Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Pchli targ / Odp: REMARKSY ATAKUJĄ!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Krisuroku dnia Listopad 09, 2018, 16:17:43 »
Zajebiaszczo Marek :)
12
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Listopad 09, 2018, 14:12:32 »
Mam za sobą coś, co myślałem że pójdzie w miarę łatwo, może nawet 1cc zrobię, ale gdzie... Karnov - ruski grubas ziejący ogniem był większym wyzwaniem niż myślałem. Zwłaszcza końcówka, wbrew pozorom ten zakichany smok nie jest taki łatwy, a jak się zginie, to zamiast tradycyjnego startu w połowie poziomu jesteś cofnięty do samego początku. Nie jest to tak frustrujące jak to czego doświadczałem w The Wing of Madoola ale wciąż nie daje spokoju. No i żeby zakończenie było podobne do tego arcade'owego, ale nie, jest tekst w stylu "Wygrałeś, a teraz p***l się!".

Nie, nie liczyłem kontynuacji. Szczerze to miałem nawet wyłączyć pod cholerę konsolę, ale jak doszedłem tak daleko, to szkoda marnować szansy.
13
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaplitov dnia Listopad 08, 2018, 13:08:19 »

Nowy kawałek TFN.
14
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaplitov dnia Listopad 04, 2018, 20:24:25 »
To jest płyta Eartshine - dokładnie ta na której współpracowali z Preisnerem. Uwielbiam ambientalne, zimne i nostalgiczne ambienty na tym albumie.

Raz widziałem ich właśnie w zamkniętym klubie i mimo tego, że technicznie panowie są rewelacyjnie  tak ich przestrzenna muzyka nie pasuje do takich miejsc. Na plenerowym koncercie imo było czuć znacznie mocniej tą przestrzeń. Zabawne jest to, że właśnie ich najlepszy dla mnie koncert dali za darmo na Rzeszowskim rynku z okazji promocji jakiegoś salony Yamahy. Dali niemal dwu godzinny koncert z pełną pompą, a że był to rynek to ludzie nie zachowywali się jak małpy i spokojnie wszystko obserwowałem i słuchałem sobie z pierwszego rzędu, niemal 5 metrów od kapeli. Potem podszedłem do barierki, przy której było może ze trzy osoby, dzięki czemu udało mi się załapać na "bisowe" lekkie pogo pod sceną łącznie z gitarzystą który stał w samym środeczku, nie przerywając grania na swoim instrumencie. Wspaniały koncert, nie zapomnę go nigdy :D

Mi do kolekcji całej dyskografii właśnie brakuje Safeheaven. Trzeba to niebawem naprawić...
15
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Czego teraz słuchasz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Listopad 04, 2018, 19:06:11 »

Płyta już zamówiona (premiera 16.11). <3
16
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Listopad 04, 2018, 18:24:45 »
Świetna sprawa, gratuluję. Która to płyta, bo kojarzę jedynie fronty i tyły (fizycznie posiadam jedynie Safehaven)? Earthshine? Ja widziałem ich na żywo 4-krotnie, ale jedynie w zamkniętym klubie (zawsze w tym samym, zresztą). Według mnie technicznie prezentują ekstraklasę, już na drugim albumie osiągnęli produkcyjnie najwyższą klasę (m.in. dzięki wsparciu Zbigniewa Preisnera), a cały czas czuć, że się rozwijają.
17
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaplitov dnia Listopad 04, 2018, 17:00:46 »
Co do nowego kawałka TFN - sam uważam, że jest BARDZO dobry. Z tym, że rzeczywiście trochę nie w ich stylu. Niemniej brzmi interesująco i intruguje mnie jaką drogą artystyczną Tidesi podążą. Mam nadzieje, że za jakiś czas dostaniemy cały kawałek, ale przed tym oczywiście jeszcze druga połowa singla.

Ostatnio byłem na ich koncercie plenerowym. Bardzo dobrze brzmi ich muzyka na otwarym terenie aniżeli w małych zamkniętych i dysznych klubach. No i udało mi się dorwać Adama, pogadać z nim minutkę i poprosić go o autograf na moim ulubionym albumie.


18
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Listopad 02, 2018, 19:57:03 »
Isis - 20 Minutes / 40 Years
https://www.youtube.com/watch?v=go7rxSu7UlI

Świetny kawałek (i ogólnie cała płyta), do którego mam wielki sentyment. Do dziś pamiętam podróż PKSem na pierwszy FamiCON, gdy ta właśnie nuta non-stop sączyła się z słuchawek. To był właśnie czas tego zespołu w moim życiu.

Tides From Nebula - Dopamine
https://www.youtube.com/watch?v=L6piXf6TQqo

Nowy singiel TFN. Jest bardzo dobry, ale taki trochę nie w ich stylu. Mam mieszane uczucia, ale dobrze się go słucha. Klasa jak zawsze.
19
Pchli targ / Odp: REMARKSY ATAKUJĄ!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Preki dnia Listopad 02, 2018, 12:55:39 »
Głupie pytanie, co znaczy Remarks:).
"Uwagi", w sensie "odnośnie czegoś" (w tym przypadku obchodzenia się z kartem), a nie jak np. "uwaga na coś" :) Choć lepiej pasowałoby tu "caution" czy coś, ale to Engrish, będący niejako urokiem pirackich kartów ;)
20
Pchli targ / Odp: REMARKSY ATAKUJĄ!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gargi dnia Listopad 02, 2018, 11:41:51 »
Wow, na zlocie chętnie przyjmę parę i stuninguję swoje carty:). Głupie pytanie, co znaczy Remarks:).
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10