Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - MaarioS, The

Strony: 1 [2]
16
Hi-score / Balloon Fight [Regular]
« dnia: Lipiec 24, 2017, 16:13:55 »
Zastanawiałem się czy w jakimkolwiek crapie da się przekręcić licznik score. Dzisiaj grając w zwykły tryb Balloon Fight okazuje się, że jednak tak. W phase 43 jak mój wynik zbliżał się do 1 000 000 to nagle licznik mi się wyzerował przez co high score został przy 998050. Zatem obecny high score wygląda dokładnie tak

17
Hi-score / Balloon Fight [Trip]
« dnia: Lipiec 23, 2017, 19:25:32 »
Tego tematu jeszcze nie było więc niech będzie że go zainicjuję: mój wynik przed chwilą w Balloon Fight mode C. Trip to jest 111510:

18
Jeszcze więcej o grach / Hacki gier NES
« dnia: Grudzień 23, 2016, 02:36:00 »
Nawet mnie dziwi, dlaczego jeszcze nikt takiego tematu nie założył??

Hacki gier osiągają coraz większą popularność i wychodzi ich coraz więcej i w sumie nie dziwi mnie to. Fanatycy swoich ulubionych gier stają się trochę nimi znudzeni i jednym z dobrych sposobów ich odnowienia jest zrobienie hacka który zmienia levele, coś dodaje albo po prostu tylko zmienia grafikę gry.

Tutaj napiszcie o swoich ulubionych hackach na NES, najlepiej od razu z linkiem download do ROMu (albo chociaż patch z informacją jakiego ROMa użyć) żeby od razu można było go przetestować i dodatkowo screeny mile wskazane.

Hacki moga być jakiekolwiek, wyzywające, trudne, rozbudowane czy też po prostu głupie albo śmieszne. Jeżeli to jest hack w jakiejkolwiek postaci to o nim napiszcie

Mój ostatni faworyt to jest Donald Trump's Punch Out. Kto nie chce obić ryja celebrytowi jako final boss battle?? W sumie... nie będę się powtarzać, wszystko mówi samo za siebie:

https://www.dropbox.com/s/esn2dha8yxt5lf0/Trumptendo.zip?dl=0

A jakie są Wasze ulubione hacki??

19
Pirackie produkcje / Zgorzkniałe carty
« dnia: Listopad 29, 2016, 17:26:28 »
Długo myślałem nad nazwą tematu. Myślałem żeby napisać "mistrzostwa tandetnych cartów" ale niektórzy mogliby się z tym nie zgodzić. Dlatego napisałem tak jak chyba najbardziej pasowało

Tutaj będziemy dawać zdjęcia cartów które nadmiernie powalają twórczością. Jakkolwiek kto to interpretuje dużego znaczenia nie ma. Mimo wszystko to ten obecnie się stał jednym z moich faworytów:

20
Jeszcze więcej o grach / Trumptendo-make Nintendo great again!
« dnia: Wrzesień 17, 2016, 15:34:37 »
Tak mi się to spodobało że aż postanowiłem założyć o tym oddzielny wątek. Zauważyłem pewien filmik na youtubie gdzie kolesie gadali o Trumptendo- o stronie gdzie jakiś koleś zrobił hacki na NESa z Donaldem Trumpem. Dla tych co nie kojarzą to Donald Trump kandyduje na prezydenta USA razem z innymi ludźmi, no i- jest to jednocześnie bardzo wielki polityczny trolling dla ludzi z USA. Dla nieobeznanych polecam obejrzeć filmiki na youtubie z Donaldem Trumpem aby mieć w tym obeznanie. Hacki są odtwarzane przez emulator w przeglądarce na tej stronie:

http://www.trumptendo.com/

Osobiście chyba napiszę do twórcy i jeżeli by się na to zgodził to poproszę go o wysłanie tych hacków w oryginalnych plikach NES. Od razu wrzucam je na Everdriva i przechodzę Donald Trump's Punch Out, Super Bernie Bros i ISIS Bomberman

EDIT: HAHAHA za pomocą sekretnych najbardziej seryjnych hackujących umiejętności, udało mi się zdobyć oryginalne ROMy. Oto poniżej link do paczki ZIP z nimi:

http://www23.zippyshare.com/v/lVPTLequ/file.html

21
Inne konsole / Konsole uniwersalne (Retron 5 i inne)
« dnia: Czerwiec 28, 2016, 23:10:15 »
Czy ktokolwiek kupuje takiego typu konsole "uniwersalne" czyli największy zilion pierdyliard konsol upchnięte w 1 PCB i 1 plastik?? Macie może coś takiego?? Mieliście z czymś takim jakiekolwiek do czynienia?? Jak to się sprawuje??

Najpopularniejszą konsolą tego typu to jest najprawdopodobniej Retron 5 czyli 5 konsol upchnięte w 1 sprzęt. Jedynie co może być trochę niesmaczące to sam fakt, że to podobno nie jest konsola tylko tak naprawdę emulator z upchniętymi slotami na karty. Też w sumie zastanawiało mnie czy w ogóle byłoby możliwe wszystkie 5 różnych konsol wpakować w jedno z 5 różnymi procesorami (+ procesory graficzne itd.). Ponoć zaraz przed graniem ROM z cartridga jest dumpowany jakiś czas przez konsolę a potem dany ROM jest odtwarzany przez emulator. Jeszcze ciekawym rozwiązaniem jest 1 uniwersalny pad obsługujący wszystkie 5 konsol. Całość wygląda tak jak poniżej:Co o tym wszystkim sądzicie??

22
Pchli targ / Temat Everdrive- chętni i inne aspekty
« dnia: Luty 04, 2016, 18:46:41 »
Wiele osób już mi pisało na temat Everdriva już chyba przez rok. Powiem wprost, że sytuacja z tym się na tyle pokomplikowała, że nie da się kupić i ich bezpośrednio sprowadzić do PL bo firma została zarejestrowana w Polszy i można kupować towary tylko na export. Istnieje jednak na to kombinacja z przekierowywaniem paczki przez inne państwo, jak najbardziej, tak jak zrobiłem to ostatnio

Jednak mówiąc wprost to trochę dużo problemów jest w takim wypadku jak tyle rzeczy trzeba zrobić naraz i naprawdę mnóstwo stresu mnie to kosztowało ostatnim razem jak takie coś robiłem, mimo że się udało to naprawdę nie chcę tego powtarzać.... Zatem moja propozycja jest taka, że dam radę zrealizować temat ze sprowadzeniem Everdrivów czyli zrealizować płatności i zrobić przekierowanie przesyłki, na to mnie stać. Jednak, niestety ale nie chcę tracić czasu i zaprzątać sobie głowy ze zbieraniem listy chętnych i promowaniem zbiórki.... natomiast jeżeli ktoś podejmie się zrobienia tego za mnie to wtedy nie ma żadnego problemu.

Jeżeli chodzi o zbieranie osób oraz zaliczek/płatności to może to być bezpośrednio na moje konto bankowe albo na czyjeś inne i wtedy cała zebrana kasa może pójść przelewem na moje konto i wtedy se poradzę.

Warunek jest taki: można kupić cokolwiek z poniższej strony i jeżeli wartość przedmiotów przekroczy 800$ to wtedy wliczana jest zniżka -20%:
http://shop.krikzz.com/main.sc

Tak naprawdę to tyle ode mnie. Jeżeli ktoś się podejmuje współpracy i podejmie się obowiązku o którym napisałem to droga wolna, jak się osiągnie odpowiednią granicę chętnych to wtedy jestem chętny do realizacji. Podpisuję się rękoma, że to zrealizuję jeżeli zostanie spełniony warunek o którym wspomniałem czyli zebranie odpowiedniej ilości chętnych ;)

23
Jeszcze więcej o grach / Pokaż swoje cartridge z klasą
« dnia: Styczeń 25, 2016, 21:27:15 »
Sądzę że tego tematu przez długi czas brakowało, zatem postanowiłem go założyć

Jak to się mówi, nie ma to jak szpan, te niesamowite uczucie aby wszyscy Ci zazdrościli Twojego bogactwa i cartridgy, ten lans i szacunek na osiedlu oparty na posiadaniu czegoś czego inni nie mają i totalna expozycja, czyż to nie jest wspaniałe??

Jednak niektórzy nie są wyznawcami tej idei i wolą pokazać swój dorobek życia z opanowaniem i klasą. Klasa to jest coś wspaniałego, te opanowanie które trzeba trzymać do końca, te okazywanie szacunku do tego co nam świat zaoferował i docenienie wspaniałej sztuki, jak w muzeum

Oczywiście temat nie zabrania tzw. "szpanowania" tym co się ma, napisałem nazwę tematu kierując się swoją opinią którą uznaję za lepszą ;)

W zależności od sposobu, pokażcie co macie z kategorii Pegasus/Famicom/NES bo do tego jest głównie kierowany ten temat jednak pokrewne rzeczy wcale nie są zabronione. Pokażcie co chcecie, czy to jest jakaś nowa rzecz jak i jakiś zbiór rzeczy które już posiadacie od długiego czasu, o ile to jest Wasze

Ja pokażę co ostatnio nowego zdobyłem, oczywiście z klasą ;) - gra na FDS Koneko Monogatari, to jest takie wspaniałe że aż musiałem wszystkim pokazać i się pochwalić:
Zatem, teraz pokażcie co Wy macie/zdobyliście nowego

24
Hardware / Różnica między flashcartem, a... programatorem
« dnia: Listopad 18, 2015, 18:30:16 »
Wątek ten powstał poprzez podzielenie z innego, stąd brak całości kontekstu (zbędnego, moim zdaniem).   /daf


Się będę czepiać jak stary dziad ale po prostu muszę zwrócić uwagę na powtarzające się błędy w obiegu: to o czym mówicie to jest FLASHCART:


Natomiast to jest PROGRAMATOR:

25
Jeszcze więcej o grach / Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Październik 17, 2015, 02:01:09 »
Tak jak sama nazwa tematu wskazuje. Tutaj będziemy pisać na temat co ostatnio przeszliście na Pegasusie. Same informacje/screeny czy inny możliwy rodzaj chwalipięctwa

Zacznę temat od nowego osiągnięcia czyli zaliczony Bubble Bobble w trybie na 2 graczy razem z Milos/ChipJockey. Na początku gra nagrodziła nas niestety bad endingiem ale potem to nadrobiliśmy na happy ending. Nigdy się specjalnie nie skupiłem na tej grze ale powiem serio, że na 2 osoby to naprawdę wciąga, bardzo dobra gra co-op na NES

Strony: 1 [2]