Co ostatnio przeszliście??
*

MaarioS

Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Października 17, 2015, 02:01:09 »
Tak jak sama nazwa tematu wskazuje. Tutaj będziemy pisać na temat co ostatnio przeszliście na Pegasusie. Same informacje/screeny czy inny możliwy rodzaj chwalipięctwa

Zacznę temat od nowego osiągnięcia czyli zaliczony Bubble Bobble w trybie na 2 graczy razem z Milos/ChipJockey. Na początku gra nagrodziła nas niestety bad endingiem ale potem to nadrobiliśmy na happy ending. Nigdy się specjalnie nie skupiłem na tej grze ale powiem serio, że na 2 osoby to naprawdę wciąga, bardzo dobra gra co-op na NES

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2015, 16:43:04 »
Wiesz MaarioS, miałbym dla Ciebie nielada wyzwanie. Ostatnio męczyłem strasznie SilkWorm'a. Do 7 Wave'u dochodzi się bez problemu, natomiast Wave ostatni plus końcowy Boss, nawet z wielokrotnym save'owaniem mało nie przyprawił mnie o siwiznę. Myślałem nawet ostatnio, żeby rzucić Tobie ten temat, co właśnie czynię. Ewentualnie, mógłbym się z tobą zgadać na zagranie w trybie co-op po Nestopii, ale wydaje mi się, że byłoby ciężko. To jak podejmujesz wyzwanie ukończenia SilkWorm'a na konsoli (bez everdrive'owych save state'ów oczywiście) ??

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2015, 20:36:15 »
Chodzi o granie samemu czy na 2?? Wyzwania w trybie co-op chętnie się podejmę przy jakimś okazyjnym spotkaniu albo na zlocie, emulatorów i internetu nigdy nie stosuję ;) . Albo zabiorę się za tą grę razem z Milos/ChipJockey

Aha, tak przy okazji to podrzucam jeszcze dodatkowo screen z bad endingu:

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2015, 23:44:50 »
Dlaczego warto zobaczyć złe zakończenie?

Ten PASSWORD!  ;D

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #4 dnia: Października 25, 2015, 22:30:54 »
I oto kolejna nowa gra została dopisana do mojej listy a jest to Star Wars (wersja japońska exclusive). Z okazji nadchodzącej nowej części filmu aż z ciekawości przeszedłem grę z tym tytułem:


Jedno co mogę powiedzieć to sam fakt, że ta gra nie ma prawie nic wspólnego ze Star Wars pod względem ile tam niedorzecznych absurdów się dzieje. W której części Darth Vader zamieniał się w pterodaktyla albo niedźwiedzia?? Kiedy akcja toczyła się w Egipcie?? Czy Namco w ogóle oglądało film??

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #5 dnia: Października 26, 2015, 12:00:15 »
...Jedno co mogę powiedzieć to sam fakt, że ta gra nie ma prawie nic wspólnego ze Star Wars...
No właśnie, nawet Princess Leia jakaś niepodobna do Leii (ładniejsza chyba od tej w filmie).

*

Offline Qurek

  • *****
  • 429
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 05, 2016, 13:07:14 »
Lista gier ukończonych przeze mnie w ostatnim czasie.

1. Beyond Good And Evil (PC) - coś pięknego, nie ma sensu rozwodzić się nad tym co to jest. W to po prostu trzeba zagrać. Bez dyskusji !! 100/10
2. Hammerin' Harry (NES) - jedna z wielu platformówek na NES. W sumie nic szczególnego, ale jak najbardziej warte zapoznania się. 7/10
3. Trolls in Crazyland (NES) - gónwo jakich mało, ta gra na tle wielu innych jest dla mnie tym, czym Terminator (famiklon) w stosunku do MT777DX. Pstrokolorowe, niby z wierzchu ładne, ale design poziomów i ogólnie cała reszta z dupy wzięta. 3/10
4. Nekketsu! Street Basket - Ganbare Dunk Heroes (Famicom) - nie uwierzycie ale jest to pierwsza gra z Kuniem w roli głównej, do której przysiadłem na tyle długo, aby ją ukończyć. Efekt - naprawdę solidna porcja świetnej rozrywki, choć niestety nie z mojej parafii. Jakkolwiek była to całkiem przyzwoita elektroniczno-rozrywkowa uczta. 7/10
edit: 12.06.2016
5. Zelda 2 - The Adventures of Link - moja pierwsza ukończona Zelda. I dobrze, bo z tego co wyczytałem w internetach, później może być już tylko lepiej ;). Tak czy owak piękna gra. Warta każdego wydanego na nią centa acz ..... troszeczkę przytrudnawa przyznam szczerze. 9/10
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2016, 22:10:47 wysłana przez Qurek »

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 26, 2016, 15:09:48 »
Zrobiłem dzisiaj trochę dłuższe posiedzenie przy konsoli od dłuższego czasu. Mianowicie Silver Surfer, Battletoads i Dragon's Lair:




Mimo upałów w mieszkaniu udało się

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 28, 2016, 22:40:12 »
Taki mały bump tematu ale napiszę co się przed chwilą wydarzyło- mianowicie włączyłem se Battletoads i przeszedłem całą grę bez straty życia (prawie). No dobra, tak naprawdę mówiąc to to jest bardzo naciągane bo nie przeszedłem bez straty życia, straciłem jedno podczas walki ze spiralą na końcu levela 11 no i kolejne straciłem podczas finalnej walki z Dark Queen. Mimo to to jest to póki co mój najlepszy wynik w tej grze. Ekran końcowy rzecz jasna taki jak zawsze:

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 29, 2016, 22:06:41 »
MaarioS, jesteś przekozakiem, to już chyba każdy z Nas wie i raz jeszcze gratuluje(my) Ci takiego wyniku w Battletoads, ale... wieje nudą, Silver Surfer przeszedłem jeszcze na drugim zlocie, wiem, że stać Cię na więcej, wysil się, zaskocz nas jakąś nową grą 8)

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 29, 2016, 22:57:12 »
Masz jakąś nietypową propozycję?? Praktycznie wszystko co popularniejsze to już (chyba) przeszedłem

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 30, 2016, 00:42:18 »
tak serio serio-chcialbym zobaczyc kompletna historie z hacka Ninja Gayden. Gdyby dalo sie obcykac/nagrac pełną fabułę byłbym kontent wielce:)

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 01, 2016, 00:47:06 »
MaarioS, a chociażby tego Double Dragon 3 co go chyba Ty (przepraszam jeśli się mylę) ochrzciłeś "nie do przejścia" podczas gdy ja z Lio robimy go w przerwie pomiędzy piwkami 8)

*

Offline daf

  • *****
  • 1743
Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 02, 2016, 19:49:20 »
Z mojej strony koniecznie Metal Storm. Fragment z mojej recenzji:

Cytuj
A więc zgadza się, aby zobaczyć pełny ending Juuryoku Soukou Metal Storm, musimy stawić czoła trybowi "hard", który jest dostępny po pokonaniu gry. I powiem Wam tak - to jedno z najtrudniejszych wyzwań, jakie widziałem na naszej konsoli.

*

MaarioS

Odp: Co ostatnio przeszliście??
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 07, 2016, 20:43:09 »
tak serio serio-chcialbym zobaczyc kompletna historie z hacka Ninja Gayden. Gdyby dalo sie obcykac/nagrac pełną fabułę byłbym kontent wielce:)

Sprawdzałeś może redtube w tym zakresie?? Nie żartuję, wydaje mi się że widziałem tam albo na pochodnych serwisach longplaye tego typu (albo to był zwyczajnie youtube tylko z ograniczeniem +18 na logowanie)

@MWK: znakomity pomysł z tym DD3. Ostatnio po wielu próbach udało mi się dojść (chyba) do ostatniego bossa w piramidzie w Egipcie jednak póki co jeszcze nie dałem rady. Będę mieć zajęcie na zlot

Co do Metal Storm to już przeszedłem i raczej nie uznałbym tą grę jako trudną a na pewno nie jedną z najtrudniejszych