Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dred

Strony: [1] 2 3 ... 27
1
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 08, 2018, 18:30:08 »
Cytuj
i dlaczego Dred wybuchł akurat teraz bo wie co bedzie szykowane na roascie
nie.

po prostu nie życzę sobie tego.v ile razy mam powtarzać? bo do was jak grochem o ścianę i wplatacie w to fakty z życia prywatnego które NIE MAJĄ ZWIĄZKU.

2
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 07, 2018, 01:27:00 »
Gajwer podsumował. koniec dysputy.

3
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 23:54:43 »
problem w tym Arku, że to Ty się mylisz. twoje "punchline'y", które serwujesz nie tylko mi w settingu nie mającym nic wspólnego z grą na scenie są najprościej ujmując chamskie (uwaga: to nie tylko moje zdanie!). gdy ktoś zaczyna się na nie burzyć, ty jedynie odbijasz piłeczkę i twierdzisz, że to był tylko taki rzart. albo że to druga osoba jest winna, bo jak ona śmie się wgl nie śmiać. umywam rączki.

czy ktoś kto nie potrafi postawić granicy między prawdziwym życiem a sceną powinien bawić się w stand-up i roastowanie? powątpiewam.

no i kto tu robi kurwę z logiki? :)
Cytuj
i o ile pamięć mnie nie myli, to zeszłoroczny humor "in your face" na pierwszym roascie bawił cię po korek, robiłeś mi najlepsze reakcje na sali! Tak długo jak był o kimś innym
jak jeszcze nie zauważyłeś, mam uwarunkwany genetycznie problem z panowaniem nad własnym śmiechem. wystarczy że mi powiesz "przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba" i już się śmieję.

poza tym nadawca tychże żarcików nie jest najodpowiedniejszą osobą by oceniać czujekolwiek reakcje. zwłaszcza gdy adresat jest neurotykiem.
Cytuj
Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy
to nadal nie brzmi jak "showcase mojego doświadczenia lilkuletniego".

daf, wstać z krzesła i nie uczestniczyć zawsze mogę, ale teksty na swój temat tak i tak będę słyszał z oddala

4
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 23:14:24 »
Cytuj
1. moje wydarzenie to nie tylko roast, tylko materiał, który tworzyłem przez dwa lata jeżdżąc po całym kraju, dokładając do całego interesu, znosząc trudy nocnego jeżdżenia i spania do dwie godziny, żeby następnego dnia iść do dwóch prac. Demonizujecie całe wydarzenie, ergo demonizujecie komedię in general. Sytuacje są bardzo komperatywne.
nie są, bo spełniają zupełnie inną rolę.

czemu zatem nie zmienisz nazwy wydarzenia? proponuję "Drugi roast Contrabandy i prezentacja mojego kilkuletniego doświadczenia"
Cytuj
Zrozum, że za pierwszym razem kiedy napisałeś, że nie chcesz być częścią wydarzenia, to ja tę wiedzę przyswoiłem, nie trzeba do mnie mówić kilkakrotnie. Wiem, ze to nie jest dla wszystkich standard, ale swoim krzyczeniem i ściąganiem uwagi tylko sobie robisz kuku i przy okazji bajzel na forume.
to dlaczego nie napisałeś, że uszanowałeś moją decyzję, tylko bawisz się w jakieś odbijanie piłeczki twierdząc, że niczego złego nie robisz?

i jeszcze śmieszniejsze - demonizujesz moją osobę a sam prosisz aby nie demonizować komedii i ją lepiej zrozumieć. cóż za hipokryzja i wybiórczość! koń by się uśmiał.
Cytuj
i właśnie to pokazuje, że komedii jakiejkolwiek nie zrozumiesz nigdy. W komedii śmiejemy się ze wszystkiego po równo ;) nie lubię takiej wybiórczości i hipokryzji.
czepiasz się akurat tego co nie było skierowane do Ciebie, a tyczyło się tego, co mi sugerował Mati, jakobym "cisnął bekę z innych i nie miał dystansu do siebie" podpowiem ci, że to było w znaczeniu "nie robię podśmiechujków z nikogo z forum od dawna".

uwielbiam abstrakcyjne poczucie humoru, nie przepadam za humorem "in your face".

5
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:40:08 »
1. zgeneralizowałeś całą komedię do jednego gatunku.
2.
Cytuj
Czyli jak się spotykam ze znajomymi i cisną ze mnie, że mam hugowe auto, albo że zarabiam mniej w trzech robotach niż admin na kranie, to mam się na tych ludzi obrazić i robić z tego halo?
to nie jest nawet komperatywna sytuacja, zdajesz sobie z tego sprawę, prawda?

to będzie występ publiczny i będzie się to działo na forum wszystkich. nie życzę sobie tego po prostu.
Cytuj
a tak jak ciebie lubię i szanuję Dred, to nie mogę zrozumieć tego, że jak ty kręcisz bekę z czegokolwiek, to jest ok, ale z ciebie już nie można. Ja wiem. Są pewne granice, ale uwierz mi, że Arek, czy nikt inny się z ciebie celowo nie śmieje i, że to są ŻARTY. Ja rozróżniam żart od prawdziwego wyśmiewania. Przecież taka jest koncepcja tych roastów, ale skoro tego nie chcesz, to nikt nie będzie o tobie mówił. Nie jesteś tu pierwszy raz stary, na prawdę. Przecież się szanujemy. Tak to już jest. Ktoś czegoś nie rozumie i tyle. Ja też pewnych rzeczy nie rozumiem. Sprawa jest prosta. Kto nie chce żartów, to na ich temat nie będzie i Arek doskonale sobie zdaje z tego sprawę.
czasem jest duży, czasem jest mały. obecnie jestem w takiej sytuacji że taki roast to ostatnia rzecz jaka jest mi potrzebna. rozumiesz?

nie robię sobie r z a r t ó w z nikogo prócz narodowców od dawna, nie piszę tutaj prawie w ogóle

6
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:10:14 »
Cytuj
A Gurgi? Gurgi nawet nie umiał się ze mną przywitać.
tyle zrozumienia i współczucia
Cytuj
Jedna prośba: przestańcie na litość Cthulhu demonizować komedię!
dobrze wiedzieć, właśnie sobie zanotowałem, że komedia = ataki ad personam,

7
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 21:34:28 »
kurwa, powiedziałem że nie życzę sobie. proszę to uszanować. ta akcja z "zamknij tą dupę kurwa" to było zdecydowanie za dużo.

mati, odpuść se te teksty. pamiętam te twoje pierdolenie na mój i Gurgiego temat dzień przed końcem zlotu. do miłych to nie należało.

8
fCON10 / Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« dnia: Lipiec 05, 2018, 01:25:52 »
tak będę na zlocie na pięć dni.

9
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 05, 2018, 01:20:36 »
nie rozumiem idei tej zabawy i bardzo proszę abym nie był tematem jakichkolwiek rzartów podczas tego występu.

10
fCON10 / Odp: Harmonogram i atrakcje
« dnia: Lipiec 05, 2018, 01:16:35 »
konkurs wiedzy losowej da radę dopisać?

w sobotę rano poproszę.

12
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Muzyka klubowa
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 02:24:18 »

nowy Terence Fixmer jest.... ciekawy. spodziewałem się kontynuacji poszukiwań dźwiękowych z zeszłorocznych dwóch dwunastocalówek... no nic, "The God" będzie potrzebował więcej przesłuchań.

14
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Czego teraz słuchasz?
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 01:49:04 »
w piątek z tatką słuchaliśmy Red House Painters. na tyle mu się spodobali, że prosił mnie abym mu zanotował ich nazwlę. instant banan na gębie. :D

15
fCON10 / Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« dnia: Marzec 30, 2018, 23:29:52 »
ludzie się mnie pytali czy będę na zlocie. będę, o ile meteor nie spadnie na WIldę.

Strony: [1] 2 3 ... 27