*

Offline daf

• 1003
Handluj z dafem
« dnia: Wrzesień 25, 2015, 20:57:11 »
Podobnie jak miało to miejsce na starym forum, tak i tutaj zakładam wątek, w którym ogłaszać będę wszelkie oferty oraz własne zapotrzebowania. Co prawda w chwili obecnej nic na sprzedaż nie mam, jaki i nic nie planuję nabyć (no, może poza Ufourią/Hebereke, które jest na mojej liście od zawsze  [JUŻ MAM!]), ale z czasem na pewno dojdą tu jakieś wątki, więc czuwajcie.

Kupię:
-Dragon Spirit
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 22:22:07 wysłana przez daf »

*

Offline daf

• 1003
Odp: Handluj z dafem
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2016, 07:00:10 »
Komuś z Was przyda się europejski Philips 15-calowy? Jeżeli tak, oddam go komuś chętnie w Laskach. Jeżeli nie, leci precz z mojej szafy.

edit: Już nieaktualne, zaklepane!

« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2016, 19:54:07 wysłana przez daf »

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2016, 17:02:54 »
Pilnie kupię oryginalnego pada do NESa, najlepiej dwa. Macie coś?

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2016, 18:06:22 »
powinienem mieć zapasowe pady, poszukam.

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2016, 18:12:30 »
Czekam. Jeżeli byś znalazł, napisz proszę jak oceniasz stan (zwłaszcza gumki).

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2017, 09:21:48 »
Czy ktoś z Was ma do sprzedania jakiegoś Pegasusa, albo jakiegoś solidnego, fajnego klona? No i nie za jakąś wielką fortunę... Ma to być prezent dla kumpla.

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2018, 11:05:03 »
Pilnie nabędę telewizor kineskopowy 14 cali w systemie NTSC. Macie na opchnięcie? Już mam!

Poza tym zakupiłbym z 10 obudów do famicomowych cartów jednego koloru - najlepiej czarnego. MaarioS, może Ty dasz radę to załatwić?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2018, 18:40:37 wysłana przez daf »

« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2018, 12:21:26 »
Czy chcesz casy które pasują do cartów Famicom czy Pegasus?? Ogólnie to można casy kupić z tego zwałowego aliexpress jednak z reguły plastic w tych obudowach FC jest jakości gumy. Z tego co teraz patrzyłem to jednak sprawa się chyba trochę "polepszyła" i pojawiła się jakaś wersja "hard plastic" która wygląda trochę lepiej z ceną trochę wyższą, oby tylko się przekładało na jakość. Jako 2 opcja zawsze można posprawdzać po kontaktach albo jebaju żeby nasprowadzać jakąś partię zalegających cartów FC za bezcen

Jak coś PM/mail/fon

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2018, 12:47:16 »
Plastik, ani kompatybilność z płytkami nie jest w tym przypadku ważną sprawą. Potrzebuję tych obudów do nieco innych celów. Osobiście nie chciałbym się bawić w sprowadzanie z Aliexpress, ani z eBaya, dlatego najpierw piszę tutaj.

« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 22, 2018, 13:59:17 »
Importuj z aliexpress najtańszą opcję 22$ za 10 sztuk z wliczoną wysyłką TU, najwyżej poczekasz miesiąc. Jest rejestrowana przesyłka i ochrona kupujących. Jeżeli ktoś miałby casy na sprzedaż to najprawdopodobniej ktoś kto zrobił import już wcześniej i wysprzedaje

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 23, 2018, 20:54:41 »
TV 14'' już mam. Taka mała anegdotka na temat tegoż.

Od niechcenia wszedłem sobie przed końcem pracy na olx, w celu obadania sytuacji, jak to w ogóle wygląda sytuacja z takimi telewizorkami - czy dużo ich i w jakiej cenie. Wpisałem po prostu "tv 14 cali olx" w Google i zupełnie przypadkiem trzecia oferta pochodziła z Grudziądza. Piszę do baby smsa, czy za półtorej godziny, o 17, mogę wpaść i sprawdzić ten "sprzęt". Opisała, że "tak mozna", później nawet podała adres. Jadę więc przez całe miasto, dotarłem na jakieś ogródki działkowe. Dzwonię do baby, mówi że to tu. Muszę tylko iść w alejkę Poziomkową i pierwsza działka po lewej. Wchodzę na posesję, chłop typowy Mireczek zaprasza mnie do środka, gdzie widzę już pożółkły telewizorek, zaraz koło rozjebanej na kanapie Grażyny. Pytam się czy mogę sprawdzić, facet, że nie ma problemu. Włączam do prądu - no działa. Sięgam do torby, chłop myśli, że już po portfel, a ja wyjmuję Famicoma AV, zasilacz, kable i Everdrive. Baba z chłopem myślą chyba, że są w ukrytej kamerze, czy co. Wszystko trybiło jak powinno, telewizor w systemie NTSC. Daję chłopu 15 zł, pakuję sprzęt i znikam z ogródków działkowych z nowym nabytkiem.

Te obudowy to nadal aktualne, ja osobiście nie mam konta na powyższych serwisach aukcjowych, więc jakby ktoś miał chęć i czas za określoną z góry kwotę mi sprowadzić, byłbym wdzięczny.

« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 23, 2018, 21:15:47 »
Mogę z miejsca sprowadzić, wystarczy że zrobisz wire transfer kasy na moje konto. Potem podasz swój adres i albo od razu pójdzie paka na ten adres albo przekieruję paczkę potem sam

Dobra draka z tym telepudłem za 15PLN, w tej sytuacji to bym nawet z miejsca brał i się nie pytał jeżeli więcej się już wydało na paliwo

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2018, 21:41:15 »
Ok, odezwę się niebawem via PW.

*

Offline daf

• 1003
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2018, 18:46:51 »
A może ktoś z forumowiczów chciałby zakupić którąś z tych płyt? Robię porządki w domu rodzinnym i pozbywam się różnych rzeczy z dzieciństwa. ;)
Cena do ustalenia, jakby ktoś był w ogóle czymś zainteresowany.

White House Records - KodeX
K.A.S.T.A - Splot/Kut-O Test (2 CD)
Abradab - Czerwony Album
Flexxip - Fach
WWO - We Własnej Osobie
Mezo - Mezokracja
Grammatik - Reaktywacja (EP)
Zipera - Bez Ciśnień (singiel)
DJ Decks - Mixtape Vol. 3