Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DJ-5

Strony: [1]
1
Może to dziwne ale dzięki Battletoads zafascynowała mnie nauka o kosmosie już w wieku 5-ciu lat  ;D Dziś wiem że realnie jest inaczej ale walki w przestrzeni pośród maszyn i istot z obcych planet to dobry scenariusz. Co oczywiście można porównać do Star Wars i Star Treka. Historia z gry dobrze zapadła w pamięć. Szczególnie tryb dwuosobowy pozwalał na wiele zabawy, gdyż w towarzystwie drugiej osoby można było przed tv wyruszyć w gwiezdną podróż by ratować Ziemię przed zagładą. Bijatyki z przeciwnikami powodowały uśmiech na twarzach. Bicie kijem po łbach czy targanie za włosy złe kobiety traktujące nas batem to dodatkowy element humorystyczny. Dobrze zapamiętany przeze mnie efekt to rozbłyski po pokonaniu bossa. Dodatkowa zręcznościwka to oczywiście śmigacze i spuszczanie po linii. Muzyka i cała oprawa gry wówczas była czymś niesamowitym. Fabułę uzupełniały scenki między etapami i dialogi z wizerunkami pobitych przez nas bossów. Zbierało się na potęgę by ostatecznie zniszczyć najpotężniejszą, mroczną aczkolwiek seksowną  ;D Dark Queen...


2
Gry na różne platformy / Duck Tales: Remastered
« dnia: Grudzień 13, 2017, 15:50:41 »
Duck Tales: Remastered jest odświeżoną wersją 8-bitowych "Kaczych Opowieści" znanych z klasycznego NESa. Tym razem Sknerus skaczący na lasce wybija się w generacje PS3 i X360. Pomimo nowej oprawy graficznej jak i nowym efektem muzyki pozwala wrócić myślami do korzeni. Platformówka w nowym świetle daje niezłą radość. Wiele elementów z poziomów się zachowało aczkolwiek można natrafić na nieco zmodyfikowane odcinki na mapach jak i również z bossami możemy się zmierzyć już w bardziej dynamiczny sposób. Dodano także przeplatanki krótkich scenek z udziałem tytułowych postaci. Fabuła nie zmieniona, rozwinięta o wiele nowych dialogów w danych urywkach. Z nową formą gierka jednak wciąż przypomina tą z dawnych lat.
Czy wy mieliście przyjemność zagrać w nową wersję kaczorów? Czy z chęcią przyjmujecie ten remake, czy jednak główny sentyment zostanie w wersji 8-bit?


Strony: [1]