Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kaplitov

Strony: [1] 2 3
1
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Mniejszy przegląd italo disco
« dnia: Sierpień 31, 2019, 12:56:53 »
Tak swoją drogą, chciałbym poprosić @Dziata, ewentualnie kogokolwiek o treść przerobionego tekstu z Atrium  - Week-End.

Jedyne co pamiętam ze zlotu, to oczywiste:

Przyjedź na nasz zlot
Laski jak co rok
Tu Contra grana jest
NOCĄ NA DWÓCH

Z Justysiem zwanym Rafałem chcemy poznać go, aby móc go zaśpiewać w całości za rok na altance :3

2
Kącik muzyczno-filmowy / Odp: Post-rock / Post-metal / Ambient
« dnia: Sierpień 31, 2019, 12:25:24 »
Teledysk według mnie to jakieś nieporozumienie, ale TFN się tak rzowijają, że aż cieplutko mi się robi na samo usłyszyenie ich nowego brzmienia. Sama warstwa muzyczna, bajka! Niebawem w Rzeszowie grają, nawet jak będę zmuszony iść sam, to idę! Zaraz po If These Trees Could Talk dla mnie najlepszy zespół post rockowy pod słońcem ;__;


3
fCON11 / Odp: Worek Rzeczy Znalezionych/Zagubionych
« dnia: Lipiec 23, 2019, 04:11:03 »
Ja zostawiłem w kuchni miskę na zupkę chińskie (xD) i słoiczek na "driny" - niemniej nie zależy mi na ich odzyskaniu.

Jeśli ktoś wrócił z innym kablem chinchkowym niż przyjechał - to pewnie na mój. Ja wróciłem z jakimś gunowatym rodem z nowoczesnych Chińczyków xD

4
fCON11 / Odp: Sprawozdanie z octowni - Relacja z fCON 11
« dnia: Lipiec 18, 2019, 17:57:07 »
Rzeszów!!! Jesteście?!
Łuuuu! Odpowiadamy zgodnym churem.

Miałem pisać jako jeden z ostatnich, skoro przyjechałem z ekipą po raz pierwszy. Niemniej ruch w topicu jest narazie znikomy, zatem pozwolę sobie wtrącic kilka moich chaotycznych myśli między posty.

Zaczynając od samej organizacji. Fantastycznie wszystko ogarnięte, choć podejrzewam że za zasłoną organizacji nie wyglądało to tak świetnie, jak dla nas z zewnątrz. Niejeden większy konwent fantasy/mangozjebowy mógłby pozazdrościć takiej zgranej ekipy, która tak wszystko dograła na ostatni guzik. Prysznic, pierwsza klasa - ukłon chyba dla @dziata i @MWK za ogarnięcie tej wspaniałej świątyni czystości. Bez niej, octownia zamieniłaby się w megaoctownie przyprawioną wszelakimi innymi zapachami. Toalety również ogarnięte pierwsza klasa, przez co nawet nie tęskniłem za swoim tronem w dome XD
Myślę, że hasło "RESPEKTUJ SCHLUDNOŚĆ" trafiły w każdego prostego członka ludu, toteż nie było niemiłych niespodzianek w środku. Ogólnie (fami)CONplace ogarnięty w całości po mistrzowsku, naprawdę świetna robota, jestem pod ogromnym wrażeniem.
@MWK - liczę, że kiedyś uda nam się spotkać paczką przy Pegasus jeszcze przed kolejnym zlotem, bardzo spoko człowiek z Ciebie, dziękuje za tego remarksa w ramach nagrody pocieszenia xD
BTW, przepiękna oprawa graficzna tego zlotu jest. Czuć klimat od samego wjazdu na teren remizy. Aż żałuje, że nie udało mi się zdobyć żadnej suweniry z nią związanej ;___;

Co do reszty, chciałbym powymieniać tutaj wszystkich jak moi przedmówcy, ale nie sposób nadmienić mi wszystkich w poście, a to z powodów że dokładnie wszystkich nie spamiętałem, a to z powodów takich że nie z każdym zamieniłem słowo, czego serdecznie żałuję i za rok postanawiam się poprawić. Niemniej było wspaniale! Co prawda spodziewałem się nadmiernej dawki gruzu, ale to co zastałem przerosło moje wszelkie najśmielsze oczekiwania - co jest ogromnym plusem. Była kupa śmiechu, dobrej zabawy i współzawodnictwa - szkoda, że nie pokazaliśmy jakiejś wybitnej klasy w granie w Pegasus, ale tak jak wspominałem. Jeśli tylko dobrze się bawiliśmy, to wygraliśmy. Za rok przyjedziemy przygotowani na każde 8bitowe wyzwanie, więc miejcie się na baczności. Ja z kolei chce zawalczyć o puchar w Micro Maszyny, ale to chyba dopiero za dwa lata. W tym roku dałem nieźle ciała, no cóż zestresowałem się i odałem podium :<
Spędziłem naprawdę fantastycznie te kilka dni. Z pamiętnych rzeczy, nigdy nie zapomnę śpiewania zlotowych (?) piosenek na "altance", ciekawej dyskusji z @dziatem o jego wyjeździe do strefy wykluczenia, śmiesznych PRLowskich papierosów od @MWK, które prawie mnie udusiły (co to było, jakieś gruzińskie opowiedniki Polskich sportów?), rozmowy o wyższości komiksów europejskich nad japońskie z ekipą Atarowców, niezapomnianych chwil uniesienia z @Dredem o 5 nad ranem, czy żenujących acz nie ukrywam zabawnych dowcipów @Pieseua.
Fajnie było zobaczyć @Nielogicznego po tylu latach, od pierwszego spotkania przy Pegasusie, również i @Lio, który okazuje się złotym człowiekiem o ciekawych poglądach i jeszcze ciekawszym sposobie przekazywania wiedzy oraz poglądów. Jeśli dobrze pamiętam, @Qurek - dobre te muzyki sprzedałeś mi, było mocno słuchane po powrocie do dome.

Same atrakcje, choć nie wszystkie widziałem były bardzo pomysłowe i świetnie dograne - cieszę się, że w końcu mogłem zmierzyć się z kimś na równe szanse w Micro Machines, rzadko spotykam kogoś z kim mógłbym chwilę pograć, nie bawiąc się z oponentem. CFL zorganizowany fenomenalnie, szkoda że pokazaliśmy taką słabą klasę, niemniej kiedyś się odbijemy. @żur0, super roboyta! @Preki, ćwicz dalej w te Maszyny, następnym razem wezmę jeszcze V3 i PSXa do ogrania coby było z kim współzawodniczyć. Ewentualnie starego laptoka z Pentiumem II i wersją PCtową :3
@Boben, przez Ciebie "hasło" - jaaaaaa, jaki pedaaau, wryło mi się w mózg i z pewnością szybko tego już nie wyprę ze świadomości. Tak, pozdrowię pana F... xD
Powiem, żeś niepowtarzalny gość.

Pegasusystyczne te koncert mieliście, @Chip zagrałeś kawał dobrej chiptunowej wixy, a featuring z @Nielogicznym był dla moich uszów nie tyle co eargazmem, co wręcz niemal spełnieniem. Nogi same wyrwały do poskakania przy tych rytmach, co u mnie jest niemalże niespotykane.

Mam szczerą nadzieję, że widzimy się za rok. Sam już myślę nad własną gierkową atrakcją, ale szczegóły zostawię na... kiedyś tam przy okazji organizacji kolejnego zlotu. 

Na sam koniec chciałem podziękować wszystkim, dzięki którym było tak fantastycznie, a nie wymieniłem ich z powodów dziur w pamięci, ewentualnie z nieogarnięcia. Post pisany co prawda na raty, ale chaotycznie i bez składu. Dziękuje raz jeszcze, za możliwość wzięcia udziału w tej niebagatelnej imprezie i za ciepłe przyjęcie naszej Rzeszowskiej ferajny, nie mogę się doczekać kolejnych edycji, na których oczywiście chcę się pojawić w tym samym składzie.

Gorąco pozdrawiam ze słonecznego Rzeszowa całą ekipę!

PS. Czy mam już zmienić nick na Kapitalow?
 

OsA - super ten mini relacj. Aż zatęskniłem za tym gruzem... ;__:

5
Przepraszam najmocniej - poproszę tylko gościa o rejestrację oraz przestawienie się.


Chłop ostatni tydzień czasu nie miał kompletnie, to nie chciałem go dodatkowo męczyć sprawami. Myślę że jutro już będzie oficjalnie zarejestrowany na forume i się ładnie przywita. Wybaczcie - trochę nie ogarnelismy.

6
fCON11 / Odp: Zbiórka sprzętu
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 17:23:41 »
Nie wiem czy mogę się tutaj dopisać, ale to zrobię... xD

Pany. Mógłbym któregoś z Was prosić o zabranie jednego zasilacza do Pegaza? Nie jestem pewny czy mój wytrzyma. Płacę w Argusie za pożyczkę.
'

7
fCON11 / Odp: Rezerwacja stanowisk w Nowej Wsi
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 17:17:23 »
Jeśli jest jakieś wolne miejsce, to z chęcią bym jakieś wziął - powinienem mieć ze sobą malutki odbiornik TV, wraz z Pegazłomem. Nie planuje nic więcej, nawet kartridżów nie mam zamiaru brać poza Złotą Piątką i sławnym obecnie 115 in 1.

Nie obraziłbym się na miejscówkę obok Pieseów i Dredów (jeśli takowe możliwe), myślę że możemy znaleźć sporo ciekawych tematów na rozmwę umilając sobie gierkowanie na Pegasus.

8
fCON11 / Odp: Ekwadorsk F11
« dnia: Czerwiec 27, 2019, 17:15:27 »
Retrowejwy są wspaniałe, szykuje się impreza w najlepszym wydaniu.

Od siebie dodam może nie najbardziej odkrywczy kawałek i pewno nie w klimacie, niemniej:

https://www.youtube.com/watch?v=Mge7uDegzEw

9
Mój pierwszy fCON, a tutaj takie wielkie gwiazdy zwijają się na gruziwosko?
Niech mnie 8bitów w łeb bije, tym bardziej nie mogę się już doczekać przyszłego piątku!

PS. Nichijou najlepszą bajką na wojenne czasy!

Dziatku - poszedł przelew za kumpla z którym się pojawimy - dokładniej za Justynkę zwaną Rafałem, tudzież Rafałem zwanym Justynką.

10
fCON11 / Odp: Contrabanda Caravan Tournament
« dnia: Czerwiec 19, 2019, 22:59:02 »
Nie jestem dobry w te szmapy, ale poproszę o wpisanie mnie na listę chętnych.

11
fCON11 / Odp: Micro Machines Challenge 2nd - train to the championship
« dnia: Marzec 31, 2019, 12:03:48 »
Również się piszę na taki turniej, proszę mnie wpisać :3

12
fCON11 / Odp: FamiCON 11: Tatarek Team
« dnia: Marzec 31, 2019, 12:02:26 »
W tym roku mam zamiar w końcu (!!!) Was nawiedzić, toteż wpłata poszła z miejsca na pięć dni. Widzimy się zatem niebawem panowie!

13
Byłem na dwóch pierwszych dniach "wielkiego otwarcia" owego lokum.  Jestem bardzo zadowolony z miejscówki, jest dużo miejsca i przestrzeni, ogromny to lokal bo aż dwu poziomowy. Mają jakiś mniejszy wybór kraftowych piwek, ale ja jako nadworny niesmakosz i tak piłem jasne z kranu, które o dziwo nie smakuje jak pierwszy lepszy Kasztelan z rynkowych pubów.

Co do samej koncepcji baru, mnie to jara, bo graczem jestem i graczem umrę xD
W końcu mogę spotkać się ze znajomkami i poszpilić w coś niezobowiązująco, bez potrzeby tachania własnego sprzętu bądź organizowania w tym celu specjalnie domówki. Sprzętów jest sporo, ale głównie do ogrywania są Xboxy One z różnymi gierkami - każda konsola ma nieco inny zestaw gier. Ja się rozsiadłem na chwilę przy Wormsach WMD.
Mają również jedno Wii U z Mario Kartem 8 (jedydna gra na tą platformę w tym lokalu), Famiclona (MT999DX), i aliexpresową podróbke NESa Mini (zdjęcie), Atari Flashback, Guitar Hero oraz Automat zbudowany na emulacji PC. który i tak był błędnie skonfigurowany przez co nie dało się dodać drugiego gracza... XD

Ogólnie bardzo mi się podobało i w najbliższym czasie planuje tam przysiąść się w większym gronie i posiedzieć, bo bardzo przyhemnie tam jest. Zwłaszcza na dole, w piwnicy gdzie zaimprowizowano wystrój rodem z lat 90, a na ścianach są motywy z komiksów oraz... Battle City. Ogólnie polecam, choć podejrzewam że obecnie będzie tam chodzić masa ludu z racji "nowości". Na otwarcu nie było gdzie usiąść, a drugiego dnia gdybyśmy nie byli pierwszymi klientami (XD) to też byłby problem ze znalezieniem miejsca.

Niestety dysponuje jedną fotką i to z najlepszego (IMO) miejsca w tym lokalu - i to nie tylko ze względu na tego famiclona.

https://imgur.com/a/urwQWni


14
Wspaniale, dziękuje wielce :3

15
Mógłbyś popatrzeć na Okami HD na Switcha i jak dużo guldenów kosztuje?

Strony: [1] 2 3