Bambetle i inny gruz po raz 15
*

Offline daf

  • *****
  • 1751
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 18, 2023, 13:48:53 »
Ale fajne sprzęty, świetnie Duo.

*

Offline Preki

  • **
  • 433
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 18, 2023, 14:35:07 »
Jeśli ktoś ma jakieś zlotowe życzenia odnośnie sprzętów, to proszę pisać, będzie rozważone.
Saturn, na poprzednim zlocie było go za mało. Na Messengerze napiszę jakie gry mógłbyś dograć na ODE.

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 02, 2023, 22:30:17 »
-papier toaletowy,
-woda.

Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 07, 2023, 18:08:23 »
Głównie przeklejka z wątku z F#14, biorę:
- Famicom AV + EDN8 Fami + różne pady pod to + tradycyjny pad NES jakby był w turniejach potrzebny + gry
- Adapter NES -> Famicom, Famicom -> NES, Super Famicom <-> Super Nintendo
- PC Engine Core Grafx 2 + pady + multitap + gry
- PS1 nieprzerobione + PS1 przerobione + pady + multitap + jakieś tam gry (Tekken 3 obowiązkowo z tego co widziałem na F#14 - sprawdzę czy działa moja nagrywarka zapisów na memorki, jak tak to poszukam w sieci zapisu 100%)
- Super Famicom region-free + pady + multitap + gry
- Super Nintendo + zasilacz NES / SNES bo niektóre gry mają złośliwą blokadę regionalną przez co nie pójdą i tak na Super Famicomie
- Sega Mega Drive 2 + (chory) pad + kabel SCART + zasilacz + kilka gier jakie mam
- Gry na NES
- TV 24" IPS
- Książka "Playing With Power: Nintendo NES Classics"
- Zestaw retromajsterkowicza jakby sprzęty odmawiały współpracy czyli izopropanol, patyczki higieniczne, śrubokręt pod te śmieszne śrubki Nintendo
- Rękawice bokserskie... bo czemu nie?

Chętnie przygarnę sprawne pady pod Segę Mega Drive, karty pamieci pod PS1 / PS2 których jeszcze nie mam w moim zbierackim bałaganie.

Chętnie pozbędę się dmuchanego łóżka dwuosobowego które miałem na F#14, powietrze trzymało jedną noc, po zlocie nieużywane, wszystko tak jak kupywałem - jest nawet łatka naprawiająca. Jak ktoś zainteresowany to dajcie znać przez zlotem, bo szkoda targać to na darmo.

*

Offline Mcin

  • ***
  • 819
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 07, 2023, 21:56:52 »
Ten twój sega mega drive 2 jest na to śmieszne złącze mini-din 9 pin?

Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 08, 2023, 11:52:40 »
Zgadza się.

To gniazdo jest fatalne, wyjątkowo delikatnie obchodzę się z nim i z kablem bo te piny delikatne a zarazem ciężko wchodzą...

*

Offline Mcin

  • ***
  • 819
  • أَلْقُنْتْرابَنْديطا
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 10, 2023, 19:13:54 »
A, no i, kurde, niech ktoś weźmie kompa z czytnikiem SD/microSD albo przejściówkę, bo tego mocno brakowało na ostatnim zlocie...Chyba że Rocket jeszcze kupisz jakiś zlotowy po drodze :P

*

Offline daf

  • *****
  • 1751
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 10, 2023, 20:18:11 »
Biorę, Mcin.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 11, 2023, 08:53:53 »
W tym roku nie zaszaleję. Zrezygnowałem z zabierania TV bo nie widzę sensu. Pewnie i tak będzie odbiorników pod dostatkiem.

- Famicom AV + 2 pady Dogbone + zasilacz + kabel AV
- Everdrive N8, Krzysiocart
- Laptop (by odtworzyć relację)
- Sega Mega Drive ( konsola, dwa pady, zasilacz i cztery gry) ---> Prawdopodobnie na sprzedanie!!
Jeżeli coś sobie przypomnę to klasycznie dopiszę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2023, 20:23:51 wysłana przez Krisuroku »
Nie w tym roku! XD

*

Offline Jockey

  • *
  • 93
  • GLK-2004 Zapierdalacz
    • Milos & Chip Jockey
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 11, 2023, 16:12:31 »
Cytat: Jockey
•  Famicom Classic z modem AV - nowiutki nabytek do przetestowania
No i właśnie - przybył mi i miałem okazję przetestować. Obraz mocno ciemny - podejrzenia pytanego ludu padają na brak masy, niedolutowanie albo rezystor.
Stąd pytanie - czy ktoś bierze ze sobą jakiś sprzęt do reanimacji w tym roku?
Boję się o stan techniczny tego malucha, a wiem, że tu będą osoby co się znają na tym mocno.

*

Offline Preki

  • **
  • 433
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 11, 2023, 16:38:43 »
Stąd pytanie - czy ktoś bierze ze sobą jakiś sprzęt do reanimacji w tym roku?
MWK raczej weźmie, ja swojego klasycznego Famicoma też mam do roboty, bo coś się rypie z kolorem niebieskim (granie w TwinBee to gwarantowany ból głowy, oczu... i dupy) oraz słychać szumy w audio. Bardzo mnie to niepokoi.

Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 11, 2023, 19:21:27 »
Zabieram ze sobą:
- Miyoo Mini Plus
- Everdrive na Famicoma
- bambetle do opchnięcia http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=1511.msg18554#msg18554
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2023, 00:12:11 wysłana przez 1990in1 »

Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 12, 2023, 15:56:04 »
...
(Tekken 3 obowiązkowo z tego co widziałem na F#14 - sprawdzę czy działa moja nagrywarka zapisów na memorki, jak tak to poszukam w sieci zapisu 100%)
...
Sprawdziłem, nagrywarka działa. Wrzuciłem sejwy pod Tekkena 3 NTSC-J na 100%.

Jeśli chcecie wrzucić jakieś sejwy na memorki to potrzeba peceta ze sterownikami pod podróbę Arduino Nano z chipem CH340 i programu MemcardRex: https://github.com/ShendoXT/memcarduino
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2023, 15:57:48 wysłana przez Verteks »

*

Offline Duobix

  • **
  • 190
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 12, 2023, 16:07:36 »
...
(Tekken 3 obowiązkowo z tego co widziałem na F#14 - sprawdzę czy działa moja nagrywarka zapisów na memorki, jak tak to poszukam w sieci zapisu 100%)
...
Sprawdziłem, nagrywarka działa. Wrzuciłem sejwy pod Tekkena 3 NTSC-J na 100%.

Jeśli chcecie wrzucić jakieś sejwy na memorki to potrzeba peceta ze sterownikami pod podróbę Arduino Nano z chipem CH340 i programu MemcardRex: https://github.com/ShendoXT/memcarduino

Haha nie. Mam memorkę na która mozna zgrywać obrazy mcd/mcr (karta microSD), tak się składa że tez ją biere z sobą - może się przydac właśnie pod takie rzeczy.

*

Offline Rascal

  • *
  • 61
  • http://rascal.pl
    • Rascal Blog
Odp: Bambetle i inny gruz po raz 15
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 13, 2023, 20:39:52 »
Wezmę ze sobą ciekawe rozwiązanie na bazie malinki. Jest nim malinka kablem RGB Pi. Kabel podłączony jest bezpośrednio do GPIO i wydobywa czysty analogowy sygnał RGB po SCART. Do tego jest specjalny OS - RGB Pi OS, specjalnie dostosowany pod telewizory CRT. Wszystkie gry są wyświetlane pixel perfect, więc wyglądają identycznie jakby były z konsoli grane. Opóźnienie jest na poziomie 2 klatek względem projektu MiSTer, więc generalnie coś pięknego. Moim zdaniem perfekcyjne rozwiązanie jeśli chodzi o stosunek ceny do tego co otrzymujemy i znakomite połączenie retro z teraźniejszością. Więc jakby ktoś chciał zobaczyć jak to działa, to będzie możliwość.


Do tego jakby ktoś miał jakieś 3DSy i DSy i chciał CFW, a nie potrafi, to służę pomocą (wezmę zestaw do tego).