Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 05, 2017, 22:58:17 »
Poczekajmy momencik na wyniki obu ankiet i odpalam rakiety. Na początku grudnia powinienem mieć kasę na zaliczkę - zatem proponuję abyśmy najpóźniej za te trzy tygodnie podjęli ostateczną decyzję co do terminu i partyplace :)

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 06, 2017, 09:45:56 »
Cytat: MWK
(...) i jednocześnie prośba - ode mnie jak i pewnie od każdego z nas - przedzwoń również w drugiej kolejności do Jerzy&Pomierzy Holding Remiza z przekazem, że my wcale nie rezygnujemy, tylko jubileusz jest i na ten ostatni raz wracamy do Lasek, aby się nie martwił tudzież nie strzelił focha, całe te.
Dokładnie, także o tym pomyślałem. Warto nie palić tego mostu, bo wszystko wskazuje na to, że w 2019 roku będziemy chcieli wrócić na Główną 2. Fajnie byłoby pogadać z chłopem, powiedzieć jak wygląda nasza idea jubileuszu i wspomnieć, że ma półtora roku na usunięcie tego gniazda os, bo wracamy z gorzałą na fCON11. ;)

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 06, 2017, 11:25:58 »
 Wiecie co? Mi w nowej wsi podobało się jak najbardziej, ale jubileusz to jubileusz. Nie ukrywałem nigdy, że chciałbym żeby jeszcze jakiś zlot odbył się w legendarnej remizie, bo to jednak to wszystko się tam zaczęło i miało to swój nie powtarzalny klimat. Oczywiście NW nie jest i nie była zła, ale Laski to historia z dobrym klimatem. Gdzie zlot by się nie odbył, to jeśli chodzi o obie miejscówki, to jestem na tak.
 
 

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2017, 13:05:00 »
a dla mnie nie liczy się miejscówka, liczą się ludzie!

rozumiem, że dla wielu (w sumie też dla mnie) stara remiza ma duże znaczenie sentymentalne i wiąże się z nią wiele ciepłych wspomnień... ale ja szczerze wolałbym remizę w Nowej Wsi. duża scena, banalnie łatwy dojazd kolejką WKD, dyskontowy LIDL w pobliżu (a nie same spożywczaki z cenami warszawskimi), pan cioć* z którym można sztamę trzymać...

ludzie pozostaną ci sami.

*forma męska od słówka "ciocia", wytwór własny.

*

Offline OsA

  • ***
  • 587
    • #58OsA
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2017, 13:31:21 »
Z podobnych względów jak Dred (+ dużo opcji gastro) również wolał bym Nową Wieś.
Ale ja w Laskach byłem tylko na jednym zlocie i rozumiem ludzi, którzy  chcieli by tam wrócić i się "pożegnać" z tą remizą.
Nie wiedzieliśmy, że tworzymy wspomnienia. Po prostu dobrze się bawiliśmy.

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 06, 2017, 14:14:19 »
a dla mnie nie liczy się miejscówka, liczą się ludzie!
Ja rozumiem egoizm, myślenie o sobie, ale pomyśl o innych.
Dla mnie Laski były miejscówką w której lepiej się poruszałem niż w nowej wsi, więc jak bierzesz pod uwagę tylko opcję w której jest gdzie się nażreć no to.
Fakt. Pod tym względem jest lepiej, ale są takie sytuacje w których nie jest i tak na prawdę nikomu nie da się dogodzić jednak jest na tyle dobrze, że Nowa wieś jak i Laski mi odpowiadają na tyle, że dla mnie akurat zlot może się odbywać i tu i tam.
Miejscówka miejscówką. W każdej z miejscówek będą ci sami ludzie.

*

Offline Dred

  • ***
  • 509
  • opos maniak komputerowy
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 06, 2017, 14:38:08 »
Cytuj
Ja rozumiem egoizm, myślenie o sobie, ale pomyśl o innych.
egoizm? a co tu ma do rzeczy egoizm, Mateuszu?

1. nie jestem osobą decyzyjną w kontekście remizy, więc jedyne co mogę zrobić to przedstawić swój punkt widzenia. i właśnie to robię, tak samo jak Ty to zrobiłeś.

2. wybacz, ale nie jestem osobą niewidomą i nie jestem w stanie porównać jednej i drugiej remizy pod tym kątem.

na prawdę, czy musimy się od razu zniżać do tak niskiego poziomu i obrzucać siebie nawzajem inwektywami pokroju "egoisty"?

*

Offline Mati

  • *
  • 437
  • Gilop
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 06, 2017, 14:50:25 »
Ja też wyraziłem swoje zdanie. Nie ma co drążyć tematu w temacie o zlocie. Wyraziłeś swoje, ja swoje, amen.
P.s.
wybacz, ale nie jestem osobą niewidomą i nie jestem w stanie porównać jednej i drugiej remizy pod tym kątem.
Lepiej żebyś nigdy nie był, ale postaraj się zrozumieć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2017, 14:52:15 wysłana przez Mati »

*

Offline Zelas12

  • **
  • 201
  • Zatracony w RETRO.........
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 20, 2017, 10:26:50 »
Jestem za remizą w Laskach :)
Trzeba się jakoś pożegnać ....

*

Offline dziat

  • *****
  • 1172
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 20, 2017, 19:13:49 »
Jadę jutro do remizy. Mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie i wrócę do domu z podpisaną 9 umową najmu na Laski :) jak się powiedzie, to lada dzień startujemy z wątkiem zbiórkowym!

*

Offline MWK

  • Asystent Administratora
  • *****
  • 1412
    • www.mwkpegasus.prv.pl
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 21, 2017, 01:00:08 »
BANG! Trzymam kciuka Dziadek. Pamiętaj proszę abyś w drugiej kolejności przedzwonił (z życzeniami heh) do Jerzy Pomierzy & Syn aby przedstawić jak sytuacja wyglądać będzie w 2018 i dalej. Dzięki wielkie za ogarnięcie tematu!!!

*

Offline Preki

  • **
  • 431
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 21, 2017, 13:37:43 »
Od razu możecie sypnąć tipami, jak dojechać do tych całych Lasek? W przeciwieństwie do Nowej Wsi żaden żelazny trakt tam nie dociera, więc zupełnie nie jestem w temacie :P Pewnie jakiś autobus kursujący w ramach ZTM, ale... no nie wiem, kompletnie.

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 21, 2017, 13:56:18 »
Ogólne wszystkie informacje masz tutaj: http://contrabanda.eu/o-zlocie-famicon/

*

Online daf

  • *****
  • 1743
Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 28, 2017, 10:49:13 »
Chciałbym poznać oficjalne stanowisko dotyczące przyszłorocznej relacji z fCON9. Jakie są szanse że relacja powstanie, a jakie, że będziemy musieli obejść się bez niej.

*

Roben

Odp: Pomyślmy o FamiCONie 10 - Grand DecADe!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 28, 2017, 10:51:58 »
Właśnie nie wiadomo kto sie zgłaszał na montage materiału zlotowego.