Sylwester w SnowField
*

Offline Vinyl

  • Płyta się nie kręci...
  • *****
  • 43
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 25, 2015, 00:17:54 »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 26, 2015, 19:45:14 »
Dzwońcie gdzie się da. Ja dopiero w tej chwili mogę, a dziś już większość miejsc nie odbierze.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 26, 2015, 23:42:34 »
[sorry za post pod postem - chcę, aby wszystkim wyskoczył, bo sprawa jest mocno paląca, a mały odzew]

Napisałem do paru miejsc z olx.pl. Vinyl - dobre źródło!

Potrzebuję aby:
- skład warszawski który rozgląda się za sylwestrem razem poszukał miejscówek i podzwonił na własną rękę,
- rozglądamy się za lokum od 10 - 20 osób w kwocie do 1500 PLN - nie mam deklaracji, wiem, że pojawią się niebawem, bo nie wszyscy jeszcze o sylwestrze myślą,
- wszelkie deklaracje obecności i kwot mile widziena,
- jeśli będziemy go organizować, prawdopodobnie będę miał 2-4 osoby ze sobą - bardzo mi bliskich przyjaciół, nie będzie to problem dla Was?

*

Roben

Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 27, 2015, 08:13:59 »
- jeśli będziemy go organizować, prawdopodobnie będę miał 2-4 osoby ze sobą - bardzo mi bliskich przyjaciół, nie będzie to problem dla Was?
Sam chce zabrać jedną osobę, więc nie ma problemu. Ale deklaracja juz by się przydała :D

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 02, 2015, 06:24:09 »
Ziomale
Warto wspomnieć o tym, że mam możliwość załatwienia tanio lokum. Zazwyczaj jak wynajmowałem na jeden dzionek to było to 60zł po prostu. Nie wiem jak w przypadku gdybyśmy chcieli na kilka dni. Musiałbym się ze znajomą skontaktować jak to by widziała.  Minus dla Was taki, że to u mnie  w Tomaszowie Mazowieckim.
Salka wygląda jak na zdjęciu:



Wiadomo wyżywienie i alko we własnym zakresie. Jestem Ciekaw ile osób by było zainteresowanych takim rozwiązaniem.
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 02, 2015, 12:23:23 »
Kris, a rozłożymy tam materace i damy radę przekoczować 4 dni z rzędu? Jest jakiś sanitariat, z prysznicami? Jest kuchnia?
Tomaszów nie jest daleko - damy radę się przezrzucić z Wawy.

Z mojej strony - potrzebuję na teraz  informacji o tym, kto jest zainteresowany obecnością - bo siedzę z tym jak we mgle. Tyle co wiem:
- dziat,
- dodo,
- Misiek (mój przyjaciel - znany z FamiCONu),
- pani Miśkowa,
- Łukasz (kolejny - też znany z FamiCONu),
- pani Łukaszowa,
- żur0,
- Ola,
- retRoben,
- pani retRobenowa, Angelika!!!
- daf,
- Justyna,
- MWK,
- Krisuroku,
- Dred,
- Vinyl,
- Robi

Dopisujcie się jeśli ktoś jeszcze, jeśli kogoś wykreślić - analogicznie
Dwie propozycje ode mnie:

-> http://olx.pl/oferta/sylwester-4-dni-w-lesnej-scenerii-z-wyzywieniem-CID3-IDctDKB.html
300 PLN za 4 dni z noclegiem i wyżywieniem od osoby - nie sądzę aby dało się lepiej. W ciągu 2-3h dostanę pełną ofertę, projektor przywiozę abyśmy mieli na czym grać.
Lokum jest 50km od Warszawy, ale to jestem w stanie zaaranżować 2-3 kursami vloswagenem. Jest jedna duża przeszkoda - minimalna ilość osób to 20 osób (zaraz się upewnię telefonicznie). Być może będzie opcja aby np. zapłacić po 400 pln od osoby - nie wiem, dowiem się niebawem.

-> remiza. Dzisiaj mam dostać cenę najmu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2015, 20:55:41 wysłana przez Roben »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:04:11 »
dla mnie Tomaszów to spoko opcyja, nawet miałbym bezpośredni pociąg. :)

moje lokum by odpadało w wypadku takiej listy chętnych, którą dziat zamieścił. i raczej by to przypominało obóz dla uchodźców, aniżeli miejsce z komfortowymi warunkami do spania:)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 02, 2015, 18:02:51 »
Ja potwierdzam dwuosobowy nalot, a miejsce które wynajmiemy powinno mieć zapewnione przystępne warunki noclegowe oraz prysznic. Tomaszów może jak dla mnie być, chociaż logistyka w tym przypadku lekko kuleje (długa przesiadka w Łodzi).

Cytuj
pani retRobenowa
Gruzinka najlepiej. Justyna spuści wpierdolsk dla ciebie zobaczysz ty kurwa śmieszku z Białegoszczu xD
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2015, 21:00:46 wysłana przez Roben »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 02, 2015, 18:11:53 »
Cytuj
Ja potwierdzam dwuosobowy nalot, a miejsce które wynajmiemy powinno mieć zapewnione przystępne warunki noclegowe oraz prysznic. Tomaszów może jak dla mnie być, chociaż logistyka w tym przypadku lekko kuleje (długa przesiadka w Łodzi).
ja akurat mógłbym śmignąć pociągiem, który startuje z Bydgoszczu. choć to mogą być dla Ciebie i Justi drakońskie godziny (5:38 rano).

ej weź ktoś skołuj na sylwestra jakieś wolne panny plox ;_;

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 02, 2015, 18:19:16 »
No właśnie podstawowy problem:
O ile było by gdzie rozłożyć materace, toaleta z umywalką są, to niestety prysznic, kuchnia już nie.
4 dni to faktycznie długi czas podczas, którego nie może brakować takich wygód jak prysznic.
Dlatego w tym momencie moja propozycja odpada. (Co nie zmienia faktu, że jest opcją na jakąś integrację w innym terminie do max 1,5 dnia wtedy się ugadujemy na mini grajcowanie z alko i gitez :P).

Dziat mnie pod uwagę nie bierz. Ja jedynie wyskoczyłem z pomysłem. Co nie zmienia faktu, że nie potwierdziłem jak to z czasem u mnie by wyglądało. Wiadomo jeżeli balował bym u siebie to w każdej chwili bym mógł się zmyć na jakiś tam czas w miarę potrzeb. 
Nie w tym roku! XD

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 02, 2015, 22:50:17 »
Krisu, kumam. Dla mnie opcja 4 dniowa jest doskonała - będą panie (i dwuosobowe spanie - hyc, heheeeh), więc sanitariat jest konieczny.
Tutaj cała oferta:  http://bit.ly/1O4wgrB

Jestem w stanie wziąć na siebie zobowiązania. Wezmę ze sobą projektor, ekran dla niego też jest do ogarnięcia. Sądzę, że nie znajdziemy niczego lepszego.
Do kosztu 300 PLN za nocleg i wyżywienie. Doliczyć trzeba jeszcze bezpieczną kwotę 50 PLN za przejazd w obie strony ze stolicy, volswagen raczej się nie uda. Zakupy alkoholowe - i wszystkie pozostałe - zrobimy hurtem w stolicy. 

Jeszcze nie rezerwuję, bo trochę nie wierzę że się uda. Potrzebuję od Was jednostkowej deklaracji najpóźniej do końca niedzieli, czyli końca pierwszego tygodnia grudnia. Piszcie proszę pod spodem.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 03, 2015, 08:38:38 »
Trochę drogo, trochę słabo, że minimum 25 osób, ale ogólnie dobra opcja. Z braku laku... Jestem za.

*

Roben

Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 05, 2015, 20:57:23 »
Ja postaram się i na bank będę w stanie odkładać hajs na sylwestra, musze jeszcze Gruzinkę moją namówić :D

ej weź ktoś skołuj na sylwestra jakieś wolne panny plox ;_;

Angelika ma młodszą siostrę Alicję :D pogadam jak zjade na święta do Gruzwiercia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2015, 20:59:30 wysłana przez Roben »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 05, 2015, 21:22:53 »
już miałem pisać że nie dam rady, a tu się pojawił dodatkowy motywator. :D
Cytuj
Angelika ma młodszą siostrę Alicję :D pogadam jak zjade na święta do Gruzwiercia.
podeślij jakieś zdjęcia. :3

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 07, 2015, 08:41:04 »
Wynajem miejscówy odpada - byłoby nas nie więcej niż 15, czyli o 10 osób za mało na ten jubel. Ale rozmawiałem z Ignusem i może udostępnić wynajmowane przez siebie lokum w postaci domku jednorodzinnego pod Krakowem. I byłby to spęd po którym opuszcza Kraków (to dobrze). Ilość slotów - 15, o szczegóły zaraz go poproszę aby wrzucił.