Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mcin

Strony: [1]
1
Wydarzenia w klimacie retro / Odp: Nielogiczny x Tajpej
« dnia: Styczeń 30, 2019, 22:06:53 »
W internecie da się znaleźć kilka zdjęć na kilku stronach... i to właściwie tyle.

A googlałeś po chińsku? ;)

Fajna historia i gratuluję znaleziska :) Czekam na opis reszty zapowiedzianych znalezisk.

2
Cześć i czołem wszystkim. Widząc co tu się w ogóle wyprawia nie sposób było przejść obojętnie i nie skomentować.
Przede wszystkim - to, co tutaj się wydarzyło, jest niesamowite! MWK - chylę czoła i gratulację osiągnięcia. Lata temu myślałem w kategoriach niespełnionych marzeń, że takie spotkanie może się komuś nakręcić, a tu się widzę udało :)
Co do samego wywiadu, między "gruzem" i nostalgią znajdzie się czas na takie bardziej precyzyjne, historyczne pytania odnośnie tego, jak to było? O ile kojarzę (a mogę się mocno mylić) spisana historia Pegasusa to kilka artykułów w prasie, część książki Bartka Kluski oraz różnej wiarygodności wpisy na różnych forach czy stronach internetowych. Mając taką bazę ludzi do podpytania, można by szczypiąc jeden po drugim wyciągać fakty po kolei... Jak to było z tą Segą? A z prawem autorskim? A niechże się który dokładnie wysprzeda, jak to było z tymi grami od Codemasters :) Filmik z panem Trojakiem oglądałem i to jest mniej więcej kierunek, o którym myślę... I kolejnie białe plamy w historii Pegasusa będzie można wyjaśnić :)
Sorry że tak wpadam ze swoimi mądrościami jak musztarda po obiedzie, ale bardzo liczę że to wypali tak jakżeście panowie obmyślili i czekam na zapowiedziane filmy.

Strony: [1]