2. Roast Contrabandy
*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 06, 2018, 23:54:43 »
problem w tym Arku, że to Ty się mylisz. twoje "punchline'y", które serwujesz nie tylko mi w settingu nie mającym nic wspólnego z grą na scenie są najprościej ujmując chamskie (uwaga: to nie tylko moje zdanie!). gdy ktoś zaczyna się na nie burzyć, ty jedynie odbijasz piłeczkę i twierdzisz, że to był tylko taki rzart. albo że to druga osoba jest winna, bo jak ona śmie się wgl nie śmiać. umywam rączki.

czy ktoś kto nie potrafi postawić granicy między prawdziwym życiem a sceną powinien bawić się w stand-up i roastowanie? powątpiewam.

no i kto tu robi kurwę z logiki? :)
Cytuj
i o ile pamięć mnie nie myli, to zeszłoroczny humor "in your face" na pierwszym roascie bawił cię po korek, robiłeś mi najlepsze reakcje na sali! Tak długo jak był o kimś innym
jak jeszcze nie zauważyłeś, mam uwarunkwany genetycznie problem z panowaniem nad własnym śmiechem. wystarczy że mi powiesz "przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba" i już się śmieję.

poza tym nadawca tychże żarcików nie jest najodpowiedniejszą osobą by oceniać czujekolwiek reakcje. zwłaszcza gdy adresat jest neurotykiem.
Cytuj
Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy
to nadal nie brzmi jak "showcase mojego doświadczenia lilkuletniego".

daf, wstać z krzesła i nie uczestniczyć zawsze mogę, ale teksty na swój temat tak i tak będę słyszał z oddala
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2018, 23:59:38 wysłana przez Dred »

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 07, 2018, 00:16:19 »
Paradoks forume: chłop, który nie chciał być częścią roastu, zroastował się sam :) Kurtyna.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 07, 2018, 00:19:54 »
Wtrącę się jeszcze.
Zakończmy to tak, iż ja i Dred nie bierzemy udziału w wydarzeniu (czy tylko my - nie wiem). Utleniamy się z remizy.
A z waszej, głownie Arka, strony tylko prosimy o to aby nie żartować sobie z nas i przemilczeć nasz temat.
Bo na moje oko to się przeradza powoli w swoistego ping-ponga.
I jak najbardziej popieram MaarioSa, iż nie należy namawiać i przekonywać. Jeśli ktoś, dajmy dla przykładu, nie pali szlugów, to nie przekonujemy go jakie są zajebiste i nie wpychamy mu jej do ust.
Ja na prawdę rozumiem, iż są ludzie którzy znoszą tonę obelg w swoją stronę - szanuję, aczkolwiek szanuję również gdy ktoś prosi by tego nie robić, bo go to uraża.
Mnie nie odpowiada to jak event się może potoczyć gdybym był na sali, dlatego wprost proszę aby ze mnie nie żartować gdyż opuszczę salę.
Sposób wypowiedzi jaki obierasz Arek tutaj może być na prawdę urażający.
O ile np. nigdy nie pojmę jak można z kogoś wprost drwić w twarz, czy obrażać, o tyle kawał opowiedziany z uśmiechem i w odpowiedni sposób rozbawi nawet osobę z której się zaśmiejemy. Jest różnica między "spierdalaj" powiedzianym do kogoś kto nas irytuje, a takim powiedzianym w żarcie z uśmiechem dla twarzy, gdy ktoś np. zaczyna jechać po marce auta której auto mamy.
Ode mnie tyle, więcej się już raczej nie będę wypowiadał, chyba, że ktoś skieruje słowa wprost do mnie.
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 07, 2018, 01:27:00 »
Gajwer podsumował. koniec dysputy.

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 07, 2018, 08:08:56 »
Oj Gajwerze vel Piesele, ale dałeś się nakręcić.
1. Przecież wspomniałem wyżej, że skoro ktoś nie chciał brać w tym czynnego, czy też pasywnego udziału, to biorę to pod uwagę, tak? Nikt nikogo nie zmusza, nie namawia, nie naciska. Nie wiem ile razy mam to powtarzać i w jakich słowach  :)
2. Myślisz, że ktokolwiek by Cię roastował przez pryzmat forum, bo chyba z nikim stąd nie miałeś kontaktu face to face. Błąd.
3. Tak gwoli wyjaśnienia, te straszne żarty, których tak się obawiasz w zeszłym roku mówiły np. o tym, że ktoś się utopił na pierwszej planszy w contrze, czyjaś ksywka została rozwinięta tak, żeby powiedzieć o braku włosów, komuś innemu wytknięto pasywność  seksualną, a najpiękniejszy był żart (nie mój!), że wszyscy utyli oprócz jednego forumowicza . Nikt nie wybiegł z krzykiem i/lub płaczem, jedni bawili się dobrze, inni gorzej, ale tak jest w życiu ze wszystkim. Nie wiesz jak wyglądało to w zeszłym roku, także nie wiem czemu obrałeś takie mocne stanowisko "anty". Raz jeszcze powiem, żebyś za chwilę nie musiał popełniać kolejnego elaboratu, nie namawiam i nie zmuszam, zebyś brał w tym udział, Twoja wola :) mi naprawdę nie potrzeba atencji, tym bardziej, że bezpośrednio po zlocie jadę w trzydniową trasę, gdzie będę umieszczał uśmiech na twarzach kilkuset ludzi mówiąc żarty :) nie dajmy się zwariować, bo się rozpętała gównoburza, którą oceni historia i forume. A teraz proszę o zabieranie głosu juz wyłącznie w temacie zarzuconym w pierwszym poście wątku :)

*

Roben

Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 07, 2018, 09:20:40 »
Cytuj
i o ile pamięć mnie nie myli, to zeszłoroczny humor "in your face" na pierwszym roascie bawił cię po korek, robiłeś mi najlepsze reakcje na sali! Tak długo jak był o kimś innym
jak jeszcze nie zauważyłeś, mam uwarunkwany genetycznie problem z panowaniem nad własnym śmiechem. wystarczy że mi powiesz "przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba" i już się śmieję.
Zesrałem sie z siły argumentu xDDDDDDDD

Apropos Gajwer vel. Pieseu, nie wiem na co sie tak wpierdalasz między wódkę a zakąske, ciebie nikt nie ma zamiaru roastować. Ba, Arek sam nie wiedział jak podjąć się roastowania osób na zlocie, bo po prostu nie znał wszystkich zlotowiczów. Wiec nie wiem na co twój krzyk atencji w tym przypadku. Nie wiesz za dużo co sie działo miedzy ludźmi od czasu zlotu, i dlaczego Dred wybuchł akurat teraz bo wie co bedzie szykowane na roascie. Tym bardziej Arek też oczekuje że ktoś go zroastuje.

Ja mam nadzieję że sprawy się wyjaśnią już za 6 dni na werandzie, jak z szarpaniem hawajskiej.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 08, 2018, 18:30:08 »
Cytuj
i dlaczego Dred wybuchł akurat teraz bo wie co bedzie szykowane na roascie
nie.

po prostu nie życzę sobie tego.v ile razy mam powtarzać? bo do was jak grochem o ścianę i wplatacie w to fakty z życia prywatnego które NIE MAJĄ ZWIĄZKU.

*

Offline DH

  • *
  • 21
Odp: 2. Roast Contrabandy
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 09, 2018, 11:48:44 »
ludzie nie macie większych zmartwień


mwk edit:: AMEN.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2018, 23:11:37 wysłana przez MWK »