NARC
*

Offline żur0

  • *****
  • 714
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Zobacz profil
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
NARC
« dnia: Listopad 18, 2015, 12:01:08 »

NARC [1990]

Temat terroryzmu za sprawą ostatnich wydarzeń z Paryża powraca, toteż pomyślałem, że przypomnę jedną z gier, która zahacza o tematykę walki jednostek specjalnych ze zorganizowaną przestępczością.

W grze wcielamy się w Maxa Force i Hit Mana, którzy otrzymali specjalne wytyczne od Spencera Williamsa szefa centrali antynarkotykowej w Waszyngtonie. Rozpoczyna się projekt NARC - misją naszych bohaterów jest zatrzymanie Mr. Biga, szefa podziemnej siatki terrorystycznej, zajmującej się handlem narkotykami. W grze ścigamy więc zwykłych ćpunów, dillerów, lokalnych bosów narkotykowych, chociaż "ścigamy" to złe określenie - po prostu naparzamy z pokaźnego arsenału do wszystkiego co się rusza na ekranie. Oprawa audiowizualna NARC nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, natomiast na automatach gra wygląda wspaniale. Grę zapowiadano jako pierwszy tytuł z tak mocnym przekazem antynarkotykowym.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2015, 08:44:21 wysłana przez żur0 »
"Dalej nie ma sensu rozmawiać, bo ty przychodzisz i zaczynasz robić politykę, ja nie chcę tu z tobą politykować tylko rozmawiać o tym jak jest. Oczywiście teraz zrobisz ze mnie głupka, bo jesteś wielki polityk, ale ja się nie dam, bo wstaję i mam ciebie i twoje gadki w d... " ~ Lio