*

Offline MWK

• 434
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Zgorzkniałe YouTuby
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 31, 2017, 03:33:38 »
HHAHHHAHAHAHAAHAAHAAH KURVA MISTRZ!

Widziałem kanał tego typa gdzieś daaawno kiedyś chyba przy okazji jakiegoś ketchupu czy czegoś i też nagle typ stracił panowanie nad sobą i sytuacja wymknęła się spod kontroli, ale taka akcja z laleczkami to momentalnie sprzedany, genialny horror 8)

W ogóle skrajnie podoba mi się koncept jego kanału, to wszystko to jeden wielki "clickbait" i środkowy palec wycelowany w całe hovno tego obecnego internetu i słitaśnych kiciusiów.

Śmiechłem. Tak 7/10.

*

Offline Roben

• Haker Bonzo
  • 406
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 07, 2017, 18:37:10 »
Major popił denaturatu bożego i z samego rana strzela petardami w puszce po piwie aż się skacowany niżarłak obudził i zerwał z barłogu XDDD
https://www.youtube.com/watch?v=QZSkSuNLTLE

*

Offline MWK

• 434
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 26, 2017, 21:06:14 »
Super Nindza Cierepaszki  8) 8) 8)

*

Offline Arek

• *
  • 23
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2017, 21:50:08 »
nie pytam jak na to trafiłeś.

*

Offline MWK

• 434
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 07, 2017, 21:41:20 »
W końcu... po wielu tygodniach katorgi w poszukiwaniu alternatywy do biednego WMM i spróchniałego AP_pro, niezliczonych godzinach klejenia i całych 2h renderowania (materiał ma 5 min!!!!!1), udało mi się opublikować to, co powinno się pojawić już ze 2 miesiące temu... pierdole tego mojego starego grzyba, czas zbierać hajs na nowego bo na tym już nic więcej nie zrobię 8)

*

Online daf

• 726
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 08, 2017, 12:12:43 »
Dobra wizyta w dobrym miejscu, MWK. Świetnie zmontowany filmek, warto było się przemęczyć. :) Będzie z tego jakiś szerszy materiał, czy tylko ten teaser?

*

Offline MWK

• 434
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 08, 2017, 15:05:33 »
Dziękuję daf.
Owszem, będzie cały materiał, tylko... trzeba pojechać nakręcić 8)

« Odpowiedź #37 dnia: Październik 11, 2017, 15:32:29 »

*

Offline Roben

• Haker Bonzo
  • 406
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 15, 2017, 14:55:52 »
W końcu... po wielu tygodniach katorgi w poszukiwaniu alternatywy do biednego WMM i spróchniałego AP_pro, niezliczonych godzinach klejenia i całych 2h renderowania

Prawilnie przypominam o Sony Vegasie.

« Odpowiedź #39 dnia: Październik 16, 2017, 18:40:13 »
http://www.youtube.com/watch?v=ZU4VJhFwr0Y
Jackass klasyk, aż mi się przypomniało jak jeszcze w czasach przed youtubem ludzie sami zaczęli to naśladować z lepszym lub gorszym skutkiem:

« Odpowiedź #40 dnia: Październik 16, 2017, 19:32:57 »
Bardzo ciężko palenie telewizora nazwać jackassem ale nieźle mnie zaskakuje że grał dźwięk prawie przez cały czas filmu

Jackass klasyk, aż mi się przypomniało jak jeszcze w czasach przed youtubem ludzie sami zaczęli to naśladować z lepszym lub gorszym skutkiem

^i kiedy ludzie nagrywali filmy herbatą

*

Offline MWK

• 434
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 18, 2017, 22:02:07 »
O kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurcza Rocket, ale mi zrobiłeś tripa, nie sądziłem, że ktoś oprócz mnie to jeszcze pamięta, a tym bardziej oglądał. MASAKRA!

To był przełom wieków 99~~01, my za gówniarza nagrywaliśmy różne pierdoły przy pomocy kumpli, alkoholu i kamery mojego Ojca, co ją przemycił zza granicy 8) a jakiś czas później, kiedy każdy już miał swojego LANa, najwiązaliśmy kontakt z grupą podobnych "debili", którzy nazywali się Jackass Jelenia Góra i mieli swoją stronkę z jakimś przepotężnym serwerem.
Tutaj przy pomocy wehikułu czasu możecie sobie rzucić okiem jak ta ich stronka witała w 2002 roku >> https://web.archive.org/web/20020720060814/http://jackass.prv.pl
(tak, wtedy była taka "moda" na ganiające za kursorem bajery, szczególnie na sŁiTaŚnYcH bLoGaCh nAsToLaTeK, oraz animacje albo całe strony we flashu)

Pamiętam, że wymienialiśmy się filmikami, kilka naszych nawet trafiło na ich stronkę z pozdrowieniami dla Rzeszowa HAHA wtedy to było coś - "zaistnieć w cyberprzestrzeni" 8)
Miałem zagwozdkę, bo to był czas pojawiania się konkretnych kodeków i oni używali albo DivX5.0 albo nowego wówczas XviDa bo lepiej pakowały, podczas gdy spora część ludzi - w tym i ja - nadal korzystała tylko z "jednego prawilnego" DivX3.0 no i był problem bo komp mi nie wyrabiał (serio) aby odtworzyć ich filmiki a oni się jeszcze upierali aby przesyłać im tylko w wymienionych na początku kodekach HAHA no cudowne czasy gdy KAŻDY kilobajt w sieci miał znaczenie 8)

Do tej pory najcieplej wspominam ich filmek o Mikołaju >> https://www.youtube.com/watch?v=RNdk_trG15k
Natomiast ostatni jaki widziałem... a przynajmniej pamiętam, że widziałem, bo potem już nie pamiętam dlaczego kontakt się urwał, to była ich "najgrubsza" produkcja, coś jakby praprank (prank, który jeszcze się nie nazywał prank a już definiował to co teraz się nazywa prank haha), który kosztował ich artykuły w lokalnych szmatławcach, wizyty na policji oraz rozprawy w sądach, mowa tutaj o Porwaniu >> https://www.youtube.com/watch?v=soYEDjCJ2Zw
(akcja zaczyna się od 02:24)

MaarioS, owszem, nagrywało się czymkolwiek, kto tylko co miał, a jak już miałeś Nokię z aparatem 0.3 to byłeś przekozakiem, aczkolwiek nie do końca w tym rzecz, bo musisz też zrozumieć, że wtedy nie było takich możliwości co do przechowywania oraz transferu plików. Ja przykładowo miałem tę swoją kamere, której obraz po chinchach i karcie TV mogłem przechwytywać nawet 640x480x25 ale i tak potem to musiałem kompresować przez pół aby plik ważył jak najmniej, bo gdy dysponowałeś serwerem 25MB albo jakimś cudownym miejscem na necie z 50MB to było absolutnie wszystko, a jak szalałeś to Ci transfer zjadło i do końca miesiąca miałeś z głowy 8)

*

Online Dred

• 477
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 19, 2017, 04:03:21 »
(tak, wtedy była taka "moda" na ganiające za kursorem bajery, szczególnie na sŁiTaŚnYcH bLoGaCh nAsToLaTeK, oraz animacje albo całe strony we flashu)
sŁiTaŚnYcH bLoGaCh nAsToLaTeK
łoboshe, aż mi się przypomniał chyba największy troll polskich for dyskusyjnych doby internetu 1.0, Sweet Brokacik. tak, większość aktywnie tam się udzielających ironicznie pisała w gwarze "dzieci Neostrady".

http://www.sweetbrokacik.pl/

aż dziw bierze, że to stoi na serwerze.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2017, 04:04:58 wysłana przez Dred »