Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 30, 2018, 07:47:29 »
Pełen szacunek za największe śledztwo dziennikarskie w powojennej historii Polski!  :)
CHWAŁA CONTRABANDZIE!

Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 30, 2018, 17:17:50 »
Szacunek za ten trud! Czekam na wideo.

Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 30, 2018, 23:59:55 »
o kuźwa, ależ zapowiedź!
No to czekam na piątek 13go jak nigdy dotąd.

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 29, 2018, 15:08:24 »
Mareczku, coś Ty tu nawyczyniał! (W)spaniałe wieści!

*

Offline Mcin

  • ***
  • 813
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 11, 2018, 23:10:14 »
Cześć i czołem wszystkim. Widząc co tu się w ogóle wyprawia nie sposób było przejść obojętnie i nie skomentować.
Przede wszystkim - to, co tutaj się wydarzyło, jest niesamowite! MWK - chylę czoła i gratulację osiągnięcia. Lata temu myślałem w kategoriach niespełnionych marzeń, że takie spotkanie może się komuś nakręcić, a tu się widzę udało :)
Co do samego wywiadu, między "gruzem" i nostalgią znajdzie się czas na takie bardziej precyzyjne, historyczne pytania odnośnie tego, jak to było? O ile kojarzę (a mogę się mocno mylić) spisana historia Pegasusa to kilka artykułów w prasie, część książki Bartka Kluski oraz różnej wiarygodności wpisy na różnych forach czy stronach internetowych. Mając taką bazę ludzi do podpytania, można by szczypiąc jeden po drugim wyciągać fakty po kolei... Jak to było z tą Segą? A z prawem autorskim? A niechże się który dokładnie wysprzeda, jak to było z tymi grami od Codemasters :) Filmik z panem Trojakiem oglądałem i to jest mniej więcej kierunek, o którym myślę... I kolejnie białe plamy w historii Pegasusa będzie można wyjaśnić :)
Sorry że tak wpadam ze swoimi mądrościami jak musztarda po obiedzie, ale bardzo liczę że to wypali tak jakżeście panowie obmyślili i czekam na zapowiedziane filmy.

*

siudym

Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 16, 2018, 16:44:09 »
Czy bedzie/bylo zadane pytanie o Zlota Piatka / Zlota Czworka ? Bo bracia Olivier nie przypominali sobie takich wydan. Ciekawe czy to naprawde bylo oficjalne wydanie, czy pirat :]

Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 01, 2019, 10:26:32 »
Odkopuję wątek i przybywam z bardzo trudnym pytaniem, na które wątpię abyśmy znaleźli odpowiedź... ale spróbujmy. Interesuje mnie źródło naszych ukochanych Pegasusów, gdzie dokładnie były produkowane, nazwa (bynajmniej ówczesna) firmy zajmującej się ich montażem przed wysyłką do Polski. Mam wspaniałą możliwość ugryźć temat od drugiej strony i przygotować materiał z Tajwanu przedstawiający gdzie to wszystko miało miejsce i jak dalej potoczyły się losy producentów Pegasusa.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 15, 2019, 15:34:54 »
Rozpoznanie zwykle robi się przed natarciem.
A zabrałeś ze sobą chociaż samego Pegasusa?

Odp: Tropem Pana Marka Jutkiewicza - Ojca Pegasusa.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 15, 2019, 20:08:17 »

Trudno mówić o natarciu. Poszukiwania źródeł Pegasusa to raczej rykoszet od mojego celu wizyty tutaj.
Nie chcę krakać, ale mam pewien trop. Zobaczymy co z tego wyjdzie  :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2019, 20:15:02 wysłana przez MWK »