Random Video Game Challenge
*

Offline daf

• 1124
Odp: Random Video Game Challenge
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 04, 2019, 09:10:26 »
Dobra robota, Chip. Udało Ci się nagrać sporo materiału, za co gratuluję. Dobrze wykonany challenge.

*

Offline Qurek

• 263
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 04, 2019, 10:23:59 »
Obejrzałem jak narazie pierwszą część. Śmiechu co niemiara i ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy Milos. Dziś po południu z pewnością obejrzę ciąg dalszy. To niesłychane jak mocno ta gra kojarzy mi się z naszym rodzimym AD 2044. Nawet oglądając ten gameplay nachodziły mnie cyca... cytaty z Seksmisji typu "ooo kolczyk mi pika", albo "to chyba jakiś blokhaus". XD.

*

Offline Jockey

• **
  • 55
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 06, 2019, 11:18:59 »
Okej, panowie - oficjalnie - udało mi się.
Part 4 wrzucę max do jutra, nie wiem jak się wyrobię, bo teraz się szykuję do pracy i nie mam za bardzo jak tego wrzucić.

« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2019, 22:45:09 wysłana przez Qurek »

*

Offline Qurek

• 263
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2019, 23:47:46 »
Bardzo dziękuję Milosowi za duży wkład pracy i gratuluję pozytywnego (pierwszego w historii zabawy) ukończenia challengu. Na pewno zostanie to w jakiś sposób wynagrodzone, przy okazji zlotu.
A teraz pozwolę sobie przedstawić kolejne konsole kandydatki dla kolejnego uczestnika, którym jest nasz wspaniały kolega Mejs. Także głosujemy.

EDIT: To była chyba najkrócej trwająca ankieta wszechczasów. SEGA SG-1000 zmiażdżyła, dlatego z tego miejsca pozwolę sobie wylosować tytuły.

« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2019, 00:36:39 wysłana przez Qurek »

*

Offline Qurek

• 263
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2019, 14:47:03 »
Cóż, jakimś trafem, nie dałem w ankiecie dla gry możliwości zmiany głosu, zatem zrobię to na łamach forum i swój głos który oddałem na grę Cabbage Patch Kids przeznaczam dla gry Chack 'n' Pop i z tego miejsca mogę ci Mejs życzyć jednego "LET THERE BE HAPPY WEDDING" ;) .

Zadaniem dla Mejsa na najbliższe dwa tygodnie jest ukończyć grę "Chack 'n' Pop" która składa się z 14 labiryntów. Oczywiście prezentacja rozgrywki bez save statów obowiązkowa.

« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2019, 14:51:11 wysłana przez Qurek »

*

Offline daf

• 1124
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 16, 2019, 15:06:24 »
Czakn:

*

Offline Qurek

• 263
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 16, 2019, 17:01:46 »
Najszczęśliwszy pan młody pod słońcem. (Jest to personifikacja skrytych odczuć każdego pana młodego ;).