Harmonogram i atrakcje
*

Roben

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 17, 2018, 09:56:21 »
Z Matim ustalone, po 23:50 (Tak wiem chujowy czas i wgl ale chyba najbardziej optymalnie skoro mamy oglądać relacje z fCON#9) wchodzimy z Matim na pełnej kurwie na bitach Noona, jako ze ja i Mati postanawiamy odejść od wokalnych akcji będzie to prawdopodobnie nasz ostatni występ, potem niczym Eis odchodzimy niepokonani ze sceny :D

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 17, 2018, 11:39:17 »
Roben wokalnie raczej się nie popiszę już choć dla rodzinki z cb jak napisałem gdzieś wyżej mógłbym się poświęcić a freestyle możemy robić co roku nadal, bo jednak każdy ma z tego dobry ubaw. Bardziej chodziło mi o to, że już nie zgadzam się na występy wokalne poza contrabandą, bo zazwyczaj ch'owy repertuar jest i nie są to odpowiednie aranżacje przez co nie dam rady już się pod to dostosować. Jeszcze jak mutacja głosu była na poziomie rozwoju, to było git. Teraz ledwo już wyciągam wysokie tony, ale gadać do mikrofonu pod beat, to chętnie pogadam i jak trzeba będzie to wokalnie raz w roku dla rodzinki się poświęcę, ale oficjalnie zakończyłem ze śpiewem, bo się do tego już nie nadaję. Zostaje granie a z tego nie zrezygnuję, bo są pomysły na sety i na jakieś kompozycje, tylko też mało czasu niestety.

*

Offline Krisuroku

  • *
  • 562
  • くりすろく
    • Krisuroku Twitch
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 10, 2018, 18:53:20 »
Prosiłbym o wykreślenie Igrzysk w gierki, gdyż nie wiem czy się ogarnę z przygotowaniem tego turnieju. 
Nie w tym roku! XD

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 17, 2018, 11:37:59 »
Dziat, a nie chciałbyś przenieść COMPOSTu na inny termin? W niedzielę o 17 grają finał MŚ, więc przez te 2h sporo osób będzie zapewne wyłączonych z atrakcji zlotowych.

edit: Albo dobra! Jakoś damy radę wszystko połączyć. Najwyżej będzie wyglądało to tak:

15:30 - Super Robin Hood Hardcore Tournament 4 | [Krisuroku]
17:00 - Finał MŚ | [Putin]
19:00 - COMPOST | [dziat]
20:30 - Nintendo FamiCON Championships | [dic-sc7 & MWK]
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2018, 11:43:20 wysłana przez daf »

*

Roben

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 18, 2018, 21:22:10 »
Daf, Dodaj na 12 w sobote Demo FamiCON#10

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 19, 2018, 21:18:11 »
Konkurs wcześniej zapowiedziany już mam raczej obstawiony do końca, zatem zrobiłbym jeszcze drugi bo mam plan. Dopiszcie jeszcze na 12:00 w pon. Flight Simulator (atrakcja wewnętrzna) i to będzie raczej wszystko co zrobię na ten zlot. Zatem 2 dni rozpocznę ze swoimi konkursami

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 20, 2018, 23:14:03 »
Ret, proponuję zaraz przed relacją zlotową, nie zajmie to wiele czasu a akurat będziemy już przygotowani na stanowiskach, o 12 deczko za wcześnie jak na moje oko aby takie dobre rzeczy puszczać 8)

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 28, 2018, 23:58:55 »
Siemanko, czy byłaby możliwość rezerwacji i przyzwolenie na szatańską działalność VixoGargiego:-)?

Pt: 24.00 - Wiejskie Techno w Laskach i Hardbass
SB: 1:30 - Ekwador w Laskach.

Jak się spodoba, to każda następna noc do bialuśkiego rana:-) hehehe

Gwiazdki i rękawiczki mile widziane

*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 29, 2018, 00:06:18 »
Oj, to ja czuję aferę kuchenną na bis przy takich rytmach :D

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 29, 2018, 08:13:33 »
Znowu beda przerobki ze Stonoga i sondowe kurwy na cale glosniki przez cala noc??

*

Offline Gargi

  • **
  • 139
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 29, 2018, 08:25:40 »
Marioss, nie no bez jakiejś przesady, ale bym sobie pograł jak zwykle tylko już bardzej oficjalnie:-). Nikt nie musiałby tańczyć, możecie pić, a jak ktoś zapała chęcią ppnaurw***** na parkiecie to będzie miło. Stonoga może być:-), chociaż już znalazłem wiele ciekawszych kawałków. W ogóle pomyślałem, że jakby była zgoda na takie coś to byście mi mogli powysyłać swoje piosenki techno, jakieś remixy,  to ja bym je mógł zmiksować i dla każdego byłoby coś dobrego, oczywiście musiałyby przejść selekcję no bo wiadomo nie wszystko by pasowało do tego bitu, ale udaje mi się połączyć nawet Mozarta ze Sprężynami także jestem w miarę elastyczny:-). Co Wy na to?

Teraz sobie pomyślałem też, że dobrzy MC też by byłi mile widziani:-), to byłby ROZKURW!
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 08:30:47 wysłana przez Gargi »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 29, 2018, 13:20:01 »
Zauważ, że nikt tego gówna raczej tutaj nie słucha, więc nie sądzę żeby było na to przyzwolenie zwłaszcza, że raczej poziomem to można w gimnazjum coś takiego robić, albo niżej i mimo, że to jakie techna choć ja tam słucham ambitniejszych rytmów to ja nie godzę się na manieczki i muzykę dla narkomanów.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 29, 2018, 14:11:35 »
Mateusz, możesz trochę delikatniej podchodzić do pomysłów Gargiego? Nie bądź na mnie zły, ale niepotrzebnie tak ostro.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 22:32:57 wysłana przez MWK »

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 29, 2018, 14:20:03 »
Tak naprawdę to głównym konceptem może być sam fakt, że jeszcze do teraz interesujemy się tym pegazusem może być interpretowane jako "gimbusowe". Ciężko mi powiedzieć ale zapewne @Gargi nie miał na myśli, żeby zrobić coś kompletnie zwałowego i gimbusowego co i tak nikomu się nie spodoba. Tak przy okazji to czasami tutaj na forum dzieją się kompletnie gimbusowe akcje którymi wszyscy się podniecają i promują a za to ja jestem kompletnie przeciwny

P.S. Prawdopodobnie przez odpowiedź napisaną przez @Mati już chyba wiem dlaczego lepiej się nie wypowiadać w autystycznych tematach o piosenkach którę są bombardowane codziennie cały czas
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 14:33:27 wysłana przez MaarioS »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 29, 2018, 15:02:47 »
Nie jestem Piotrek absolutnie.
MaarioSWg mnie nie porównuj jednej rzeczy do drugiej, bo akurat interesowanie się pegasusem jest bardziej wartościowsze od tej muzyki. W takiej muzyce nie ma nic wartościowego poza jebaniem i darciem mordy. Jako muzyk z kilkuletnim doświadczeniem i trochę DJ wiem, że każdy ma różne gusta, ale m.in przez takie durnoctwa psuje się wizerunek nie tylko muzyki klubowej, ale ogólnie muzyki. Z drugiej strony nie muszę przecież tego słuchać. Ja też chciałbym puszczać swoją muzykę na zlocie, ale nie robię tego, bo szanuję to, że ktoś tego nie chce słuchać i wrzucam sobie to na słuchawki, albo wracam do tego w domu po zlocie a tu jest to trochę narzucane mimo zwracania uwagi w zeszłym roku no ale każdy słucha to czego chce. Coś mi się po prostu nie będzie podobało, to wyjdę porozmawiać, porobić wartościowsze rzeczy, ale z własnego doświadczenia wiem, że pewne elementy nie pasują do tej całej układanki, więc po co na siłę je wpieprzać żeby potem się katastrofa budowlana zrobiła.

edit.
Jeżeli jest na to przyzwolenie, to bawcie się dobrze, ale też z własnych obserwacji wiem, że na sali raczej jest wtedy pusto i samo dudnienie słychać, bo ludzie się rozchodzą a jak się ktoś rozchodzi, to raczej tego nie chce no i ja szczerze napisałem jak to widzę i jedynie moja reakcja i odpowiedź na propozycję Gargiego poszła, ale oczywiście nadal z całym szacunkiem to Gargiego, bo to nie ma nic wspólnego z relacją. Ja tylko wypowiedziałem się na ten temat dość ostro, bo tak uważam i jestem pewien, że nie tylko ja, ale poza tym bardzo się cieszę, że będzie Gargi, że będziecie wszyscy nawet jak coś mi gdzieś może nie pasować, bo może. Każdemu coś może się nie spodobać. Wolę szczerze napisać to publicznie niż udawać i się męczyć, że jest zajebiście. Jak coś nie jest, to mówię. Może czasem za ostro, ale mówię. To wszystko.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2018, 15:13:47 wysłana przez Mati »