Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« dnia: Luty 04, 2016, 18:46:41 »
Wiele osób już mi pisało na temat Everdriva już chyba przez rok. Powiem wprost, że sytuacja z tym się na tyle pokomplikowała, że nie da się kupić i ich bezpośrednio sprowadzić do PL bo firma została zarejestrowana w Polszy i można kupować towary tylko na export. Istnieje jednak na to kombinacja z przekierowywaniem paczki przez inne państwo, jak najbardziej, tak jak zrobiłem to ostatnio

Jednak mówiąc wprost to trochę dużo problemów jest w takim wypadku jak tyle rzeczy trzeba zrobić naraz i naprawdę mnóstwo stresu mnie to kosztowało ostatnim razem jak takie coś robiłem, mimo że się udało to naprawdę nie chcę tego powtarzać.... Zatem moja propozycja jest taka, że dam radę zrealizować temat ze sprowadzeniem Everdrivów czyli zrealizować płatności i zrobić przekierowanie przesyłki, na to mnie stać. Jednak, niestety ale nie chcę tracić czasu i zaprzątać sobie głowy ze zbieraniem listy chętnych i promowaniem zbiórki.... natomiast jeżeli ktoś podejmie się zrobienia tego za mnie to wtedy nie ma żadnego problemu.

Jeżeli chodzi o zbieranie osób oraz zaliczek/płatności to może to być bezpośrednio na moje konto bankowe albo na czyjeś inne i wtedy cała zebrana kasa może pójść przelewem na moje konto i wtedy se poradzę.

Warunek jest taki: można kupić cokolwiek z poniższej strony i jeżeli wartość przedmiotów przekroczy 800$ to wtedy wliczana jest zniżka -20%:
http://shop.krikzz.com/main.sc

Tak naprawdę to tyle ode mnie. Jeżeli ktoś się podejmuje współpracy i podejmie się obowiązku o którym napisałem to droga wolna, jak się osiągnie odpowiednią granicę chętnych to wtedy jestem chętny do realizacji. Podpisuję się rękoma, że to zrealizuję jeżeli zostanie spełniony warunek o którym wspomniałem czyli zebranie odpowiedniej ilości chętnych ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 18:49:41 wysłana przez MaarioS »

*

Offline DH

 • *
 • 21
  • Zobacz profil
Odp: Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2016, 19:03:08 »
To ciekawe bo ja znam zupełnie inną wersję wydarzeń podobno jakaś firma która zajmuje się przepływem kapitału którym autor wynalazku nie może bezpośrednio zarządzać ponieważ mieszka na ukrainie ma placówkę na terenie ue z zaznaczeniem że nie jest to polska i właśnie co ciekawe ta firma nie realizuje zamówień z polski bo jak się dowiedziałem bezpośrednio od nich polska jest źle postrzegana i nie prowadzi się z nią interesów. Taka sytuacja.

[edit=dziat]DH, pamiętaj proszę o zasadach interpunkcji i o zachowaniu pisowni z wielkiej litery - tak przyjemniej się czyta. Dzięki![/dziat]
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2016, 19:35:16 wysłana przez dziat »

*

Offline MWK

 • *****
 • 834
  • Zobacz profil
  • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2017, 22:20:24 »
W końcu jest przełom w temacie... to znaczy nic się nie zmieniło w kwestii niemożności zakupu przez Polaków tych produktów bezpośrednio od producenta, ALE raz jeszcze napisałem maila do Krikzza, a na prawdę konkretnie z nim zapierdalałem i odpisał mi, że "bardzo przeprasza i najlepszą opcją dla nas jest zakup od jego najlepszego i najbliższego retailera" - czyli prosto z samego raju podatkowego - "po takich samych cenach jak u niego w sklepie".

Jest to Retrogate i widnieje na liście autoryzowanych sprzedawców >> https://shop.retrogate.com/everdrive/everdrive-n8-buy

Wszedłem, sprawdziłem i w końcu odetchnąłem z ulgą.
NORMALNE ceny i bez ściemy + wysyłka $8 na cały świat! 8)
Dodatkowo obowiązuje grupowa zniżka, o której wspominał MaarioS.

Cóż, chyba czas się wreszcie przeprosić z tym tałatajstwem i zrobić sobie prezent na zbliżające się już wielkimi krokami święta.

*

Offline yojc

 • **
 • 40
  • Zobacz profil
Odp: Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2018, 08:44:57 »
Z góry sorry za podbicie starego tematu, ale to chyba najsensowniejsze miejsce żeby zapytać :)

Wypadałoby się w końcu zaopatrzyć w Famicomowego Everdrive, czy sklep Retrogate nadal jest najsensowniejszą opcją?

Odp: Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2018, 09:07:14 »
tak