Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - daf

Strony: [1] 2 3 ... 40
1
Demoscena i gry homebrew / Odp: Newsy z demosceny NES/Famicom
« dnia: Maj 16, 2019, 08:40:40 »
Mnie z kolei denerwuje to, że bardzo często jest głośno o nowych grach tylko i wyłącznie w momencie produkcji bądź głębokiej wersji α. Prawie w ogóle nie słyszę natomiast o premierach jakichś gier. Miałem listę z 5-6 tytułami na które czekałem, bo zainteresowałem się zajawkami, czy zapowiedziami. A później cisza - zero informacji. Niech już nie będą to nawet rozbudowane, ultragrywalne gry, ale niech są wyprodukowane do końca (propsy dla Lizadra, mimo że nie wciągnął mnie na dłużej niż godzina, to jednak jest to w 100% ukończony produkt, wydany jak należy).

Obecnie moja lista jest krótka - Astro Ninja Man oraz Nalleland. Może Full Quiet. Jeżeli tylko któraś z nich wyszłaby fizycznie w sprzedaży (no dobra, nawet chociaż wirtualnie), długo bym się chyba nie zastanawiał. Ale straciłem już nadzieję, że mogę pograć w coś więcej niż w wersję alfa/beta. Nigdy nie daruję Morphcatowi, że nie zabrał się dalej za Super Bat Puncher.

2
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Kwiecień 28, 2019, 22:36:11 »
Są ciary, MWK! Pojechałeś po bandzie, jak zawsze! Zresztą ja już Ci pisałem - dzięki takim rzeczom podnosimy tę poprzeczkę coraz wyżej! Byłem bardzo sceptyczny tej kooperacji przy robieniu relacji zlotowej, ale jak widzę takie coś, to zmieniam zdanie i czekam już na tę sobotę wieczór, gdy odpalimy projektor i będziemy mogli obejrzeć owoc naszej wspólnej, contrabandyckiej pracy. To może być jeden z lepszych filmów!

Mistrzostwo, Bracie. Montaż pierwsza klasa. Mogłoby lecieć w kinie przed blockbusterami. Masz za to butelkę dobrego piva!

3
Demoscena i gry homebrew / Odp: Full Quiet [Retrotainment Games]
« dnia: Kwiecień 24, 2019, 14:06:13 »
Cytat: Ćwirek
Zapowiada się świetny tytuł (...)
Może nie świetny, ale solidny - tak bym to ujął. Jeżeli chodzi o homebrew na naszą konsolę, to sukcesem jest, że to się w dalszym ciągu dzieje, że są jakieś newsy, zajawki, postępy.

Z tą paralaksą to trochę zaczynają tam przeginać. ;) Nie jestem wielkim jej miłośnikiem - cieszy oko, ale żeby skupiali się nie tylko na niej.
Fajnie ta wieża tam wygląda, co się na nią wspina na końcu.

4
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Kwiecień 22, 2019, 19:24:21 »
Wstęp relacji (słowo początkowe + "występują") jest gotowy. Creditsami końcowymi zajmę się, gdy wszystkie segmenty będą przez Was zmontowane i będę znać całą użytą ścieżkę dźwiękową. Ale to szybciutko się zrobi.

Dysk jest obecnie w posiadaniu rapera Roberta.

5
Jeszcze więcej o grach / Odp: Pokaż swoje cartridge z klasą
« dnia: Kwiecień 02, 2019, 21:26:09 »
Jako tako bezpośredniego wątku o tworzeniu labeli chyba nie mamy... Trochę dyskutowalismy o tym tutaj, ale bez detali.

6
Demoscena i gry homebrew / Odp: Newsy z demosceny NES/Famicom
« dnia: Marzec 27, 2019, 18:17:58 »
Świetny projekt - dawno już nie wciągnęła mnie tak jakaś zajawka nowej produkcji na Famicoma. Mimo, że przejście zajmuje niecałe dwie minuty, to i tak parę razy sobie grę zapętliłem. Biorę to pod lupę i będę śledził progres.


7
Solucje i porady / Odp: Rygar - solucja
« dnia: Marzec 24, 2019, 01:03:16 »
Wierz, albo i nie, ale to właśnie od Twojego posta na EmuNES zaczęło się moje większe zainteresowanie tą grą. Pamiętam, jak opisywałeś tam właśnie tę wielogodzinną eksplorację świata gry z Lio oraz ostateczny sukces, czyli ukończenie jej. To właśnie to był ten bodziec, który pchnął mnie, aby lepiej zapoznać się z Rygarem. No i gra siadła mi totalnie. :) Także - dziękuję bardzo!

8
I co, poruszamy ten temat dalej? Kupujemy, zamawiamy? Ja nadal chętny.

9
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Czego teraz słuchasz?
« dnia: Marzec 20, 2019, 23:06:19 »
No kurde, Area J jak w mordę strzelił!
No to w odwecie przesyłam Ci to -> https://www.youtube.com/watch?v=wR-f6aRUSw0

A w ogóle dzisiaj równonoc, więc wypada zapuścić jakiegoś Equinoxe -> https://www.youtube.com/watch?v=OH0A0CH_s60

10
Solucje i porady / Odp: Rygar - solucja
« dnia: Marzec 12, 2019, 07:51:31 »
Dzięki. Solucja powinna wyglądać zupełnie inaczej - dużo więcej screenów, jakieś filmiki pokazowe. Miałem nawet kiedyś zamiar dopracować ją bardziej pod tym względem, ale... praca dla samej idei, która i tak nikomu się nie przyda, to praca daremna.

11
Demoscena i gry homebrew / Odp: Full Quiet [Retrotainment Games]
« dnia: Marzec 09, 2019, 17:09:11 »
Na pewno jest w moim kręgu zainteresowań - oby nie wyszło rozczarowanie jak w przypadkuLizarda, na którego byłem strasznie napalony, a nie wciągnął mnie niemal w ogóle. Graficznie wygląda ciekawie, zwłaszcza ta paralaksa i ten motyw, o którym piszesz, Żuro (lokacje w tle). Nie grałem, nie poczułem tej gry, ale już po samych filmikach mam wrażenie "toporności" sterowania. ;) Pocieszają mnie jednak motywy celowania w ośmiu kierunkach, czy możliwość wspinania się naszej postaci. Może być dobrze.
Jeżeli wyjdzie na nośniku famicomowym, może również się skuszę, jakby ktoś jeszcze zamawiał. Ale na razie trzeba grę w ogóle dokończyć tworzyć.

12
Opisy i recenzje gier / Odp: Warpman
« dnia: Luty 25, 2019, 14:53:44 »
Kurde, ale rozkminę mam w pracy przy poniedziałku. Zawsze myślałem, że chłop z Warpmana po śmierci przekształca się w jakiś randomowy zlepek pikseli i znika, ale po analizie tej grafiki wnioskuję, że on przed zniknięciem przewraca się po prostu w kosmosie na plecy.


13
Brak chętnych... ;) Sunsoft oraz Hudson Soft miały być kolejnymi producentami opisywanymi w tym cyklu, więc jeżeli jakimś cudem zostałby on wskrzeszony, to na pewno polecimy właśnie najsampierw z Sunsoftem! Bardzo solidnie przestawiona historia, dzięki MWK.

14
Cytuj
(...) które wiernie odwzorowują FC i Nes. Mam MT 777 DX oraz IQ 502
No nie tak wiernie, skoro pracują w systemie PAL. ;) Nie ukrywam - całe moje dzieciństwo to 50 Hz, jednak teraz gdy już z 7-8 lat gram na systemie NTSC, ciężko mi się wraca (i zwłaszcza słucha muzyki) do starego, poczciwego MT-777DX. Polecam dołożenie do zakupu trochę pieniążków i zakup chociażby HVC-001, czy NES (chociaż ja zawsze będę zwolennikiem Famicomów, ze względu na kartridże).
Ale trochę offtop tutaj uskuteczniam.

Nam również miło poznać!

15
Pchli targ / Odp: [IMPORT] lista tajwańskich życzeń
« dnia: Luty 14, 2019, 18:26:47 »
Ale piękny! Od razu tutaj bym uderzał. No i ten TAITD jeszcze!

Strony: [1] 2 3 ... 40