Utwory waszego życia - z gier na Pegasus
*

Offline Jimm

• *
  • 19
  • Młody pasjonat starych gier
    • Kanał na YT
Odp: Utwory waszego życia - z etapów w grach
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2019, 16:50:17 »
Podobnie jak daf, ostatnimi czasy również sporo pogrywam sobie w Mitsume ga Tooru i koniecznie muszę wspomnieć o pewnym utworze, który jest dla mnie osobiście najlepszy, mianowicie chodzi o ten z ostatniego poziomu 5-3.
Chciałbym również przytoczyć pewien kawałek z Tetrisa (z takiej dosyć badziewnej wersji, w którą niewygodnie mi się grało, jakoś nigdy nie czułem tego portu),  mowa tutaj o nutce w której osobiście się zakochałem, czyli "Technotris", potrafię jej słuchać godzinami :).

*

Offline daf

• 1034
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 20, 2019, 17:48:22 »
Oj tak, za gówniarza też bardzo uwielbiałem Technotris. Baaardzo rzadko odpalałem tę wersję Tetrisa od Bullet-proof Software aby w nią pograć (zawsze wygrywała wersja Tengena ze 168in1), ale często aby popatrzeć na demo i posłuchać tej muzyki. Wryła mi się już wersja tego kawałka z dźwiękami układanych klocków przez CPU i aż dziwnie mi słuchać teraz "gołej" wersji. ;)

*

Offline MWK

• 710
    • www.mwkpegasus.prv.pl
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2019, 23:04:08 »
HAHA Dokładnie tak!
Co ciekawe, mój Brat miał właśnie zupełnie odwrotnie - nie mógł patrzeć na Tengenową wersję i ze 168in1 uruchamiał zawsze BPSowskiego Tetrisa i tylko przy akompaniamencie Technotrisa 8)

edit:: to chyba najodpowiedniejszy temat aby wrzucić ten filmek, który opowiada o części muzycznej historii firmy Natsume.
Zatem daf, Jimm i wszyscy pozostali entuzjaści - enjoy 8)

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2019, 23:15:36 wysłana przez MWK »

*

Online Preki

• 141
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 10, 2019, 19:35:17 »
Zajebisty art na miniaturce tak btw. Od lewa do prawa postaci z Shatterhand, Wild Guns, Dragon Fighter, Shadow of the Ninja i SC... znaczy się Final Mission, jak dobrze poznaję.

Zaś nie znam żadnej gry od Natsume która by ssała, a tym bardziej soundtracku z każdej z nich. No i pozazdrościć kolesiowi że ot tak podbił do niego gościu pracujący dla Natsume i wręczył mu płytkę z remiksami. To się nazywa szczęście.

*

Offline daf

• 1034
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2019, 19:59:47 »
Bardzo solidny materiał, dziękuję, Marek. Wiele wspaniałych kawałków się tam przewinęło. No i chłop na intro wybrał kawałek, którego sam kiedyś użyłem na rozpoczęcie filmiku - to się ceni. ;)