Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« dnia: Grudnia 03, 2015, 06:24:54 »
https://unbound.co.uk/books/ashens/ -> książka, która, jak widać, została z powodzeniem zcrowdfoundowana przez widzów tego znanego brytyjskiego YouTubera, dnia dzisiejszego została wydana

sam Ashens jest vlogerem działającym na YT od prawie dekady. jego twórczość jest nadzwyczaj prosta w swojej idei - facet ustawia kamerę przed swoją brązową sofą, kładzie na niej jakieś gówna/podróbki elektroniczne najczęściej pochodzenia dalekowschodniego, odpakowuje je i komentuje. niby nic, prawda? ale komentarz ów okrasza zawsze bardzo charakterystycznym i rozpoznawalnym, typowo brytyjskim poczuciem humoru. właśnie dlatego jest on jednym z nielicznych YouTuberów, których śledzę.

na początku recenzował głównie chujowe gry LCD pakowane w obudowy dziwnie przypominające popularne konsole do gier video (Popstation). nie ogranicza się chłop gada także o: podróbkach wszelkiej maści z Chin, chujowych zabawkach, degustowaniem baaaardzo przeterminowanego jedzenia... i parę innych.

miał (ma?) także swój cykl wideorecenji starych okropnych gier, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście

https://www.youtube.com/watch?v=knlrCi4qwY4

znacie ashensa? słyszeliście o projekcie? ja właśnie zamówiłem pod wpływem impulsu ową książkę... xD a swoimi wrażeniami dot. jej jakości podzielę się z Wami w nadchodzącym kontrabandyjskim tekście, który pojawi się do końca tego roku i napisanie go stawiam sobie za punkt honoru.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2015, 17:25:44 »
no i gówno zrecenzuję a nie książkę, bo mimo tego, że zamówiłem w dniu premiery, Book Depository mnie poinformowało, że produkt jest niedostępny i dostałem zwrot hajsu. kurwa mać.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2015, 20:08:29 »
Ślag jasny, czyli nie dowiesz się w jakich jeszcze grach można rzucać kaloszem na odległość... Swoją drogą widzę, że koleś musi być bardzo popularny. A ja nigdy o nim nie słyszałem.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2015, 20:24:06 »
Zapowiadała się wyśmienita recenzja, szkoda bo tego brakuje ContraBandytom! Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze i jeszcze doczekamy się Dred recenzji tej książki Twojego autorstwa! Będę na to czekał!  :)

*

MaarioS

Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 09, 2015, 01:43:13 »
Oj tam oj tam..... jest zawsze inna opcja- możesz jeszcze ją kupić na piratebayu

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 09, 2015, 22:42:22 »
Cytuj
Swoją drogą widzę, że koleś musi być bardzo popularny. A ja nigdy o nim nie słyszałem.
dziwne, bo zawsze mi się wydawało, że jest popularny. może tylko w Polsce nie zdołał się przebić?
Cytuj
Mam nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze i jeszcze doczekamy się Dred recenzji tej książki Twojego autorstwa! Będę na to czekał!  :)
czytałem już, że ma być po świętach jakiś dodruk, na który czekam. :)
Cytuj
Oj tam oj tam..... jest zawsze inna opcja- możesz jeszcze ją kupić na piratebayu
ważna wiadomość

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2015, 11:56:22 »
yay, product back in stock a ja nie mam pieniędzy... może tuż po świętach jeszcze mieć będą.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 18, 2016, 19:43:02 »





przyszło! jeszcze nie zabrałem się za bardziej dogłębną jej lekturę. niemniej, jak tylko skończę to wrażeniami się podzielę z Wami wszystkimi:)

Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 18, 2016, 23:49:00 »
kciukoznaczek!

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 18, 2016, 00:47:27 »
jestem w trakcie lektury. bardzo miłe czytadło, lekko też wchodzące do głowy. no i przede wszystkim przesycone brytolskim humorem, czego mogłem się po tym panu spodziewać. zdecydowanie jestem zadowolony z zakupu!

rodzi się też w głowie koncept tekstu na główną. nie obiecuję, że pojawi się on już teraz, zaraz, bo mam ważniejsze rzeczy na główce. :)

stay tuned!

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Terrible Old Games You've Probably Never Heard Of
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 16, 2016, 23:07:45 »
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2016, 23:10:51 wysłana przez Dred »