Neotoxin (demo homebrew)
*

Offline Mcin

  • ***
  • 828
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Neotoxin (demo homebrew)
« dnia: Stycznia 26, 2020, 00:41:38 »
Pokrótce mówiąc, na trop gry wpadłem jakiś rok temu  ale wtedy ani Nestopia, ani MESEN nie chciały odpalić, więc podarowałem. Jednak po ostatnim update Everdrive mogłem pograć na Famicomie.
Gra to połączenie platformówki a'la NESowy Batman z możliwością rozwoju postaci. Graficznie, dzięki dużym postaciom i płynnej animacji, kojarzy mi się z Bram Stroker's Dracula. I to wszystko wygląda i działa na prawdę nieźle! z jednym drobnym szczegółem - po kilku minutach gry trafiamy na koniec atrakcji ukończony przez twórców, a na ekranie mamy papkę przypadkowych obiektów.
Gra weszła do produkcji w 2003 roku, w 2013 opublikowano demo z roku 2010. Czyli raczej gra nie ujrzy światła dziennego.
Szkoda.
Strona produkcji tutaj, link do romu i krótki opis: http://neotoxin.moccamagic.com/index.html

Odp: Neotoxin (demo homebrew)
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2021, 15:53:23 »
Świetne demko, jedno z pierwszych homebrew z takim rozmachem? Pierwszy raz natrafiłem na nie kilka lat temu przekonując się że homebrew to nie muszą być głównie jednoekranówki. Jestem ciekaw jak ukończony produkt by wypadał w porównaniu ze wspomnianymi mniejszymi gierkami pod względem popularności i $$$ ale to można pomarzyć.

Mi przypomina wspomnianego Batmana, dokładnie "Batman Return of The Joker" a to jasna rekomendacja.