Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - daf

Strony: [1] 2 3 ... 41
1
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Czego teraz słuchasz?
« dnia: Czerwiec 15, 2019, 21:07:39 »
Haha, zajebisty crossover. Ale jednak klimat Hebereke przebija zdecydowanie mocniej z tego kawałka.

2
Łoł, świetna informacja, gratuluję Yerzu! Z przyjemnością zakupię album, track o nazwie "Pegasus" kusi mnie niebotycznie. :> Tylko ten PayPal...

3
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Czerwiec 09, 2019, 15:44:08 »

Macie tu Bandyci kolejną zajawkę zlotową ze słynnej już serii. Do zobaczenia wkrótce!

4
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Czerwiec 02, 2019, 14:09:06 »
Ja mam zmontowane jedynie intro, nie mam koncertów. Prośba do każdego współmontującego - a w zasadzie chyba tylko do Ciebie, MWK (bo od Krisuroku już mam). Poproszę o listę użytych utworów muzycznych. Roben, pisaliśmy o tym, ale już nie pamiętam - Ty nie będziesz już dodawać unikatowych materiałów do relacji, tylko będziesz lepił te gotowe puzzle, które Ci prześlemy?
Ogólnie stawiam deadline do połowy czerwca na zrobienie creditsów końcowych, aby przesłać je do Bobena, który doda do całości relacji. Jeżeli chcemy tłoczyć płyty, to jest to termin ostateczny.

5
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Silly Venture 2019
« dnia: Czerwiec 01, 2019, 22:27:38 »
Jedziem tam? 8)

6
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Maj 27, 2019, 11:45:19 »
Vice jest całkiem dobrą grą, aczkolwiek trochę monotonną. Levele wyglądają tu bardzo podobnie - wszystkie ciemne, wszystkie na jeden szablon. Podoba mi się w tej grze nagromadzenie przeciwników - jest mocne osaczenie momentami. Ostatni etap jest całkiem sporym wyzwaniem - zwłaszcza ostatni boss. Chociaż jak znajdzie się już na niego schemat, to na luzaczku.

W Megamanie nigdy nie rozumiałem wyolbrzymionych problemów przy walce z naszym klonie (pamiętam, że dla wielu była to ogromna przeszkoda). Ja od zawsze biorę Fire i wtedy wystarczy parzyć go tymi kręcącymi się fireballami.

7
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Maj 27, 2019, 10:47:49 »
Bardzo fajne gry wybrałeś, Yojc. Tak trochę jakby zaleciało naszymi bydgoskimi spotkaniami, co MWK? :D Tylko te Transformersy... U nas poszedłby reset po 3 minutach. Szanujmy się.

8
Demoscena i gry homebrew / Odp: Newsy z demosceny NES/Famicom
« dnia: Maj 16, 2019, 08:40:40 »
Mnie z kolei denerwuje to, że bardzo często jest głośno o nowych grach tylko i wyłącznie w momencie produkcji bądź głębokiej wersji α. Prawie w ogóle nie słyszę natomiast o premierach jakichś gier. Miałem listę z 5-6 tytułami na które czekałem, bo zainteresowałem się zajawkami, czy zapowiedziami. A później cisza - zero informacji. Niech już nie będą to nawet rozbudowane, ultragrywalne gry, ale niech są wyprodukowane do końca (propsy dla Lizadra, mimo że nie wciągnął mnie na dłużej niż godzina, to jednak jest to w 100% ukończony produkt, wydany jak należy).

Obecnie moja lista jest krótka - Astro Ninja Man oraz Nalleland. Może Full Quiet. Jeżeli tylko któraś z nich wyszłaby fizycznie w sprzedaży (no dobra, nawet chociaż wirtualnie), długo bym się chyba nie zastanawiał. Ale straciłem już nadzieję, że mogę pograć w coś więcej niż w wersję alfa/beta. Nigdy nie daruję Morphcatowi, że nie zabrał się dalej za Super Bat Puncher.

9
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Kwiecień 28, 2019, 22:36:11 »
Są ciary, MWK! Pojechałeś po bandzie, jak zawsze! Zresztą ja już Ci pisałem - dzięki takim rzeczom podnosimy tę poprzeczkę coraz wyżej! Byłem bardzo sceptyczny tej kooperacji przy robieniu relacji zlotowej, ale jak widzę takie coś, to zmieniam zdanie i czekam już na tę sobotę wieczór, gdy odpalimy projektor i będziemy mogli obejrzeć owoc naszej wspólnej, contrabandyckiej pracy. To może być jeden z lepszych filmów!

Mistrzostwo, Bracie. Montaż pierwsza klasa. Mogłoby lecieć w kinie przed blockbusterami. Masz za to butelkę dobrego piva!

10
Demoscena i gry homebrew / Odp: Full Quiet [Retrotainment Games]
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 14:06:13 »
Cytat: Ćwirek
Zapowiada się świetny tytuł (...)
Może nie świetny, ale solidny - tak bym to ujął. Jeżeli chodzi o homebrew na naszą konsolę, to sukcesem jest, że to się w dalszym ciągu dzieje, że są jakieś newsy, zajawki, postępy.

Z tą paralaksą to trochę zaczynają tam przeginać. ;) Nie jestem wielkim jej miłośnikiem - cieszy oko, ale żeby skupiali się nie tylko na niej.
Fajnie ta wieża tam wygląda, co się na nią wspina na końcu.

11
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Kwiecień 22, 2019, 19:24:21 »
Wstęp relacji (słowo początkowe + "występują") jest gotowy. Creditsami końcowymi zajmę się, gdy wszystkie segmenty będą przez Was zmontowane i będę znać całą użytą ścieżkę dźwiękową. Ale to szybciutko się zrobi.

Dysk jest obecnie w posiadaniu rapera Roberta.

12
Jeszcze więcej o grach / Odp: Pokaż swoje cartridge z klasą
« dnia: Kwiecień 02, 2019, 21:26:09 »
Jako tako bezpośredniego wątku o tworzeniu labeli chyba nie mamy... Trochę dyskutowalismy o tym tutaj, ale bez detali.

13
Demoscena i gry homebrew / Odp: Newsy z demosceny NES/Famicom
« dnia: Marzec 27, 2019, 18:17:58 »
Świetny projekt - dawno już nie wciągnęła mnie tak jakaś zajawka nowej produkcji na Famicoma. Mimo, że przejście zajmuje niecałe dwie minuty, to i tak parę razy sobie grę zapętliłem. Biorę to pod lupę i będę śledził progres.


14
Solucje i porady / Odp: Rygar - solucja
« dnia: Marzec 24, 2019, 01:03:16 »
Wierz, albo i nie, ale to właśnie od Twojego posta na EmuNES zaczęło się moje większe zainteresowanie tą grą. Pamiętam, jak opisywałeś tam właśnie tę wielogodzinną eksplorację świata gry z Lio oraz ostateczny sukces, czyli ukończenie jej. To właśnie to był ten bodziec, który pchnął mnie, aby lepiej zapoznać się z Rygarem. No i gra siadła mi totalnie. :) Także - dziękuję bardzo!

15
I co, poruszamy ten temat dalej? Kupujemy, zamawiamy? Ja nadal chętny.

Strony: [1] 2 3 ... 41