Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mati

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
fCON10 / Odp: Człowiek Musi Jeść - Laski
« dnia: Dzisiaj o 00:46:05 »
Hahaha, dla zmęczonych? To pewnie taki myczek żeby się nikt nie domyślił. W każdym razie kiedyś chodziły słuchy, że tam przyjezdni i miejscowi przy kasie to mogli sobie zafundować ostry dęs dęs revolution. xD P.s. W ogóle zapomniałem o Bartku. Żeś mi Mareczku przypomniał i stąd te moje wspomnienia. Panie paniami, ale ciekawe jak z cenami posiłków. Nie zdziwię się jak tam kosmiczne ceny nadal są, bo kiedyś były w chooj.

2
fCON10 / Odp: Człowiek Musi Jeść - Laski
« dnia: Maj 20, 2018, 23:52:49 »
Za czasów mojej edukacji tam, to na górze w Bartku był dom publiczny. Ciekawe jak jest teraz. Pewnie ceny z kosmosu jeśli chodzi o żarcie nadal. haha

3
Hardware / Odp: Everdrive N8 - Aktualizacje OS
« dnia: Maj 20, 2018, 22:46:55 »
Wreszcie. Zwłaszcza, że brakowało mi tego dodatkowego kanału w tej grze od sunsoftu. :)

4
fCON10 / Odp: Człowiek Musi Jeść - Laski
« dnia: Maj 19, 2018, 13:55:55 »
m.in http://www.fiorentina.pl/
https://www.pkt.pl/firma/kebab-aslan-lukasz-maliszewski-3647905
 
Ja pewnie ogarnę więcej przez pyszne na miejscu. W nowej wsi pod tym względem było zdecydowanie lepiej.

 

5
fCON10 / Odp: Poradnik Młodego Skauta - "Przetrwaj FamiCON"
« dnia: Maj 19, 2018, 12:48:05 »
Ja tam zawsze miałem więcej gotówki, najwyżej zostawało. Pięć stówek to lekko brałem na zlot, albo 4, ale ja to lubię kupować droższe piwa i w ogóle, ale to nie ważne kto ile ma. Ważne, żeby dobrze się bawił i przeżył. Bardzo dobry poradnik. Dla nowicjusza powinno być wszystko jasne.

6
Opisy i recenzje gier / Odp: Altered Beast
« dnia: Maj 18, 2018, 21:41:20 »
O patrz, to może rzeczywiście w nie odpowiednim momencie to robię. Na konsoli zrobiłem to w momencie, gdy zaczęła grać muzyka w głównym menu i wyszło. Na Nestopii robię tak samo i kurcze mi nie wychodzi. Po kombinuję, bo skoro piszesz, że działa, to pewnie ja robię coś nie dokładnie hmm.
edit
Wyszło, działa na emu także, elegancko.

7
Opisy i recenzje gier / Odp: Altered Beast
« dnia: Maj 18, 2018, 20:51:47 »
Stage Select
At the title screen, hold Down and press Reset. The title screen should now have the phrase "Free Play". Once you see that, press Select the number of times (minus 1) of the stage you want to start in. For example, Stage 8 = Select 7 times.
Co ciekawe emulator tego nie łyka a na pojedynczym carcie z tą grą udało się tego dokonać.
Ciekawe czy everdrive to łyknie jak do mnie wróci z testów. P.s. Wersja Japońska.

8
Hardware / Odp: Everdrive N8 - Aktualizacje OS
« dnia: Maj 17, 2018, 23:52:45 »
Wow. MaarioS jak będziesz mi odsyłać everdrive'a, to możesz mi wrzucić ten OS od razu to sobie przetestuję.

9
fCON10 / Odp: Bambetle zlotowe po raz dziesiąty
« dnia: Maj 17, 2018, 21:37:21 »
Super MaarioS. Weź kanieczna. :)

10
fCON10 / Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« dnia: Maj 17, 2018, 15:24:51 »
Dokładnie. Ja tam jak co roku śpiworek i walne sie gdzieś na podłodze i tyle, albo jak ktoś mnie poczęstuje miejscem w namiocie, to też chętnie korzystałem. Walić spanie. Trzeba grać i tyle. :D

11
Wszystko przebiegło pomyślnie. Nagrania też aczkolwiek było nerwowo i organizacyjnie ciężko to wszystko pogodzić, ale wszystko się udało. Nagrania do późnych godzin nocnych przez co nie spotkałem się ze wszystkimi, ale wpadł MaarioS i było spoko i tylko MaarioS. Dzięki Dziadku za nocleg. Efekty zobaczycie niebawem tak sądzę.

12
fCON10 / Odp: Bambetle zlotowe po raz dziesiąty
« dnia: Maj 17, 2018, 14:39:21 »
Jak ktoś ma Mk trilogy na PSX, to niech zabierze. Chętnie zagram.

13
Mała zmiana dotycząca mojego wczorajszego posta. Dogadałem się z MaarioSem, że eda mu dam podczas plenerówki, bo przyda się do nagrań i on sobie na spokojnie go wykorzysta do testów i mi odeślę tak więc pożyczać nie trzeba.
W razie jakichkolwiek pytań o spotkanie piszcie, dzwońcie do mnie albo Milosa. Kontakt fb, kto ma telefon to ma. Nie chcę podawać publicznie na forum. Myślę, że ekipa Warszawska dysponuje kontaktem do mnie. Do zobaczenia.

14
Opisy i recenzje gier / Odp: Altered Beast
« dnia: Maj 12, 2018, 21:22:07 »
Fajnie, że odświeżyłeś temat Dafciu, bo ja ostatnimi czasy też zmagam się z tą grą i również doszedłem do 7 levelu, ale niestety nie udało mi się przemienić i tak jako normalna postać dotarłem do bossa. Wcześniej byłem pewien, że to jakiś glitch, ale okazuje się, że można pokonać bossów normalną postacią tylko, że toporniejsza walka wtedy jest i tak też było w przypadku tego levelu. Po pół godziny walki z bossem po prostu zrezygnowałem. Tak sobie myślę, że na zlocie będzie to 1 tytuł do zrobienia przeze mnie chyba, że uda mi się to zrobić na pegasusie przed zlotem, ale nie sądzę.

15
Prośba do tych, którzy chcą się pojawić. Zabierzcie ze sobą jakieś gadżety zlotowe. Przydadzą się do nagrań. Może to być plakat, kubek, plakietka. Coś, co przypomina nasz Famicom.
Jako, że pożyczam MaarioSowi everdrive do testów by mu pomóc w tej sprawie, to czy ktoś dysponuje everdrive'em wersją famicomową? Będzie mi potrzebna do wrzucenia romów przystosowanych dla mnie. MaarioS zwróci mi mojego przed moim odjazdem we środę, a jeżeli dłużej mu to zajmie, to mi go odeśle do domu.
Jeżeli ktoś dysponuje everdrive i chciałby go pożyczyć na nagrania z racji, że mój idzie do testów, to może się ze mną spotkać na centralnym o 10:25 w poniedziałek i jeżeli wyrazi chęć bycia na plenerówce, to ed zostanie zwrócony tego dnia, albo zostawię któremuś z chłopaków w końcu się spotkacie w Warszawie na oddanie. Z tego co wiem plenerówka ma się zacząć we wtorek po 15, więc fajnie byłoby się tam spotkać ewentualnie zdzwaniać i gdzieś się umówić. W razie czego można dzwonić do mnie, albo do Kamila.

Strony: [1] 2 3 ... 10