Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mati

Strony: [1] 2 3 ... 14
1
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Muzyka klubowa
« dnia: Maj 10, 2019, 22:11:49 »
Rascal, dzięki ci za ten numer. Żeś mi go przypomniał a wieki tego nie słyszałem a kojarzę go bardzo dobrze. Cudnie, pozdro. :)

2
Opisy i recenzje gier / Odp: Double Dragon - trylogia
« dnia: Grudzień 19, 2018, 13:51:45 »
 Z pierwszą częścią zetknąłem się dopiero na emulatorze. Nie przypadła mi do gustu nic a nic.
Za dzieciaka miałem do czynienia z drugą i trzecią częścią tej gry, ale to jednak z dwójeczką mam najlepsze wspomnienia i z całej serii dwójeczka zawsze będzie u mnie na pierwszym miejscu.
Miałem kiedyś wspaniały cartridge 4 in 1, gdzie zmieniało się gry resetem a na nim były gry w takiej kolejności.
Double dragon 2, Ninja gaiden 3, Double dragon 3 i Super Contra.
Pamiętam, jak trafiłem na emunes jeszcze po raz pierwszy 14 lat temu i byłem zdziwiony, że w drugiej części jest brak kontynuacji, ale jak to. Na pegasusie mogłem kontynuować. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi. Te różne wersje, hacki.
Istnieje także wersja romu drugiej części w której możemy przeskakiwać levele.
Podczas grania możemy wcisnąć dół i select i przycisk b. Wtedy przenosi nas do dalszych części planszy a z przyciskiem a przerzuca nas o cały level dalej.
Co do trzeciej części. Nie wiele grałem, ale znam z longplay’ów i przez uwielbienie przez MWK i ta gra zawsze będzie mi się z tobą kojarzyć Marek.
Ja cenię sobie część drugą ponad wszystkie.
 
 

3
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Spotkania warszawskie
« dnia: Grudzień 17, 2018, 20:42:57 »
Mareczku widzimy się w sobotu. xD Roben, ale to właśnie chyba wtedy była ta patologia i ten chujowy kebabus z posłodzonym sosem czosnkowym. Do dziś nie zapomnę tego smaku, Jezu.Na bank to było wtedy. Jeszcze pamiętam, że z Mikołajem dzień wcześniej prowadziliśmy dialog jak stare dziady w tramwaju czy autobusie jak to było za komuny hahaha, ale tak, to były piękne czasy. W ogóle 2015 to był rok prze kot. Pamiętam, że jeszcze wtedy po 5wpadła policja, bo mikrofonowy melandż był za głośno.

4
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Spotkania warszawskie
« dnia: Grudzień 16, 2018, 13:18:19 »
No i wtedy była ta słynna patologia pierdolona. xD

5
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Grudzień 06, 2018, 21:23:26 »
A ja tradycyjnie jak to co roku w grudniu przed chwileczką dosłownie skończyłem sobie żółwiki 3. Grudzień to taki miesiąc Żółwików trójki i Monster in my pocket, który pewnie bardziej pęknie bliżej świąt. :)

6
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Ślizgersk - czyli o rapie
« dnia: Wrzesień 16, 2018, 21:51:20 »
Piotrek to zdecydowanie racja. O obecnym Rapie poza wyjątkami to się nie wypowiadam.A co do Nikt nie kocha Meza. Myślę, że tym numerem zamknął japę wszystkim i jakoś tak dziwnym trafem zakończyła się ta cała nagonka na niego, bo w sumie ile można. A teraz mimo iż gorsze gówienka wychodzą, to nikt tego nie dissuje, bo każdy ma swoje życie. Kiedyś jednak w tej kulturze inaczej do tego wszystkiego się podchodziło i jak wypływało coś nie godnego słuchania, to jednoczyli się wszyscy, którzy uważali, że trzeba zgnoić takiego kota, bo niszczy tą kulturę. A ilu teraz ją niszczy, to trudno zliczyć, ale mnie to już tak nie obchodzi jak kiedyś, bo nie siedzę w temacie tak głęboko jak kiedyś. Mimo wszystko kawał dobrej historii.

7
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Ślizgersk - czyli o rapie
« dnia: Wrzesień 16, 2018, 21:36:55 »
Już wyjście z bloków Meza było lepszą płytą, ale takie dobre jego numery to diss przed nagłą śmiercią, czyli taki robię rap był dobry.Jednak wrażenie na mnie zrobił ten numer.https://www.youtube.com/watch?v=S1KtLf9Aww0No i wiadomo nurt zwany Hiphopolo gdzieś się w tym czasie wkradał i mimo, że uważałem, że ten cały allstar, werby, Mezy itp to gówno to jednak się tego słuchało, bo słuchała tego połowa szkoły. A prezentowany przeze mnie Rap był nie zrozumiały dla większości, bo był po prostu za dobry. Woleli te komery niż posłuchać dobrych albumów Molesty, Wwo, 600V i można strzelać całą klasyką no ale...

8
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Ślizgersk - czyli o rapie
« dnia: Wrzesień 16, 2018, 14:31:54 »
Aj, dobre czasy. Mezo wtedy zjadali wszyscy prawilni i dobrze, bo Jacuś takim gównem zawładną rynek. Z resztą w podobny sposób działa dzisiejszy muzyczny rynek. Więcej badziewia niż dobrej muzyki. Do tej dobrej trzeba się dokopać, ale i satysfakcja fajniejsza. Swoją drogą to czasy w których spotkałem się z Mesem. Do spotkania doszło przez naszego nauczyciela od techniki w szkole, który nam zorganizował spotkanie, bo Blef był jego jakąś rodziną. Dużo sobie z nim po gadałem na temat tego beefu i nie tylko. Dobre czasy. Dzięki za przypomnienie Roben, bo szmat czasu nie słuchałem tego dissu chociaż mi osobiście bardziej przypadł do gustu diss Jak to jest.

9
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Czego teraz słuchasz?
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 12:49:49 »
Ha. Też gdzieś ostatnio słyszałem ten numer. Chociaż nigdy ten numer nie robił na mnie wrażenie, ale w ucho wpada. Rok 2003 bodajże. Mój pierwszy komputer w domu i pierwsze połączenie z internetem. Oczywiście w szkole było to już wcześniej, ale sytuacja finansowa pozwoliła na zakup kompa dopiero w tym okresie a nikt jeszcze w tym czasie nie wiedział o dofinansowaniach mimo, że były. Całkiem miłe wspomnienia przez m.in ten kawałek. P.s.W ogóle w sklepach czy gdzieś na mieście można bardzo wiele ciekawego usłyszeć.

10
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Co teraz oglądasz?
« dnia: Wrzesień 04, 2018, 11:12:22 »
Ja sobie rozpocząłem nowy rok szkolny z serialem z dzieciństwa. I tak o to odświeżam sobie poraz kolejny wszystkim znane mniej lub bardziej Power rangers. Mam zamiar obejrzeć serie Mighty morphin i Zeo, gdyż to najlepsze serie jak dla mnie. Z każdą późniejszą było już coraz gorzej. Co prawda po Angielsku, ale znam na tyle odcinki tych serii, że nie potrzebuję lektora.

11
Opisy i recenzje gier / Odp: Mitsume ga Tooru
« dnia: Sierpień 27, 2018, 11:59:52 »
Jeśli chodzi o muzykę z Mitsume, to dla mnie to.https://www.youtube.com/watch?v=Btg5vf55MYc

12
Opisy i recenzje gier / Odp: Mitsume ga Tooru
« dnia: Sierpień 19, 2018, 21:52:39 »
Nie wiele mogę napisać o tej grze poza tym, że ma świetną muzykę też, ale pamiętam jak na początku 2007 roku kiedy to jeszcze miałem taki okres bardzo intensywnego grania na emulatorze nie mając konsoli przechodziliśmy bardzo dużo gier z moim siostrzeńcem i również padło na tą grę. Później już jak posiadałem konsolę, to nabyłem 3eyesboya a później na rzecz everdrive wyprzedałem kolekcję także z tą grą. Raczej dobrze wspominam naszą batalię z tą grą, ale strasznie długo w nią graliśmy. Wszak, że to był jeszcze okres mojej edukacji w FamiCONowych laskach, więc graliśmy wtedy, gdy przyjeżdżałem do domu na jakieś weekendy, czy dłuższy pobyt, ale udało się, przeszliśmy.

13
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Lipiec 30, 2018, 23:43:22 »
Był. Przyjechał na 3 godziny zaraz po waszym odjeździe i ten cały czas praktycznie spędziłem z nim grając w żółwie.

14
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Lipiec 21, 2018, 16:04:15 »
Zapomniałem o Pawgalu z którym też sporo rozmawiałem w tym roku. Nie chrapałeś za głośno, więc luz. Nawet z twojej poduszeczki skorzystałem jak wstałeś któregoś dnia co mi pomogło bardzo. Czy pamięta ktoś z was taki numer. Wtorek późny wieczór i ktoś to włączył i była beka, że to Robi tam gra na akordeonie. :D Łazi mi to po głowie od wczoraj.

15
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Lipiec 20, 2018, 22:32:58 »
 Hej wszystkim.
Podczas wypoczynku jeszcze przyszła pora bym i ja skrobnął te parę słów od siebie.
Cóż Fami                             CON 10 jest już historią, ale to, co robimy pokazuje, że cały czas jesteśmy coraz mocniejsi i coraz bardziej łączą nas te więzi, przyjaźnie, o które walczymy z roku na rok.
Może pod względem pogody było nie fajnie, może wiele atrakcji się przesunęło, ale nie zmienia to faktu, że to kolejne wydarzenie, które jest już za nami, ale to wciąż contrabandycka rodzina powiększająca się o nowe potomstwo, bo każdy z nowo przybyłych jest bądź, co bądź potomstwem, które zostaje do końca, albo wyfruwa z gniazda w poszukiwaniu lepszego życia, jutra.
Mam nadzieję, że w przypadku naszych spotkań tego potomstwa nie będzie ubywać, lecz przybywać, bo co roku budujemy wspólnymi siłami ten nasz pegasusowy dom. Dom pełen ciepła, miłości, przyjaźni i dobra i nawet, jeśli zdarzają się niedomówienia, to i tak dzielimy się tym samym chlebem, by życzyć sobie na koniec każdego zlotu powodzenia w życiu i wszystkiego dobrego tak, by móc za rok się spotkać w tym samym gronie bądź jeszcze większym.
Nawet, jeśli z kimś się nie zintegrowałem z jakichś powodów, to zawsze wierzę w to, że będzie okazja w przyszłym roku, albo jeszcze później, ale każdy z nas czy nowo przybyłych dokłada jakąś cegiełkę, jakiś kafelek, element do naszej budowli.
Tradycyjnie, jak co roku ode mnie kilka słów do każdego z was.
Senshu
Bardzo się cieszę, że mogłem ciebie wreszcie poznać i zamienić z tobą kilka a może kilkanaście zdań na tym zlocie. Już dawno chciałem cię poznać wszak nasz kontakt odbywał się na zasadzie wirtualnych rozmów i cały czas mam w głowie te nasze pierwsze privy pisane jeszcze na skrypcie fora.Pl te 14 lat temu.
Niby tak dawno a jednak jakby wczoraj. Minęło kawał czasu aż w końcu przyszedł czas na przybicie piątki i na rozmowę w realu. Dziękuję, że zdecydowałeś się na ten krok i powróciłeś do nas na ten jubileusz. Jesteś fantastycznym człowiekiem. Żałuję, że nie pograliśmy za, wiele, że nie pokazałem ci więcej, co planowałem, ale obiecuję poprawę za rok, ale mimo wszystko rozmawiało się z tobą świetnie.
Do zobaczenia za rok Michał.
Dziatek
Tomeczku ja nie powiem ci niczego nowego, bo widujemy się i mamy prawie codziennie kontakt poza zlotem. Ty wiesz jak dzisiaj wygląda nasza przyjaźń i wiesz, że nic nie jest w stanie tego podzielić nawet, jeśli kiedyś próbowało. Dziękuję ci za organizację zlotu, za trud, który co roku w to wkładasz, za taniec pod FamiCON 5 theme, za spędzanie wieczorów razem i za to, że jesteś.
Arek
Areczku cieszę się, że spotkaliśmy się już po raz trzeci. To spotkanie od tamtego roku zaowocowało na tyle dobrze, że też potrafimy się zdzwonić wieczorami poza zlotem i rozmawiać o życiu i o wszystkim.
Dziękuję ci za dawkę humoru, za rozmowy. Widzimy się jakoś koniecznie w Grudziądzu zwłaszcza, że dziś przypadkiem odkryłem bezpośredni pociąg do Torunia a z tamtąd to już rzut Green beretem. He Jesteśmy w kontakcie przyjacielu.
Zitz
Cieszę się, że wpadłeś, że, jak co roku mogliśmy porozmawiać i, że kontakt jest również poza zlotem.
Gutek
Bardzo fajnie się rozmawiało na temat budowy dźwięku, masteringu. Widać, że masz o tym pojęcie. Mam nadzieję, że dołożyłem jakąś małą cegiełkę do twojej wiedzy. Fajną masz tą córę. Pokolenie pegasus rośnie w siłę. Cieszę się, że spotkaliśmy się jeszcze we środę i zdążyliśmy się pożegnać. Widzimy się za rok a może wcześniej.
MWK
Mareczku ja ciebie uwielbiam. Wiesz, za co? Za ten wulkan energii, jakim dysponujesz, co roku. Cieszę się, że mogłem się przyczynić do tego byś mógł wreszcie pokazać najbliższym, że faktycznie z tym, z czym żyję da się żyć a także dziękuję z sporo rozmów. Jesteś ikoną tego zlotu chłopie.
Byłem pod wrażeniem twojego dobytku, jaki ze sobą zabrałeś, ale w końcu jubileusz, to jubileusz.
Qurek
Cholernie ciepło zrobiło mi się na sercu zrobiło jak ciebie usłyszałem. Doskonale, że udało ci się znaleźć troszkę czasu i nas odwiedzić.
Roben
Freestylowy braciszku. Nie jechaliśmy po sobie i dobrze, bo każdy z nas jechał swoim stylem. Z roku na rok było lepiej, jest lepiej. Za rok znowu polecimy z tym rapsem. Dobrze było ciebie znów zobaczyć mordko.
Dred
W wielu rzeczach się nie zgadzamy, ale jesteś kafelkiem, który dobrze trzyma to uszczelnienie zlotowe i nawet, jeżeli czasami mam ciebie dosyć, to i tak cię uwielbiam, bo każdy z nas ma lepsze czy gorsze chwile w życiu.
Pozdrawiam cię ciepło.
Daniel
Krótko, ale ty wiesz, że widzimy się w sierpniu i robimy to, co zwykle. Nie przejmuj się tym zgonem. Zdarza się jak każdemu kiedyś. Piątka chłop.
Nielogiczny
Grzegorz jestem pod wrażeniem twojego muzycznego konkursu. Świetnie to zorganizowałeś, bawiłem się przednio. Cukiereczki były smaczne. Tak fajnie rozpływały się w ustach. Przypomniało mi to jakieś pastylki z lat dzieciństwa. Mam nadzieję, że za rok obronię tytułu, ale z drugiej strony ile można kurczę.
Daf
Pawełku ty mój kochany. My to, co roku gramy i zagrać nie możemy, ale chrzanić to. Ważne, że możemy się spotkać i rozmawiać.
Twoja porterówka to tak dobra jest, że poproszę za rok również i wszystkiego dobrego dla zbliżających się narodzin potomstwa. Oby wszystko powiodło się dobrze.
Robi
Jak zawsze dziękuję ci za pomoc, za śmieszki, za spacery do sklepu, za koncerty na klawiszu, ale nie było w tym roku chleba w jajku, więc jak to tak?
Preki
Udało nam się porozmawiać więcej w tym roku. Pozytywny z ciebie gość. Mam nadzieję, że za rok wpadniesz także na całość.
Jerzmiej
W tym roku udało się zdecydowanie dłużej porozmawiać. To była naprawdę fantastyczna rozmowa. Miło wiedzieć, że nie jestem sam, jeśli chodzi o brzmienia syntezatorowe, stare płyty Jarre’a, Komendarka a tego Vangelisa, to koniecznie zapoznam się z jego dyskografią, mimo iż jak mówiłem znam chyba tylko te znane produkcje, ale dzięki za polecenie.
No i oczywiście koncert mega z tą perkusją. Z resztą chłop, który na niej grał pięknie wpasowywał się w koncert Milosa. Dobra robota chłopy.
Milos
Dawniej kontakt był mniejszy, ale przez dokument ten kontakt się zdecydowanie się polepszył, bardzo polepszył, z czego się bardzo cieszę.
Twój koncert pozamiatał. Koniecznie musisz mi podrzucić swoje numery, bo były naprawdę świetne. Dobrze się bawiłem podczas twojego koncertu.
Gargi
Jesteś prze chuj. Twój ekfadorsk, mimo iż poszedłem spać, to zdążyłem usłyszeć wiele dobrych numerów. Ba, nawet klasyka muzyki tanecznej się pojawiła, więc szanuję mocniej stary i za rok chętnie dołączę do grona bawiących się. Sądziłem, że będziesz grał to, co jest naprawdę gimbazowe, ale poleciałeś bardzo dobrze z tą muzyką. Jestem pod wrażeniem. Może za rok zagramy razem? W końcu to ta sama dziedzina, lecz inne gatunki, ale muza klubowa, to muza klubowa.
Martin i ekipo.
Dobrze było cię zobaczyć bracie. Naprawdę mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się przyjechać do poznania i przeżyć trance’ową imprezę w twoim gronie i twoich przyjaciół. Bardzo posmakowały mi te zhackowane oscypki. W ogóle nawet było tam moje ulubione piwo a u siebie muszę gnać gdzieś na drugi koniec miasta żeby je dostać. Mam nadzieję, ze wpadniesz z chłopami za rok na dłużej, bo i Kuba, Maciej i Bartek to wspaniali ludzie. Widać tu mocny friends squad.
MaarioS
Jesteś mega w ten pegasus i chyba będę ci to mówił, co roku. Dobrze było ciebie spotkać chłop.
Gajver
Młody, ale fajny z ciebie gość. Troszkę porozmawialiśmy i mam nadzieję, że za rok również wpadniesz na zlot i, że ci się podobało.
Kuba Osa
Dobrze było cię znowu spotkać. To szczęście, jakie z ciebie bije, to aż się chce to naśladować. Dzięki Kuba za kolejny rok.
Mejs
Mordo ty moja. Zafascynowała mnie ta misa z Nepalu. Fajnie, że nauczyłem się na tym grać. Jeżeli się da, to poproszę taką za rok.
Dzięki za partyjkę w żółwiki, za grube hydranty i w ogóle za kawał śmiechu do samego końca. Trzymaj się tam Adam mistrzu.
Żuro
Nie pogadaliśmy w tym roku za, wiele, ale i tak cieszyłem się, że byłeś nie wspominając już o twoim wspaniałym turnieju, w którym nie mogę brać udziału, ale jesteś farbą na tym suficie, której żaden jebany rozpuszczalnik nie zmyje.
Kompot
Wojtek, dziękuję za leczo. Dziękuje za ten komplement podczas przywitania, czyli jednak to prawda.
Zelas
Gratuluję wygranej wycieczki i powodzenia w zmianie drogi życiowej. Mam nadzieję, że to będą zmiany na lepsze.
Hubert
Vinyl
Dobrze było was obaczyć. Brakowało was na tych zlotach. Mam nadzieję, że za rok też wpadniecie poza tym jesteśmy w kontakcie.
Ignus Wodzu
Jak co roku zwarci i obecni na zlocie. Za rok też tak ma być.
Adamstar
Jesteś kolejną osobą, na którą się ucieszyłem. Spędziliśmy kawał czasu ze sobą podczas twojego pobytu grając. Sam nie wiem, komu i czy w ogóle forma spadła, ale grało się z tobą zacnie. Raz ja padałem, raz ty, ale było mocne klepando. Mam nadzieję, że uda się to powtórzyć na jedenastce.
Machbed
Jak zawsze był czas na rozmowy. Jak zawsze chłop ze stoickim spokojem. Niemiecka woda, wiadomo.
Madzia
Krótko. Cześć, hej i tyle cię widziałem, ale wiadomo obowiązki.
Mam nadzieję, że uda się zrobić jakieś zajęcia w nowym roku szkolnym. Jestem zawsze otwarty.
Kogo nie wymieniłem, to z góry przepraszam, ale wiedzcie, że nasz dom się buduje. Zainwestowaliśmy wiele czasu w tę naszą działeczkę. Grunt, by konstrukcja budowli się nie rozlatywała, tylko była trwalsza w to coraz mocniejszy tynk, kafelki i cegły.
Do zobaczenia z niektórymi za rok. Z niektórymi częściej.
Pamiętajcie, że nawet, jeżeli z jakichś powodów kontakt jest mniejszy, to nie, dlatego, że ktoś kogoś ma głęboko w poważaniu, tylko każdy z nas pracuje nad sobą i buduje ten dom. Nawet, jeśli kontaktu brak, to nie brak miejsca w sercu i w myślach.
Mati
P.s.
Nanananana, bo to jest contrabanda.
Nanananana, więc tu odpalaj blanta.
Nanananana, bo to jest nasze życie.
Nanananana, pegasus blanty picie.
 
 

Strony: [1] 2 3 ... 14