie liczysz za te trzy "perełki"? :D

A swoją drogą jeśli jesteśmy w temacie tłoków to przygarnę również te na peceta, psx etx etc te z tak samo pięknymi okładkami i niekiedy tłumaczeniami ;b
Sam miałem kiedyś z nimi do czynienia jak byłem małym bajtlem tato od kogoś z roboty przyniósł ale niestety potem je sprzedałem ;c

Ed. UP (tak umiem edytowac posty ;b)
2. interesowałyby mnie jeszcze czesci do jakiegos PC 386/486 jakis fajny zestaw chce zlozyc (w miare nie za drogo ;b)
3. Monitor do Amstrada. Kupil Gajwer Amstrada bez monitora i nawet go przetestowac nie moze ;b
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2017, 17:40:06 wysłana przez Gajwer »

*

Offline Pieseu

• **
  • 93
  • Master of Hasiok
    • Nowy kanał
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2017, 17:40:50 »
UP
Potrzebuje kabla wideo do pierwszego XBOXA wraz z padem. Ktoś coś? ;b

*

Offline Pieseu

• **
  • 93
  • Master of Hasiok
    • Nowy kanał
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2018, 20:50:04 »
UP

Zakupię napęd do PS ONE, mój już po długich problemach z wczytywaniem i stukach silniczka wyzionął ducha a jakoś nie widzę sensu jego reanimacji. Także jeśli ktoś ma jakiś i chce go opchnąć - przygarnę w rozsądnych pieniądzach. Tylko interesuje mnie by był w dobrej kondycji, gdyż jest to przerobiona konsola i łyka same piraty więc nie chcę laserów na dojechaniu bo bym je zaraz wykończył ;b

Ed: od razu bym naprawił w sumie jeszcze jeden napęd. Jesli ktoś by mial to platikowe kółeczko na którym umieszcza sie CD, to również bym wziął. Nawet kilka sztuk
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2018, 14:49:12 wysłana przez Pieseu »