NES/Famicom Graphics Compo
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: NES/Famicom Graphics Compo
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 05, 2021, 21:39:52 »
Nie no Mcin przykro mi, ale nie da rady, compo mam przygotowane, votki podrukowane, wszystko poukładane, już nie jestem fizycznie w stanie tego zmienić, przepraszam.

ALE jeżeli chciałbyś mimo wszystko, to zabierz prace ze sobą na party - wyświetlimy jako bonus poza konkursem :-)

Odp: NES/Famicom Graphics Compo
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 24, 2021, 10:30:53 »
MWK planujesz wrzucić prace w niniejszym wątku? Fajnie byłoby je zobaczyć  :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: NES/Famicom Graphics Compo
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 07, 2021, 21:45:08 »
Z tego miejsca pragnę podziękować Wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym skromnym compo, było naprawdę zacnie a poziom pracy zaskakująco wysoki!

Niestety w ferworze walk i emocji posiałem gdzieś statsy, zatem dokładnej punktacji nie będzie, niemniej jednak wyniki są następujące:

I MIEJSCE - DAF i (fenomenalna) praca "Overtime".
II MIEJSCE - Krisuroku i praca "FamiCON12 Grupowe".
III MIEJSCE - ex aequo DAF oraz Mejs i prace odpowiednio "Mandala" i (również fenomenalna) "Zorn".

Wszystkich prac było 18, które nadesłały 4 osoby: daf, Krisu, Mejs i OsA. <pivo>

Paczkę ze wszystkim pracami dołączam do niniejszej wiadomości w załączniku oraz na czoło.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2021, 23:19:11 wysłana przez MWK »

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: NES/Famicom Graphics Compo
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 27, 2023, 13:39:04 »
Marek, tak tylko chciałbym się zapytać - na F15 też planowane jest takie compo? Fajnie by było :)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: NES/Famicom Graphics Compo
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 12, 2023, 01:13:32 »
Chciałbym, ale na chwilę obecną (jak widać) nie ma takiej inicjatywy. Stay tuned...