Sylwester w SnowField
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Sylwester w SnowField
« dnia: Października 08, 2015, 03:16:06 »
Przez ostatnie trzy lata niepisana tradycja prowadziła kroki kilku osób na ostatni dzień roku do Bydgoszczy, gdzie tuż przy sklepie warzywnym Świat Cytrusów działy się rzeczy niespodziane.
W tym roku moglibyśmy spotkać się w większym gronie - biorąc nawet pod uwagę wynajem przestrzeni.

Jaki jest pomysł:


Hotel robotniczy Annopol. Tyle co budżetowo, tak po środku wszystkim - stolica, i prawdopodobnie najwięcej do zaaranżowania - obstawiam że nawet basen na dachu dałoby się ustawić na rzecz naszego mityngu. Kto chce spędzić w rodzinnym gronie sylwestra w tym roku?

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #1 dnia: Października 10, 2015, 02:12:49 »
Ja chcę spędzić!
Tym bardziej, że w tym roku jest w chuj dobra (chyba wyjątkowa wręcz) okazja logistyczna w tygodniu - Sylwestra w czwartek, Nowy God piątek i można spokojnie te dwa~~trzy dni melanżować :-)
Niedyskretnie się wygadam, że chciałem się po kryjomu u dafa zabunkrować (Hello daf), ale jeżeli tylko będzie wspólne noworoczne party to obecność obowiązkowa.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2015, 02:15:17 wysłana przez MWK »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #2 dnia: Października 13, 2015, 20:55:48 »
Ja tylko na razie krótko - na 90% będę z Wami. Gdzie? Nie robi mi różnicy lokalizacja, ale fakt faktem - trzeba zacząć porządnie o tym myśleć. Fajnie dziat, że wyskoczyłeś od razu z jakąś propozycją - popieram ją, mimo że sam o niej nic nie wiem. ;) Po prostu chcę spędzić ten dzień z Wami.

MWK, jeżeli coś tam się w Wawie nie uda, to drzwi do mego mieszkania zawsze są otwarte, więc zapraszam serdecznie! Zresztą wiesz o tym. Innymi słowy - w razie czego alternatywa jest, z tym, że na małą liczbę osób.
Wszystko z czasem się wyjaśni, więc będziemy jeszcze w kontakcie.

*

Roben

Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2015, 16:50:54 »
Jakieś wieści co do Sylwestra?

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2015, 01:24:47 »
Właśnie dowiedziałem się, że w najznamienitszej polskiej kopalni soli w ostatnim dniu tego roku odbędzie się impreza italo-disco.

http://www.kopalnia.pl/juz-wkrotce/imprezy/sylwester-2015-w-kopalni-soli-wieliczka
Będzie spaghetti i Tarzan Boy, wjazd na imprezę - 550 PLN, w cenie pełne wyżywienie i alkohol do oporu. Mam trochę ludzi w Krakowie - jakbyśmy się na to zdecydowali to myślę że byłbym w stanie załatwić jakieś rozwiązanie przerzutowe - bo raczej po piciu polskiej wódki po świt 125 metrów pod ziemią nie mielibyśmy zbyt wiele sił aby przejeżdżać pół kraju do domu. Ciężko znaleźć wady takiego wydarzenia oprócz ceny, w ogóle ciężko mi je jakoś skomentować, jest tak dobre, że nierealne.

Jeśli się tam wybierzemy, biorę na siebie uposażenie nas w czapki-parasol.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2015, 01:29:56 wysłana przez dziat »

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2015, 00:25:47 »
Dziadek, wszystko fajnie, serio, dosyć nietypowa miejscówka i pewnie dobrze byłoby tam spędzić sylwestrową noc, ALE, osobiście uważam, że jest kilka rzeczy, które mogą stać w sprzeczności z Twoją propozycją. Nie ukrywam, iż numer jeden to cena, za 550zł (+ koszta manipulacyjne) to jakby nie było jest trochę, ale są też dwa i trzy, czyli czas oraz ludzie. Pozwól, że przypomnę, bo w tym roku sylwestern jest wyjątkowy, ponieważ trwa aż 3~~4 dni (31 to czwartek i można balować do soboty, niedziela na pozbieranie się) a ta impreza daje możliwość melanżu tylko standardowo, czyli w jeden dzień i jeżeli nawet jakoś byśmy ogarnęli wspólnie dni pozostałe to z automatu wygeneruje to dodatkowe koszta. Poza tym tego typu imprezy to spend ludzi, a mi osobiście (podkreślam, że to tylko moje widzi-mi-sie) najbardziej zależy na tym aby to z Wami się tej nocy bawić i nie potrzebni mi są jacyś randomowi NPC ;-)

W obliczu tego wszystkiego, jeżeli niczego nie wynajmiemy, a najprawdopodobniej nie wynajmiemy już niczego jeżeli jeszcze nie wynajęliśmy ;D bo nie ma już czasu, to zostaje tylko opcja zabunkrowania się u kogoś na kwadracie tudzież innym, udostępnionym, pozbawionym wszelkich ostrych narzędzi, partyzanckim lokum (wywołuję do tablicy Dreda, który coś tam kiedyś coś wspominał... albo mi się zdawało, o a tak przy okazji Dred >> dź.. dzie som piniondze za piontke złotom?! hehe) 8)


edit:: Fcuk it! Zwalamy się bez zaproszenia na mieszkanie do Grzesia Nielogicznego!
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2015, 00:28:56 wysłana przez MWK »

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 16, 2015, 00:38:06 »
chyba wspominałem, mogę się mylić... na parę miesięcy przed sylwestrem mogę się upewnić, jakie plany na ten okres mają moi współlokatorzy. acz, nic nie obiecuję.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 16, 2015, 01:31:43 »
MWK, wiem, ale musiałem to tutaj odnotować. Cena wejściówki osobowej jest więcej niż przytłaczająca, bo to obrzydliwie dużo.
Aktualnie temat stanął na hostelu robotniczym w Żeraniu - jak na samym początku tematu. WÓDKAZOO zamelduje się wkrótce z większą ilością informacji.

*

Roben

Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 16, 2015, 07:27:36 »
Szukam mieszkania może Kopernik da rade lepiej płatną prace w gastronomii ogarnąć.  Zawsze zostaje zanzibar xD

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 16, 2015, 09:43:36 »
Temat śledzę, nie mamy z Olką jeszcze żadnych planów i w sumie nie wiem czy będziemy mieli, bo wydaje mi się, że koniec roku będę miał dobry zapier... w robocie, a to oznacza, że może zabraknąć czasu, żeby gdziekolwiek dojechać.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 17, 2015, 09:59:54 »
Czy poza hotelem robotniczym na Żeraniu mamy jakieś inne opcje, lub propozycje? Dred, jest półtorej miesiąca przed samym jublem - co z Twoim kwadratem?
Możemy liczyć przy walce o hotel na Annopolu dziesięć osób, czy to za dużo/za mało?


*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 23, 2015, 09:31:45 »
Odbiliśmy się wczoraj od Annopola - pani namawiała nas na wycieczkę do siostrzanego hotelu w Mrągowie. Dzisiaj mam gadać z "kimś wyżej". Intensyfikujemy działania, WÓDKAZOO - rozejrzyjcie się proszę za lokalami też. Ładowność 10-25 osób, hajs jak najmniejszy. Dzwonię od dziś za wynajmem, chcę to zamknąć w listopadzie.


*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 23, 2015, 12:03:03 »
szukać w razie czego czegoś w Poznaniu (w sensie hostele pracownicze)?

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 24, 2015, 06:07:07 »
Dred, nie zawadzi. Daj znać co z Twoim lokum jak ww.

Annopol oddzwonił, i tam nic nie zorganizujemy.

*

Roben

Odp: Sylwester w SnowField
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 24, 2015, 09:09:38 »
Znalazłem takie coś w WWA.Klimaty niczym z PGA, ale może cos sie uda załatwić:v
http://www.boomeranghostel.pl/