Szukamy miejscówki
*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 30, 2017, 22:30:07 »
Cytuję.

"Do dyspozycji gości udostępniamy klimatyzowaną Salę Bankietową oraz kuchnię z wyposażeniem.
Sala mieści się w budynku OSP – ul. Główna 2 05-806 Nowa Wieś

Informacja oraz rezerwacja – Jerzy Pokropek tel. 881-444-664"


>> http://www.ospnw.pl/?page_id=320

Ale Glinice Wielkie fajne fajne 8)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 30, 2017, 22:48:08 »
Od jutra dzwonię i unawiam odwiedziny w: OSP Nowa Wieś, OSP Żółwin i OSP Boża Wola. Wszystkie są do 50 km wokół Warszawy. Glinice też będę chciał od razu odwiedzić - zobaczymy jak to wygląda, jakie są możliwości, ile hajsu, etc. :)

A mój pojebany pomysł to było wynajęcie namiotu weselnego i ustawienie go pod Puszczą Kampinoską,  z agregatem prądotwórczym. Jednakowoż, rada Rozjebania Boazerii Alkoholamy stwierdziła, że to porywanie się na zbyt oczywiste ryzyko zagrożenia epidemiologicznego z racji na brak bieżącej wody.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2017, 22:51:16 wysłana przez dziat »

*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 30, 2017, 23:07:31 »
Częste mycie skraca życie. Bardzo długo się kiedyś nie myłem i nic mi się nie stało! Bardzo podniecający ten pojebany pomysł ale zabawa w agregaty to ciężki kawałek chleba, na tyle stanowisk, ile zwykle jest.

Super Tomek że tak aktywnie szukasz, szanuję i czekam na efekty!

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 30, 2017, 23:17:19 »
"Do dyspozycji gości udostępniamy klimatyzowaną Salę Bankietową oraz kuchnię z wyposażeniem.
Sala mieści się w budynku OSP – ul. Główna 2 05-806 Nowa Wieś

Informacja oraz rezerwacja – Jerzy Pokropek tel. 881-444-664"


Świetna jest ta opcja, naprawdę warto zadzwonić, chociaż nie spodziewam się cudów (znaczy albo już dawno zarezerwowane, albo cena w kij wysoka, albo nie będą chcieli tam takich dziwaków).
Obadajcie teren: http://tinyurl.com/zo2464t - jak dla mnie bomba!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2017, 23:35:24 wysłana przez daf »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 30, 2017, 23:44:48 »
To efekt wspólnych działań sztabu - Żuro, daf, MWK i ja, Mejs :) im szybciej ogarniemy miejsce, tym szybciej będziemy planować atrakcje i spokojnie przygotowywać się mentalnie na zlot. Ogarniam kierowcę i w sobotę obskoczę co się da, łącznie z Glinicami.

Roben reaktywował AJAXa (jeszcze raz dziena!) abyśmy mieli gdzie pogadać o tym jak działać w tej sytuacji. Proponuję jutro, albo pojutrze, spotkać się o 22 na czacie http://forum.contrabanda.eu/chat/ - są chętni?

EDIT: Galeria w OSP Nowa Wieś wygląda tak, jakby sami planowali konkurs z rozpierdalaniem płyt gipsowych głową w lipcu:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2017, 23:48:15 wysłana przez dziat »

*

Roben

Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 31, 2017, 06:22:43 »
Świetna jest ta opcja, naprawdę warto zadzwonić, chociaż nie spodziewam się cudów (znaczy albo już dawno zarezerwowane, albo cena w kij wysoka, albo nie będą chcieli tam takich dziwaków).
Obadajcie teren: http://tinyurl.com/zo2464t - jak dla mnie bomba!
Dziwaków nie dziwaków, ważne by hajs sie zgadzał w kiermanie dla właściciela.
Jeśli chodzi o kwestie finansowe to wszystko jest do obgadania.

PS: Jak macie zamiar siedzieć na ajaxie i rozmawiać to się podpinam do was ale jakoś o 19, bo do nowego januszexu na 8-9 Rano mam :D

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 31, 2017, 12:58:15 »
to daj od razu Dziatu listę miejscowości, w których rozważamy urzędować w trakcie zlotu. ogarnę, jak to wygląda  w kontekście dojazdu transportem publicznym.

bo jak pisałem, mi ewentualne pielgrzymki piesze z punktu a do punktu b nie przeszkadzają... ale wielu osobom to może nie pasować. choćby dla Matiego to będzie spore utrudnienie.
Cytuj
Świetna jest ta opcja, naprawdę warto zadzwonić, chociaż nie spodziewam się cudów (znaczy albo już dawno zarezerwowane, albo cena w kij wysoka, albo nie będą chcieli tam takich dziwaków).
na razie najlepsza opcja! dojazd nawet lepszy i szybszy jak do lasek, bo zaledwie pół godziny. wystarczy wsiąść do kolejki WKD na Centralnym lub na Zachodzie i wysiąść w Nowej Wsi Warszawskiej. Google Maps mówi, że ze stacji do remizy jest 420 metrów. :D

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 01, 2017, 10:11:04 »
Dred, w grę wchodzi całe województwo Mazowieckie - śmiało się rozglądaj po mapach. My na razie wytypowaliśmy te kilka które wyglądają na dobre. :)

edit: nasza remiza w Laskach jest wynajęta już od września, do września włącznie. możliwe, że będą ten najem powtarzać, bo wiadomo - długi kontrakt #pieniądze. we wrześniu będzie trzeba do nich podbić i nająć na famiCON 10.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2017, 10:57:28 wysłana przez dziat »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2017, 20:30:31 »
W ogóle tego nie ograłem logistycznie, więc szukam jeszcze po drugiej stronie województwa - tej od strony Glinic, bo o tym miejscu wiem najwięcej. Jakbym miał na raz te punkty obskoczyć to wychodzi 170km, a tyle czasu kierowca nie ma tumoroł. Jadę do Glinic, spróbuję też zrobić OSP Stare Załubie i OSP Leszno - jedt po tej stronie miasta.

- Jutro jadę do Glinic Wielkich,
- OSP Żółwin ma remont, ale proszą o kontakt za miesiąc czy dwa jak nic nie znajdziemy,
- OSP Boża Wola - nie odbiera,
- OSP Nowa Wieś ma termin. Zapomniałem im ściemniać po co nam ta remiza. Umówiliśmy się, że zadzwonię w przyszłym tygodniu i wpadnę.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2017, 21:53:26 »
Dzięki Dziat za zaangażowanie!
Cytuj
- OSP Nowa Wieś ma termin. Zapomniałem im ściemniać po co nam ta remiza. Umówiliśmy się, że zadzwonię w przyszłym tygodniu i wpadnę.
Priorytet jak dla mnie. ;)

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 04, 2017, 21:49:43 »
Wrzucam raport z pierwszych eksploracji. Informacje skrótowe, aby na etapie pierwszych poszukiwań wyłonić już kluczowe aspekty decyzyjne bez konieczności stosowania poszerzonej analizy SWAT. Pytajcie, sugerujcie, opisujcie - będę odpowiadał, dopytywał, sprawdzał.

OSP Glinice Wielkie - 1300 PLN / 6 dni (jeden organizacyjny), logistyka - 300 PLN














+ tanio
+ sklep wioskowy 200m
+ syf
+ główna sala jak 2/3 remizy, + 20 pokoje po 40 metrów2 + 2 klitki
+ folklor. Wioska ma 60 mieszkańców, jest na końcu świata
+ po domowemu, kumają zloty, dopóki nie podpalimy remizy - nie czepiają się niczego
+ naprawdę ciężko coś uszkodzić
+ jest opcja na namioty
+ dużo krzeseł i ławek

- najbliższe market 4km-6km od remizy
- brak kibla, będzie tojka
- syf
- w remizie jest mleczarnia. Codziennie dwóch rolników zostawia tam mleko, codziennie też mleczarka je odbiera (ale wszystko dzieję się za remizą)
- brak kuchni, jest zamrażarka i czajnik elektryczny
- brak kuli dyskotekowej
- 6 km od PKP (Nasielsk) brak autobusów

OSP Psucin - 3.5k-4k 5 - 6 dni (jeden organizacyjny), logistyka 300 PLN







+ sklep 20m od remizy
+ po remoncie
+ duża przestrzeń, elegancka kuchnia
+ duża koedukacyjna toaleta, trzy kabiny i pisuar
+ jest opcja na namioty

- pośrodku wioski
- naczelnik po drugiej stronie ulicy
- po remoncie
- droooogo
- brak sceny
- brak kuli disco
- wyposażenie na bogatości - łatwo o zniszczenia
- brak opcji na prysznic
- "nie lubimy tak młodym najmować"
- szklana gablota z pucharami
- kończą remont - ponoć za 2 tyg
- totalnie nie kleją fazy, są przerażeni
- 9 km od PKP (Nasielsk), brak autobusów
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2017, 21:57:42 wysłana przez dziat »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 05, 2017, 00:33:35 »
Cytuj
20 pokoje po 40 metrów2 + 2 klitki
chyba 2 pokoje, a nie 20, co? :P

nie pamiętam, jaka była cena za remizę w Laskach, ale cena tej z Glinicy jest spoko (albo przynajmniej taka się wydaje). w kontekście tych dwóch pokoi, są tam warunki, aby je przekształcić w kuchnię polową? kilka polowych palników gazowych,  reset przywiezie mikrofalę, jeszcze są tego typu wynalazki:


nie mówię, że to są idealne warunki, ale nie po to jeździ się do remizy rok w rok, żeby zaznać wygody jak u siebie w domu, czy w hotelu Mamrot. xD
Cytat: daf
(ad. Nowa Wieś)
Priorytet jak dla mnie. ;)
seconded. remiza w Nowej Wsi jest idealnie położona. zastanawiam się, jak my rozwiążemy logistycznie te 6 km między PKP a party place. bo ja w sumie rozważałbym zapakowanie się do minimum i zabranie się z rowerem (który to pojazd tak i tak byłby potrzebny później, zwłaszcza że będziemy pośrodku niczego).
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 00:35:53 wysłana przez Dred »

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 05, 2017, 00:49:38 »
Tak, dwa, literówka z emocji - zwiedzanie dwóch remiz to całkiem sporo atrakcji jak na jedną sobotę. Koszt najmu jest dwa i pół raza niższy od Lasek. Warunki lokalowe na kuchnię są, trzebaby ogarnąć taki podgrzewacz (jakkolwiek się to nazywa) chociaż w jednej sztuce, mikrofalę i lodówkę. Na tyle na ile się orientuję, takie rzeczy można zorganizować za pół darmo, a niewykluczone, że ktoś ma takie rzeczy na zbyciu.

IMO, odległość to mały kłopot - mamy wypracowaną instytucję trzeźwego kierowcy, prawda? To oznacza, że wszelkie podwózki do PKP są możliwe. Warunki lokalowe są większe i możemy spokojnie ten pokój z czajnikiem poświęcić na magazyn w którym każdy będzie miał kartonik na swoje żarcie, co oznacza, że jedne zakupy w drodze z PEKAPE wystarczą. Weź też pod uwagę to, że mamy sklep 200 metrów od remizy, który utrzymuje się z 60 osobowej wioski. Jeśli zdecydujemy się na Glinice, zrobimy sobie ogólny spis rzeczy jakie kto będzie kupował i bardzo chętnie nam je zamówią z hurtowni. Knowam swoim umysłem drobnomieszczańskiego dorobkiewicza, że 5 dni intensywnego chlania przez ilość osób równą połowie wioski to wystarczający powód aby np. każdemu nawieźć konkretną ilość konkrentych piw do odbioru na miejscu.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 05, 2017, 01:02:03 »
Cytuj
IMO, odległość to mały kłopot - mamy wypracowaną instytucję trzeźwego kierowcy, prawda?
fakt, ale weź pod uwagę, że tych podwózek z i do PKP będzie dużo więcej jak ostatnim razem. no i brak alternatyw. w zasadzie nie ma żadnych, poza transportem prywatnym.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Szukamy miejscówki
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 05, 2017, 01:17:49 »
Połowa zlotu dojeżdża autami, więc liczmy 15 osób które musi przeskoczyć tę trasę pociągiem. Transport to drobiazg, alternatywy zawsze się znajdą - od biedy są taksi (8 zł za trzaśnięcie drzwiami, 6x 2 zł za kilometr - w jednym banknocie się zmieścisz), i pomyliłem się wcześniej - jest pekaes z przystankiem pod remizą.

https://www.e-podroznik.pl/public/timeTableSearcherResults.do;jsessionid=DB3CFB4892ED598C3318F287001A2983-c3.w4?indexTT=1&cityId=54076