Harmonogram i atrakcje
*

Offline Arek

  • **
  • 126
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 12, 2018, 14:04:06 »
To ja poproszę w poniedziałek na 20:00 "Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy" ;) chętnych do wspólnego grillowania kolegów zapraszam rzecz jasna do współdziałania ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2018, 19:08:31 wysłana przez Arek »

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 15, 2018, 14:13:13 »
W tym roku postaram się coś zorganizować po swojemu. Przez to, że liga jest w sobotę to mam wstępny plan, żeby w niedzielę o 12:00 zorganizować "Versusfest". Mam wstępny concept jak to zrobić i to zrealizuję jeżeli wszystkie poboczne plany wypalą i będę nad tym gdybać nawet od dzisiaj. Jeżeli z jakiś powodów mój plan bombki strzeli to szybko dam prośbę o wycofanie żeby nie zawalać harmonogramu (mam nadzieję, że to możliwe)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 15, 2018, 17:43:43 »
Ode mnie 3 punkty do programu:

1. "Nintendo FamiCON Championships" [dic-sc7 & MWK] - czyli gramy w NWC z kartridża, tak, na serio, jak w finale 1990 roku, 3 gry, 6 minut i 21 sekund na ubicie najlepszego score'a. (najlepiej ulokować to gdzieś w niedziele)
2. "MicroKnight Party Edition Tournament" [Siudym & MWK] - turniej w specjalną wersję Micro Knighta na punkty, kto uzbiera więcej... albo raczej komu zostanie jak najwięcej ;-) (kiedykolwiek)
3. "fCON10 Anniversary Opening Video" [ContraBanda] - specjalny, jubileuszowy, krótki filmek otwierający 10 zlot i prośba do dafa aby w sobotę, o godzinie 13:30 zrobił dodatkowy bloczek i tam umieścił owy punkt programu,  bowiem wraz z krótkim komentarzem nie zajmie nam to więcej niż pół godzinki a potem płynnie przejdziemy do "Rzutu Terminatorem", "Pamiątkowego Zdjęcia" i dalszych atrakcji, dziękuję.

No i apropo koncertu Yerzmyeya, który poprosił, aby w miarę możliwości umieścić go w sobotę gdzieś w okolicach godziny 20:00. W planie 45 minut muzyki prosto z Famicoma AV oraz instrumentów live, poleci także kilka doskonałych kawałków z ZX. Moja propozycja zatem jest taka, aby przełożyć "ContraBanda Famicom League#2: Time of Revenge" na 16:00 i bezpośrednio po tym turnieju dać koncert a potem o 21:00 wideorelację z poprzedniego zlotu. Co Wy na to?

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 15, 2018, 20:05:37 »
Gajwer, ja tymczasem przerzuciłem Twoją atrakcję na nieco późniejszą godzinę - nie masz nic przeciwko? Myślę, że o 22 ludzie będą nawet bardziej chętni na śpiewy. ;)

Kwestię soboty proszę rozwiązać między sobą.

*

Offline Liseq

  • **
  • 230
  • Amarena
    • Nowy kanał
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 15, 2018, 20:21:14 »
Jasne, nie mam z tym zupelnie problemu a nawet lepiej. W pierwotnym zalozeniu planowalem co innego ale ze plany sie zmienily nawet lepiej bedzie pozniej ;)
Czasami doceniamy niektóre rzeczy dopiero gdy staną się wspomnieniami.

*

Roben

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 15, 2018, 21:14:10 »
Mati robimy legendarny freestylewsk pod bity Noona?
https://youtu.be/MWWQg_66iKI
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2018, 21:16:32 wysłana przez Roben »

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 16, 2018, 07:59:16 »
Dobra, co Wy o sobocie w ten sposób:

16:00 - ContraBanda Famicom League#2: Time of Revenge | [żur0]
18:00- wciąż.
20:00 - Koncerty
22:00 - Relacja z FamiCON 9 | [Krisuroku]

Da radę przełożyć CFL, żur0? Wiem, że trochę prędko i jasno, ale ciężko wszystko pogodzić... Relacją z F9 zakończylibyśmy ten dzień.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 16, 2018, 08:12:54 »
Niech tak będzie! Mam jedynie nadzieję, że uzyskamy odpowiednie zaciemnienie na finałowe batalie.

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 16, 2018, 08:18:02 »
Myślę, że możemy to zorganizować pod tą ścianą, gdzie zwykle rozłożone jest prześcieradło. Tam jest zawsze dosyć zaciemnione miejsce. ;) Zresztą w Laskach nie było z tym nigdy większego problemu.

EEEJ! Czy wszystkie dotychczasowe atrakcje, nie licząc Rzutu Terminatorem oraz zdjęcia, są organizowane w remizie tudzież na werandzie i ich termin nie jest zależny od warunków pogodowych?

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 16, 2018, 09:36:13 »
Ano moj plan jest standardowy i bedzie sie odbywac w remizie

Versusfest | [MaarioS] (atrakcja wewnętrzna)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2018, 14:07:32 wysłana przez MaarioS »

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 16, 2018, 16:31:03 »
Roben no jak nie jak tak.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2018, 23:58:09 wysłana przez MWK »

*

MaarioS

Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 16, 2018, 21:06:23 »
Mam takie pytanie organizacyjne- ile przeciętnie może trwać Contrabanda Famicom League?? Ile dokładnie trwało wszystko rok temu??

Nie sugeruję nic do tego konkursu tylko ogólnie zauważam niestety z roku na rok, że cały czas się powtarza problem ze złą optymalizacją czasu wydarzeń i nie tylko chodzi mi o opóźnienia startu konkursów tylko taki problem, że trwają nieraz za długo i wszystko jest przesuwane na później albo kompletnie na następny dzień. Może wymusić jeszcze jakąś dodatkową zasadę żeby wszyscy organizatorzy za wczasu określili optymalny czas trwania konkursu i go podali?? Sam planuję, żeby zrobić swój 1 konkurs ale żeby nie kolidował z innymi i żeby spokojnie się zmieścił w zapas czasu żeby jeszcze był czas przerwy dla wszystkich i nie jechać z buta 1 konkurs za drugim i wszystko pośpieszać jak to czasami wcześniej bywało

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 16, 2018, 21:31:32 »
Akurat CFL zajęło rok temu niemal całe 4 godziny i było doskonale zmieszczone w harmonogramie.

*

Offline żur0

  • Administrator
  • *****
  • 960
  • Piszcie posty Kamraci Pegasusa!
    • Contrabanda. O Retro. Po Bandzie.
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 16, 2018, 22:05:03 »
Mam takie pytanie organizacyjne- ile przeciętnie może trwać Contrabanda Famicom League?? Ile dokładnie trwało wszystko rok temu??

Odsyłam do tematu sprzed roku, CFL dopracowałem wszystko jeśli chodzi o kwestie czasu. Turniej trwa poniżej 4 godzin i jest to optymalny czas żeby rozegrać wszystkie mecze i wyłonić mistrzów. Dlatego też zawczasu rezerwowałem dwa sloty czasowe, bo wiem, że tego turnieju nie da się rozegrać w czasie 2 godzin. Problemem wydaje mi się podejście niektórych osób, które trzeba nawoływać i naciągać na te  konkursy (akurat na CFL nie miałem z tym problemu za co dziękuję Wszystkim : ) ) - no naprawdę raz na rok można wziąć udział w jakiejś atrakcji, którą organizował któryś kumpel, a nie latać po remizie i dookoła jak smród w gaciach. Z szacunku do wkładu pracy sam staram się brać udział w jak największej liczbie konkursów, bo liczy się przede wszystkim uczestnictwo i dobra zabawa, a nie zabijanie o wynik. No i warto docenić osoby, które włożyły w przygotowanie atrakcji swój czas i kasę :) Ogólnie podoba mi się idea rejestrowania na wydarzenia jeszcze przed zlotem - chociaż wiadomo jaka będzie frekwencja i czy ma to sens.

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Harmonogram i atrakcje
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 17, 2018, 01:55:51 »
(...) Relacją z F9 zakończylibyśmy ten dzień.

Tam kończyć odrazu, kiedy wchodzi Roben to pozwól, że coś zacytuję:
"Ja tu nie robię rapu sam, tylko z Robertem, kurva i weź lepiej zamknij te koperte" ~ Mati  8)

DAF, potwierdzam, moje wszystkie punkty programu są stacjonarne, niezależne od pogody.

Strasznie się cieszę, bo kwiecień się jeszcze nie skończył, a plan party już pęka w szwach 8)
Może jakieś "Kalambury" we wtorek na czilaucie?

żur0, doskonale Cię rozumiem, ale wiesz co? z drugiej strony to taki urok party, nie ma przymusu, każdy uczestniczy w tych "aktywnościach", na które ma ochote, które mu odpowiadają i to też trzeba uszanować, tym bardziej, że harmonogram/rozpiska zawsze wisi dostępna w dwóch egzemplarzach i każdy może się zeń swobodnie zapoznać, a w konsekwencji zaplanować dany dzień czy zbliżające się chwile. Słowem, nie będziemy już biegać i nagabywać, myślę, że zapowiedź/przypomnienie przez mikrofon na kwadrans (?) przed danym eventem w zupełności wystarczy 8)