Grand DecADe - wątek organizacyjny
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 23, 2018, 23:28:26 »
Miód Yerzmyeyu!
Już nie mogę się doczekać Twojego grania, to będzie prawdziwa petarda!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 27, 2018, 18:06:45 »
W związku z tegorocznym ContraBanda Cinema Vezdival proszę wszystkich ContraBandytów o przeszukanie swoich archiwów pod kątem gruzowej treści z minionych 10 lat. Filmy nie powinny być dłuższe niż 3-4 minuty (zawsze możecie  przyciąć tu i ówdzie). Materiał proszę wrzucać na zewnętrzy upload (może być dysk google, może być jakieś wetransfer, etc.) i przesyłać mi w PMce na forum. Serdecznie pozdrawiam Wszystkich!

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 02, 2018, 12:56:32 »
1990in1 trafia na listę wpłat jako numer 14. Poza wplatowej gawiedzi (jeszcze) delikatnie przypominam, że czas powoli się kurczy

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 02, 2018, 13:19:23 »
Spokojnie dziat, matki boskiej pieniężnej niebawem ;) ale wpierw muszę ustalić kwestię wolnego/urlopu żeby wiedzieć, na ile dni. Ewentualnie wpierw opłacę 2 bądź 3 dni, a jak okaże się że dostanę 5 dni urlopu, to dopłacę za resztę. Niestety te kwestie u mnie w pracy ustala się do 10 dnia każdego miesiąca, a grafik jest na tydzień przed, tak trochę wujowo.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 06, 2018, 08:56:44 »
Bump! Wpadły wpłaty od Arka i MaarioSa i jesteśmy w połowie licznika!

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 07, 2018, 08:12:40 »
Jakby ktoś/coś/dziś to w Biedrze ekwipunek, który z pewnością przyda się na FamiCON czyli materace dmuchane, maty samopompujące czy śpiwory tanie jakieś.  ;)

*

Offline YERZMYEY

  • **
  • 291
  • 8-BIT MUSIC: http://yerzmyey.i-demo.pl/
    • Yerzmyey - 8-BIT MUSIC
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 07, 2018, 15:00:38 »
Hej.

Ja tymczasem informuję, że Mininova, którą rozje/bałem podczas prób - powróciła dzisiaj z serwisu z Warszawy, więc może jednak coś z tego będzie.

PS: W sumie to połowa koncertu będzie z krzysiocarta - może od producenta jakiś darmowy egzemplarz za reklamę, hłe hłe hłe. ;) ;) ;)

8-BIT & 16-bit MUSIC:
http://yerzmyey.i-demo.pl/

*

Offline wazon

  • *
  • 35
  • That post gave me heresy.
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 07, 2018, 19:48:02 »
W szoku jestem, że tak mało osób jak na razie się wpisało :O

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 07, 2018, 19:58:01 »
Jest jak co roku, Wódz. Tak mi się przynajmniej wydaje. W remizie też będzie jak zawsze.

Yerzmyeyu, świetnie że coś wiadomo i prognozy są raczej budujące! Nie mogę się już doczekać tej soboty wieczór.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 07, 2018, 20:02:17 »
O tym samym pomyślałem, liczyłem sobie dni do wakacji, do wpłat niewiele czasu pozostało a tu dopiero połowa listy. Czyżby spadło zainteresowanie naszym zlotem, gdy ja na nim będę? xD
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 07, 2018, 20:29:44 »
Przecież od zawsze wiadomo, że amplituda wpłat sięga maxymalny punkt zaraz przed godziną rozpoczęcia zlotu...

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 07, 2018, 23:47:48 »
Yerzu, mówiłem że będzie git
Wodzu, mamy dziesiąty zlot, większość ludzi jest tu rok w rok. Od trzech lat obiecywałem sobie że wyluzuję z ponaglaniem o składki, bo zlot jest na tyle niezbędną częścią roku, że nawet ludzie którzy mają na koncie zobowiązania w postaci rodzin z dziećmi i pracy za granicą są w stanie zaplanować sobie obecność. Źle bym się czuł nagabując jak co roku na obecność, bo jestem pewien że opłacimy składkę, i w tym toku ponaglania do wpłat zaprzestałem. Mógłbym to robić nawet źle się czując, ale jeśli okaże się że moje ponaglenia zadecydują o wpłatach na ostatnią chwilę, obwieszczam że pierwsze dwa dni zlotu piję białą wódkę do oporu na smutno ;)

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 08, 2018, 09:37:06 »
Rzeczywiście i z moich obserwacji wynika, że co roku jest podobnie jeśli chodzi o termin wpłat.

U mnie nieco wyklarowała się sytuacja i mogę w końcu się określić i wpłacić za całe 5 dni :) (tj. we wtorek muszę wracać).
Do zobaczenia chopy.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 10, 2018, 22:29:31 »
Mam pytanko do Was.
Ma ktoś może zasilacz do SMD? Kupiłem na giełdzie a ani zasilacza ani pada... Odkupiłbym nawet. Mam tylko gre a nie moge sprawdzić czy w ogole konsola działa /:
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

MaarioS

Odp: Grand DecADe - wątek organizacyjny
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 11, 2018, 02:10:41 »
Jeżeli to jest model 1 to zasilacz do Pegasusa zadziała, jeżeli model 2 to musisz odwrócić polaryzację (ten ma zwyczajnie + w środku jak najczęściej w typowych zasilaczach)