ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 01, 2018, 19:51:33 »
Myślę, że mowa raczej o wielkim pucharze drużynowym - zatem spokojnie, jest w moich dobrych rękach.

Tak, możemy przywieźć go na turniej, pokazać wszystkim i zabrać z powrotem jeśli ma to sens.  :P

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 01, 2018, 19:52:26 »
Dziękuję Rocket za informację :) Pamiętaj, że musisz przywieźć tylko ten wielki puchar (postanowiłem na początku, ze będzie to puchar przechodni). Zeszłoroczny puchar z MVP pozostaje u Ciebie :)

Dziś wylosowano grupy turniejowe więc pozwolę sobie na:

Kilka słów przewidywań przed turniejem...

Trzeba powiedzieć sobie jasno, że w tym roku grupę A możemy określić "grupą śmierci". Znaleźli się w niej finaliści poprzedniej edycji oraz zespół Famikillersów, który w zeszłym roku brał udział w półfinale. Na pewno  emocji nie zabraknie w meczu zeszłorocznych finalistów, a dla Wnuków Siudyma będzie to  nowe wyzwanie - będą musieli sobie poradzić w 4-drużynowej grupie, gdzie zagrają jeden mecz więcej niż w grupie zielonej. Co ciekawe trzon grupy jest... zeszłoroczną grupą B z Famikillersami! The Resistance będą znów musieli sobie poradzić z faworytami,  no ale gdzie sprawiać niespodzianki, jeśli nie w takiej grupie? W końcu podtytuł tego CFL to "Czas Zemsty".  Kalkulacje mogą być różne, ale możemy być pewni, że zestawienia półfinałowe będą inne niż zeszłoroczne. Ktoś z półfinalistów CFL#1 odpadnie już po fazie grupowej.

Greckiej z Gwinta po ubiegłorocznej wpadce (za jaką na pewno uznają odpadnięcie w 1/2 finału) w tegorocznym losowaniu dopisało szczęście: znaleźli się w grupie zielonej i wydaje się, że ich droga do półfinału nie będzie szczególnie ciężką ścieżką. Na pewno w roli czarnego konia wystąpi Amarena z kapitanem Gajwerem, ale czy będą oni w stanie zagrozić doświadczonej ekipie Osy? Wszyscy czekamy też na najbardziej alkoholowy pojedynek na scenie 8 bitów, w którym polska Amarena podejmie Grecką z Gwinta! Na pewno emocji nie zabraknie! 

To tyle jeśli chodzi o małe kalkulacje ze strony organizatora. Mam nadzieję, ze tegoroczny turniej przeprowadzimy jeszcze sprawniej i z jeszcze większym profesjonalizmem. Mam nadzieję, że pomoże w tym Roben, który został drugim sędzią tej edycji. Paczka z grami na ED zostanie niebawem wrzucona. A teraz trzy pytania do Was:
- Jak przygotowania do turnieju?
- Jak oceniacie swoje szanse po losowaniu?
- Kto w tym roku może sięgnąć po Puchar im. Koksa?


Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 01, 2018, 22:36:03 »
[Dusza Hazardzisty się odzywa)]

Ej! ,  a może jak już obstawiamy mundialowe mecze :P To może będziemy obstawiać mecze w naszej lidze :P
Podać pomocną dłoń zawsze można

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 01, 2018, 23:37:53 »
Doskonała robota żur0, będzie się działo!

- Jak przygotowania do turnieju?

Grecka z Gwinta Mouzakis jest zawsze gotowa 8)

- Jak oceniacie swoje szanse po losowaniu?

No jest szansa, że w meczu finałowym damy szanse przeciwnikowi zanim go zmiażdżymy 8)

- Kto w tym roku może sięgnąć po Puchar im. Koksa?

TYLKO Grecka z Gwinta Mouzakis - wpadamy, robimy swoje i idziemy się napić 8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 02, 2018, 09:06:31 »
Naszym początkowym celem jest wyjście z grupy, a w ewentualnym półfinale kontrola gry na niskim pressingu. Grupa A to grupa śmierci mocnej. Nie lekceważymy także przeciwników w naszej grupie - teoretycznie słabszej. O awansie mogą zadecydować szczegóły i dyspozycja chwili. Gry turniejowe są nam co prawda znane, ale nie wszystkie są lubiane, no i na wielu można się bardzo łatwo przejechać.
Grecka jest gotowa, ale też skupiona i ostrożna. Podejdziemy do mistrzostw "na zimno", postaramy się nie powielać błędów sprzed czterech lat roku. Nie będziemy się na pewno czuć jako główni faworyci, ale liczymy, że doświadczenie turniejowe pomoże nam zdobyć medal i tym razem.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 02, 2018, 10:05:36 »
My w The Resistance mamy taktykę opartą na wysokim pressingu i dużym stopniu alkoholizacji. W ubiegłym roku zupełnie nie zdała ona egzaminu, w związku z czym wprowadziliśmy kilka zmian (przed meczem tylko piwo, bez wódki) i liczymy na odwrócenie tabel poprzez rozbicie naszego organu propagandowego po całej remizie jeszcze na początku zlotu.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 02, 2018, 11:07:07 »
Wyrwani z pola cebuli już wiedzą jak się gra w pegasus. Rok temu nawet się nie znaliśmy, byliśmy zlepkiem wolnych agentów, którzy zgłosili się do turnieju jako jedna drużyna. Zawiedli wszyscy: Arek, który nawet nie ukrywał, że zgłosił się bo w tamtej chwili myślał, że to fajny pomysł. Preki, który miał być naszą tajną bronią, naszym jokerem, a który zawiódł w decydujących momentach. I oczywiście ja, bo skupiałem się na obrażaniu przeciwników, zamiast dopingować i motywować moich towarzyszy. Więc jako kapitan winę za ubiegłoroczną porażkę biorę na siebie.

Czy mamy grupę trudniejszą czy słabszą - nie ma to dla nas żadnego znaczenia. Uważam, że mamy dobry zespół, który potrafi wygrać z każdym. Cieszy mnie natomiast to, że w tym roku trafiliśmy do grupy z 3 zespołami. W zeszłym roku pewnie wygraliśmy z Menelami Włodarczyka 3:0 i to nas uśpiło. Otworzyliśmy szampany, butelki gorzały i już świętowaliśmy. Zgubiła nas pycha. Przez co później przegraliśmy z Grecką 3:0. dopiero po tym meczu ochłonęliśmy i dotarło do nas, że z jednym zwycięstwem to my z tej grupy nie wyjdziemy. Niestety zabrakło nieco szczęścia w ostatnim pojedynku i ulegliśmy Famillers 3:2. Tym samym odpadliśmy z turnieju.

Ale dzięki grupie z tylko 3 zespołami tym razem zwyciężając jeden pojedynek - mamy szanse na wyjście z grupy. I to dla nas wielka szansa. Pierwszy pojedynek gramy jako ostatni. To może być dla nas zgubne, bo każda minuta to kolejne % w krwiobiegu. Ale gramy z Amareną. Myslę, że to będzie dobra rozgrzewka przed prawdziwym pojedynkiem z naszym największym wrogiem - Grecka z Gwinta Mouzakis. Mamy do nich uprzedzenia po ubiegłorocznej porażce 3:0. Tak, wciąż twierdzimy że ten mecz był ustawiony. Można powiedzieć, że to Marek Tetris wygrał ten mecz. Ale w tym roku tetrisa nie ma, a to znaczy, że nasze szanse wzrastają o 1906%.

Podsumowując.
Wierzę w moją drużynę. Nie trenowaliśmy wiele, ale pegasus mamy we krwi, wyssaliśmy go z mlekiem matki. Prawdziwi zawodnicy nie potrzebują treningu. Potrzebują się tylko wyluzować przed meczami. Jeśli podejdziemy do turnieju na luzie to wygramy całe te puchary.

DZIĘKUJĘ BARDZO!
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2018, 11:15:37 wysłana przez OsA »
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 02, 2018, 15:40:59 »
Dopisujemy się jako ostatni team. :)

nazwa drużyny: PozNinjaki

- Martin (c)
- Mięsny
- Kuba/Bartas
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 02, 2018, 16:15:13 »
Dopisze Was Panowie do grupy zielonej i zedytuje terminarz, tylko chciałbym żeby przynajmniej dwóch kapitanów z drużyn tej grupy wyraziło swoją aprobatę - jest już po terminie zgłoszeń, więc sami zainteresowani muszą się zgodzić na taki ruch :) Dla mnie nowa drużyna to byłaby fantastyczna sprawa :)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 02, 2018, 16:54:41 »
Jako jeden z dwóch podkapitanów drużyny - cieszę się z takiego obrotu sprawy i zgadzam się.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 02, 2018, 17:03:23 »
Myślę, że mowa raczej o wielkim pucharze drużynowym - zatem spokojnie, jest w moich dobrych rękach.

Tak, możemy przywieźć go na turniej, pokazać wszystkim i zabrać z powrotem jeśli ma to sens.  :P

Przegapiłem Grzesiu Twoją odpowiedź! :) Dobrze zatem, że jest w dobrych rękach, ale przywieź go!  Będzie mi miło go ponownie wręczyć jeśli... wiadomo co!  ;D

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 02, 2018, 17:06:22 »
Oczywiscie ze sie zgadzam. Wiecej meczy = wiecej wygranych.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 02, 2018, 18:14:29 »
Decyzja kapitanów jest jasna, tym samym jest mi niezmiernie miło powitać debiutantów, drużynę PozNinjaków w turnieju CFL#2. Terminarz został poddany edycji, więc proszę wszystkie drużyny o zapoznanie się z nową rozpiską meczową. Dobrnęliśmy do ośmiu zespołów, co nie ukrywam - było moim małym marzeniem na tę edycję. Panów z PozNinjaków oraz Amarenę proszę aby kilka razy przeczytali zasady turniejowe - to na pewno nam ułatwi przeprowadzanie turnieju (nie jest to generalnie zawiłe i wydaje mi się, że po chwili intuicyjnie gracze rozumieją zasady rządzące CFLem).

Panowie dodałem też paczkę gier na EDka (jest również w głównym poście turniejowym). Proszę o sprawdzenie tego zestawu na swoim sprzęcie i wszelkie uwagi, jeśli coś nie działa.

Muszę powiedzieć, że czas turnieju będzie w tym roku bardzo napięty z uwagi na osiem drużyn, toteż informuję Yerzmieja, że koncert może opóźnić się o jakieś 20-25 minut. Związane jest to z koniecznością wręczenia nagród po finale i rozmontowaniem sprzętu. Może zdarzyć się, że opóźnienia nie będzie (szybsze mecze), ale uprzedzam o możliwości obsuwy już dzisiaj. Sam zwolniłem slot na koncerty, więc liczę na zrozumienie.

« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2018, 00:08:09 wysłana przez MWK »

*

Offline Martin

  • **
  • 120
  • Oldschool come back!
    • Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 02, 2018, 18:34:48 »
Ogromnie dziekujemy za przyjecie. Regulamin przeczytamy i bedziemy sie do niego stosowac. :)
Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji:

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: ContraBanda Famicom League#2 - Time of Revenge
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 02, 2018, 19:30:00 »
Jeśli chodzi o Amarenę tak szczerze to ja w swoje umiejętności nie wierzę ;b Mam tę świadomość, iż ssę w gry, aczkolwiek poza liczeniem na chłopaków liczę przede wszystkim na dobrą zabawę. Zapisując drużynę nawet nie w głowie mi tak szczerze wygrana (przynajmniej patrząc na mojego skilla), ćwiczę trochę, staram się jakoś dobrze przygotować, jednocześnie szykując sobie TVoG. Ja idę się dobrze bawić a nie wygrać, i na to liczę! :)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.