Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Arek

Strony: [1] 2 3 4
1
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 07, 2018, 08:08:56 »
Oj Gajwerze vel Piesele, ale dałeś się nakręcić.
1. Przecież wspomniałem wyżej, że skoro ktoś nie chciał brać w tym czynnego, czy też pasywnego udziału, to biorę to pod uwagę, tak? Nikt nikogo nie zmusza, nie namawia, nie naciska. Nie wiem ile razy mam to powtarzać i w jakich słowach  :)
2. Myślisz, że ktokolwiek by Cię roastował przez pryzmat forum, bo chyba z nikim stąd nie miałeś kontaktu face to face. Błąd.
3. Tak gwoli wyjaśnienia, te straszne żarty, których tak się obawiasz w zeszłym roku mówiły np. o tym, że ktoś się utopił na pierwszej planszy w contrze, czyjaś ksywka została rozwinięta tak, żeby powiedzieć o braku włosów, komuś innemu wytknięto pasywność  seksualną, a najpiękniejszy był żart (nie mój!), że wszyscy utyli oprócz jednego forumowicza . Nikt nie wybiegł z krzykiem i/lub płaczem, jedni bawili się dobrze, inni gorzej, ale tak jest w życiu ze wszystkim. Nie wiesz jak wyglądało to w zeszłym roku, także nie wiem czemu obrałeś takie mocne stanowisko "anty". Raz jeszcze powiem, żebyś za chwilę nie musiał popełniać kolejnego elaboratu, nie namawiam i nie zmuszam, zebyś brał w tym udział, Twoja wola :) mi naprawdę nie potrzeba atencji, tym bardziej, że bezpośrednio po zlocie jadę w trzydniową trasę, gdzie będę umieszczał uśmiech na twarzach kilkuset ludzi mówiąc żarty :) nie dajmy się zwariować, bo się rozpętała gównoburza, którą oceni historia i forume. A teraz proszę o zabieranie głosu juz wyłącznie w temacie zarzuconym w pierwszym poście wątku :)

2
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 07, 2018, 00:16:19 »
Paradoks forume: chłop, który nie chciał być częścią roastu, zroastował się sam :) Kurtyna.

3
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 23:31:46 »
Nie mam czasu punktować i pokazywać w jak wielu miejscach nie masz racji, ale poproszę o jedno: nie rób już z logiki portowej dziwki i połóż się spać, bo twoje wynurzenia zaczynają przypominać bulgot ryboludzi z głębin jezior mazurskich.

Żeby tylko pokazać jak bardzo mylisz się z każdym pisanym postem odniosę się do zarzutu dotyczącego tytułu wydarzenia. Nie bądź leniwym kurwiem i zajrzyj do harmonogramu, to dużo się wyjaśni ;) i o ile pamięć mnie nie myli, to zeszłoroczny humor "in your face" na pierwszym roascie bawił cię po korek, robiłeś mi najlepsze reakcje na sali! Tak długo jak był o kimś innym :) uściski gorące przesyłam i do zobaczenia za tydzień!

4
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:53:58 »
1. moje wydarzenie to nie tylko roast, ale też materiał, który tworzyłem przez dwa lata jeżdżąc po całym kraju, dokładając do całego interesu, znosząc trudy nocnego jeżdżenia i spania do dwie godziny, żeby następnego dnia iść do dwóch prac. Demonizujecie całe wydarzenie, ergo demonizujecie komedię in general. Sytuacje są bardzo komperatywne.

Zrozum, że za pierwszym razem kiedy napisałeś, że nie chcesz być częścią wydarzenia, to ja tę wiedzę przyswoiłem, nie trzeba do mnie mówić kilkakrotnie. Wiem, ze to nie jest dla wszystkich standard, ale swoim krzyczeniem i ściąganiem uwagi tylko sobie robisz kuku i przy okazji bajzel na forume.

Cytuj
nie robię sobie r z a r t ó w z nikogo prócz narodowców od dawna, nie piszę tutaj prawie w ogóle

i właśnie to pokazuje, że komedii jakiejkolwiek nie zrozumiesz nigdy. W komedii śmiejemy się ze wszystkiego po równo ;) nie lubię takiej wybiórczości i hipokryzji.

A teraz życzę słodkiego miłego życia!

5
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:21:20 »
Cytuj
A Gurgi? Gurgi nawet nie umiał się ze mną przywitać.
tyle zrozumienia i współczucia
Cytuj
Jedna prośba: przestańcie na litość Cthulhu demonizować komedię!
dobrze wiedzieć, właśnie sobie zanotowałem, że komedia = ataki ad personam,
Cytuj
Roast – gatunek rozrywkowy, komedia sceniczna, przeciwieństwo benefisu. Polega na występie roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe monologi, często wulgarne, w kierunku roastowanego, ale i siebie wzajemnie[1]. Pojawił się w latach 20. XX wieku[1]. Roastowanymi często są celebryci[2].

Czyli jak się spotykam ze znajomymi i cisną ze mnie, że mam hugowe auto, albo że zarabiam mniej w trzech robotach niż admin na kranie, to mam się na tych ludzi obrazić i robić z tego halo?

Zostawię tu jeszcze jedno słowo-klucz: dystans.


6
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:09:30 »
Cytuj
Rozumiem ideę całego eventu


Obawiam się, że uległeś w sumie nie wiem czemu, ale nie rozumiesz ;) Nikt nikogo nie zmusza, żeby siedział na tym, także na pewno w tym czasie uda Ci się porobić coś ciekawego. Jedna prośba: przestańcie na litość Cthulhu demonizować komedię! Jak zostaniesz na części przedroastowej, to zobaczysz, że nie ma się czego bać, ale do tego też absolutnie nie zmuszam i nie naciskam, jak to ktoś wcześniej napisał ;)

7
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 21:43:28 »
Do zlotu jeszcze tydzień, a chłop już mi tu "kurwuje" w kulturalnym wątku, Panie Admin, wołam!  Nie umiesz się śmiać sam z siebie, kiedy z innych piejesz pod sufit, to sobie na czas roastu pójdziesz na spacer po Laskach i tyle. Hipokryzja nie jest mile widziana na podobnych eventach ;) co do cytatu z Majora Suchodolskiego, to uważam, że był to jeden z jaśniejszych punktów FCON 9, pamiętam, że spotkał się z gromkimi oklaskami całej remizy :)

Cytuj
mati, odpuść se te teksty. pamiętam te twoje pierdolenie na mój i Gurgiego temat dzień przed końcem zlotu. do miłych to nie należało.


Wystawiłeś sobie piękne świadectwo, szacunek wylewa się z twojej wypowiedzi.
8
fCON10 / Odp: Ugotuj mi Kompot...
« dnia: Lipiec 06, 2018, 08:51:55 »
Ja również z chęcią dołączę do głodnej gawiedzi. U mnie makaron zawsze na pierwszym miejscu, ale na leczo nie mam długich zębów ;)

Nasza wioska staje się coraz bardziej samowystarczalna. Możliwe będzie już teraz obalenie wójta i przejęcie władzy. Wójt będzie spierdolony ze stanowiska. I to prędko!

9
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 05, 2018, 07:26:20 »
Dziwne... rok temu miałeś zupełnie inny stosunek do w/w wydarzenia ;) pamiętaj, że życie to nie tylko rzeczy, które jesteś w stanie zrozumieć i pojąć, często dopiero zaczyna się tam, gdzie skostniałe poglądy i ograniczenia się kończą :)

10
fCON10 / 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 02, 2018, 18:56:38 »
Kochani bandyci! Moja poniedziałkowa... ekhm... "atrakcja" zakończy się drugim już roastem Contrabandy. Rok temu było to bardzo specyficzne wydarzenie. Raz, że nie wszyscy nawykli do takiego humoru, dwa, że dla wielu z was byłem świeżakiem i na pewno był pewien dysonans jeżeli chodzi o moją obecność i grube rzarty o kolegach z forume.

Chciałbym raz jeszcze namówić was do udziału w zabawie. O co chodzi? Chodzi o powiedzenie ze sceny żartów o braciach contrabandytach. Jakich żartów? Najlepiej ostrych jak brzytew, ale opartych na faktach tudzież charakterystycznych cechach a nawet przywarach poszczególnych osobników.

Rok temu wyszła improwizowana scena z żartującym "terminatorem", na fcon 10 bardzo byłbym rad, gdyby ktoś jeszcze przyłączył się do grillowania bliźnich. Służę pomocą :) Dajcie znać w tym wątku kto by był chętny na sceniczny rozpier...dziel.

I od razu ostrzeżenie: jeżeli cechuje cię wysoka wrażliwość i mały dystans do siebie , otaczającego nas świata i rzeczywistości, jeżeli łatwo się bulwersujesz, jeżeli musisz dopowiadać swoje pointy i komentować to, co usłyszysz ze sceny na bieżąco, to nie polecam brać udziału w "atrakcji" pod tytułem "Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy". Taki już jest ten brzydki stand-up ;)  Całą resztę potraktuję słowami wielkiego poety, Tupaca:

Cytuj
Those who wish to follow me
I welcome with my hands

11
fCON10 / Odp: Goal '18
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 09:03:23 »
Brameczki w rozmiarze 120x63x57cm zamówione! Na takich trenujcie przed lipcowym turniejem!

12
Mareczku, coś Ty tu nawyczyniał! (W)spaniałe wieści!

13
fCON10 / Odp: FamiCON Open
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 19:58:55 »
Apeluję o to, aby sędzia pożyczył kaszkiet od Helpera. Zadbajmy o detale i o to, aby rozjemca przypominał tego ze screena wyżej ;)

14
fCON10 / Odp: FamiCON Open
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 17:34:27 »
Z chęcią pogram w palekty i lotky. Count me in

15
fCON10 / Odp: Koszulki Zlotowe - SUWADŁO
« dnia: Czerwiec 23, 2018, 11:13:51 »
Arek melduje się na jedną czarną, męską XL 

Strony: [1] 2 3 4