Harmonogram i atrakcje
*

Offline Mejs

  • *
  • 249
  • # Joint ROM System #
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 29, 2018, 15:10:09 »
Faszyzm muzyczny jest niewskazany. Koneserzy muzyki klasycznej czy jazzu, z czystym sumieniem, mogliby wrzucić i techno i house a nawet italo do jednego worka, bo przecież kompozycje wyżej wymienionych opierają się na akordach palców jednej ręki.

Mi żadna muzyka nie przeszkadza, a jak się napiję/naćpam  to bawię się świetnie przy praktycznie każdej. Kogo mama nigdy po ser do sklepu nie wysłała, niech pierwszy rzuci kamieniem.

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 29, 2018, 15:21:12 »
Tak naprawde to w pewnym sensie sie bardzo zgadzam z wypowiedzia @Mati i sam chcialbym kompletnie skasowac kilka rzeczy z tego swiata ale szkoda, ze poki co to wszystkie proby byly nieskuteczne

Albo w sumie, mimo ze caly temat muzyki mam kompletnie w chuju (ciekawe dlaczego) ale jezeli wystapilo az tyle negatywnej energii naraz to zacytuje swoja stara wypowiedz "jezeli sam tego nie lubisz to nie oznacza, ze cala reszta swiata tez tego nie lubi". Nawet nie wiem co ja robie
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 15:53:35 wysłana przez MaarioS »

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 29, 2018, 17:38:28 »
VIXA!
Ja ci daję zdecydowanie moje poparcie! Jak dla mnie zajebisty pomysł i  sam na pewno wskoczę na parkiet :)
Sam często (nawet bardzo często) siedzę i pracuję w rytmach techno czy wszelakiej vixy lub hardbassu, na tym się wychowałem. Muzyka do zabawy jest przednia i wbrew pozorom wiele ludzi, nawet lubiących inne gatunki lubi sobie czasem poskakać do bassu wydobywającego się z głośników (tym bardziej gdy są wstawieni).
Zupełnie rozumiem iż ten typ muzyki nie jest dla wszystkich, lecz jednak nie należy z tego powodu sortować i linczować ludzi. Mnie strasznie WQRWIA parę osób, ale cóż na razie muszę przeżyć ich obecność.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 17:45:43 wysłana przez Gajwer »
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 29, 2018, 18:29:11 »
Zawsze, absolutnie zawsze gdy rozpoczyna się dyskusja o gatunkach muzycznych od razu zaczyna się dyskusja która muzyka jest lepsza, ambitniejsza, itp. itd.

Nie ma dobrej muzyki, nie ma złej muzyki. Muzyka jest dla ludzi, każdy gatunek.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Online Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 29, 2018, 19:08:19 »
Jest dokładnie tak jak napisał Osa XD
Nie w tym roku! XD

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 29, 2018, 21:12:51 »
Z tą muzyką jest tak jak piszą chłop(y) wyżej. Ja jadę na zlot dopiero drugi raz (ale byłem głupi te poprzednie lata!) i drugi raz robię coś, co nie każdemu pasuje, czyli mówię żarty i roastuję towarzystwo. Delikatnie mówiąc nie jestem fanem techniawek, ale skoro Gargi chce coś od siebie zrobić, to hm...

Mam w pamięci co prawda zeszłoroczną sytuację, kiedy to wraz z Matim i Dredem siedzieliśmy sobie w kuchni i nasz poznański kolega niemal nie wypier...niczył drzwi kuchennych, bo faktycznie bity zapuszczane przez Gargiego zaczynały nieco irytować. To chyba też były fundamenty późniejszej "afery człowieka, który stawia piecie" (nie chciałem użyć słowa >>zdun<< . UPS!).

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 29, 2018, 22:32:05 »
Do tego nawiązuję Arek właśnie, ale skoro wam to pasuje, to w porządku. Dla mnie nie są to ambitne rytmy. Vixa była dobra w latach 90tych i początków millenium, bo też tego słuchałem i do tego wracam, ale jeżeli ktoś woli mocniejsze rytmy, to ok jednak uważam, że są pewne rzeczy, które do FamiCONu po prostu nie pasują, ale to moje zdanie, które wyraziłem i na prawdę nie chciałem tu nikogo urazić, tylko wyrazić to co mi akurat nie odpowiada i tak jak powiedziałem, nie odpowiadać mi może jak każdemu z was cokolwiek. Ja tam preferuje klubowe brzmienia House i Trance i tyle. Tak jak powiedziałem. Coś mi nie pasuje, to wychodzę i robię coś innego tak więc wybaczcie jeśli kogokolwiek uraziłem moim postem.

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 29, 2018, 22:55:35 »
Dawaj Gargi ten ekwadorsk! W ramach rozsądku i ze świeżą plejlistą, i masz mnie najebanego pod sceną z perełką w garści!

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 29, 2018, 23:36:00 »
Dzięki za odpowiedzi na posta:). Mati mogłeś delikatniej, ale spokojnie, znamy się nie od dziś, wiem że bezpośredni z Ciebie chłopak, a to cenię.  Tak jak widać kilka osób się znajdzie, które z miłą chęcią wysłucha, a nawet poskacze, inni woleli by zupełnie co innego. Może zróbmy playlistę Waszych propozycji i sami będziecie mieli wpływ na to co będzie grane. Ktoś zaproponuje vixę, ktoś jakiś fajny kawałek z gry, ktoś głupią przeróbkę z YT, ktoś jakiś Eurodance z lat 90 itp. Ja z kolei dodam coś od siebie i połączę z waszymi kawałkami:) ale tak jak napisał Dziadek, będę się starał rozsądnie i może naprawdę fajnie wyjść. Co Wy na to robimy taką playlistę?

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 29, 2018, 23:39:08 »
Darude - Sandstorm

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 30, 2018, 00:26:57 »
Darude na propsie. O i taka idea mi się Gargi zaczyna podobać. Ja wiem, że trochę za ostro poleciałem, ale uwierz mi, że nie chciałem ciebie urazić. Mnie na prawdę trudno dzisiaj zadowolić jeśli chodzi o muzykę. Nawet w tym co obecnie słucham idzie to w złym kierunku, ale na szczęście można to jeszcze omijać jednak nie będziemy już rozmawiać o muzyce, bo to nie jest potrzebne. Skoro to ma być atrakcją i jeżeli mi się to zacznie podobać, to chętnie przyjdę a jak nie, to nie. :DTak czy owak jeszcze trochę i robimy rozkurw w tych laskach i to jest najważniejsze. :)

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 30, 2018, 00:35:19 »
No to super:-). Żeby nie zaśmiecać tego tematu, wrzuciłem nowy nowy temat: "Ekwadorsk w Laskach". Wyrzucajcie tam wszystkie swoje propozycje.

http://forum.contrabanda.eu/index.php?topic=847.0

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 30, 2018, 01:11:51 »
Kompletnie neutralnie czytając to wszystko to aż nie mam pojęcia co jest grane z ludźmi i jak trzeba trafić w ich wszystkich "poboczne gusta" i przede wszystkim jak ludzie reagują jeżeli im coś nie pasuje. Ktoś zaczyna się stawiać i sadzić, ktoś zaczyna walić krzesłami a znowu ktoś zaczyna walić lodówką i zaraz wuj wie czym zacznie walić. Co będzie następne??

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 30, 2018, 08:40:23 »
MaarioS, to zróbmy tak, aby następna była wyłącznie dobra zabawa ;)
@MWK, ustawiamy jakiś panel w harmonogranie dla naszych gości specjalnych?

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 30, 2018, 08:43:05 »
I przy okazji: czy istnieje możliwość, żeby goście przybyli w godzinach wieczornych? Wiem, że sporo osób wyruszy w piątek po robocie, a pewnie też chcieliby posłuchać mędrców. No oczywiście jeśli jest taka opcja :)