SD2SNES - co, gdzie i jak?
*

Offline Preki

• 179
SD2SNES - co, gdzie i jak?
« dnia: Październik 05, 2019, 10:58:45 »
No więc przymierzam się do zakupu tego wynalazku. I jak w temacie - w którym sklepie kupić tak, bym wyszedł na tym najlepiej? I najważniejsze, czy jest wysyłka bezpośrednio do Polski (pamiętam że z Everdrive N8 były jakieś problemy). Oraz czy opłaca się iść na całość i kupować wersję Pro.

*

Offline yojc

• **
  • 41
Odp: SD2SNES - co, gdzie i jak?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2019, 05:10:02 »
Jak ci się nie spieszy to poczekaj na Black Friday, często wtedy sklepy robią promocje -20% na flashcarty.
Sam zawsze kupowałem z Retrogate, ale obecnie zawiesili sprzedaż, i z tego co pytałem sprzedawać już nie będą :/

Ogółem kierowałbym się listą sklepów na stronie Krikzza, żeby mieć pewność że nie dostaniesz podróbki: https://krikzz.com/store/content/6-dealers
Ewentualnie jakiejś używki poszukać, jak zależy na niższej cenie.

Wersja Pro nie różni się od zwykłej możliwościami. Tzn. ma szybszy procesor i takie tam, ale na ten moment nic to nie daje, może w przyszłości (czasem coś wspominali o emulacji SGB, ale nawet jeśli coś takiego dodadzą, to nieprędko). Rozbija się tutaj o to, że po prostu procesor używany w zwykłej wersji nie był już produkowany, stąd nowa rewizja kartridża.