Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - DJ-5

Strony: [1]
1
Gry na różne platformy / Duck Tales: Remastered
« dnia: Grudzień 13, 2017, 15:50:41 »
Duck Tales: Remastered jest odświeżoną wersją 8-bitowych "Kaczych Opowieści" znanych z klasycznego NESa. Tym razem Sknerus skaczący na lasce wybija się w generacje PS3 i X360. Pomimo nowej oprawy graficznej jak i nowym efektem muzyki pozwala wrócić myślami do korzeni. Platformówka w nowym świetle daje niezłą radość. Wiele elementów z poziomów się zachowało aczkolwiek można natrafić na nieco zmodyfikowane odcinki na mapach jak i również z bossami możemy się zmierzyć już w bardziej dynamiczny sposób. Dodano także przeplatanki krótkich scenek z udziałem tytułowych postaci. Fabuła nie zmieniona, rozwinięta o wiele nowych dialogów w danych urywkach. Z nową formą gierka jednak wciąż przypomina tą z dawnych lat.
Czy wy mieliście przyjemność zagrać w nową wersję kaczorów? Czy z chęcią przyjmujecie ten remake, czy jednak główny sentyment zostanie w wersji 8-bit?


Strony: [1]