Abadox
*

Online Mejs

• *
  • 164
  • # Joint ROM System #
Abadox
« dnia: Luty 14, 2017, 02:55:48 »

Wersja jap, za kartridż
wielkie dzięki dla Maariosa

Połowa ostatniego etapu.

Tuż przed ostatnim bossem.

311300

Udało mi się dzisiejszej, bezsennej, nocy przejść Abadoxa na jednym tylko życiu, wykręcając przy okazji sowity highscore.
Niestety w momencie pokonania ostatniego bossa nasz wynik znika, za przejście bez straty życia nie ma żadnych bonusów a gra nie zapętla się. Szkoda bo przez to nie da się jej przekręcić (??).

Nie zestrzeliłem wszystkich przeciwników no i miałem jeszcze dwa życia które mogłem wykorzystać na zdobycie. jeszcze kilkunastu tysięcy punktów  ale wolałem przejść bez skuchy. Zapraszam do podjęcia wyzwania oraz sam będę próbował wykrzesać jeszcze więcej z tej fantastycznej gry!
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 17:21:40 wysłana przez Mejs »

*

Online Mejs

• *
  • 164
  • # Joint ROM System #
Odp: Abadox
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2017, 01:08:32 »
655 350  to maksymalna ilość punktów jaką da się wykręcić w Abadoxie. Nie wiem czy istnieje jakiś bonus za przejście z zatrzymanym licznikiem, padłem pod koniec ostatniej planszy. Moim sposobem wykręcenie tego wyniku zajmuje prawie dwie godziny, nie wiem czy będę chciał to kiedyś powtarzać. Sposób oraz rozbicie gry na części pierwsze, będzie można przeczytać w poradniku który jest już w trakcie pisania. Uwielbiam tę grę.

*

Offline daf

• 1116
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2017, 08:44:50 »
Świetne rzeczy tu wyrabiasz, Mejs! Podziwiam! Również bardzo lubię tę grę, ale jednocześnie przeraża mnie ona nieco poziomem trudności. Także jestem pod wrażeniem score'a.
No i czekam na ten poradnik!

*

Offline Qurek

• 256
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2017, 08:47:27 »
Dzięki Tobie Mejs, człowiek nabiera ochoty na masterowanie kolejnych rzeczy. Podziwiam twój skill, bo taki Abadox czy Recca to demony poziomu trudności stąd mój ogromny respect dla Ciebie. Pozdrawiam.