Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Pchli targ / Odp: Bluzy Contrabandyckie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nielogiczny dnia Dzisiaj o 16:35:18 »
Pomysł super, krój bejsbolówki też fajny, tylko tam dołożyć duże ogniste C na lewej klapie i rewelacja! Też chcę!

Jednakże 130+ to duży koszt. Tomek rób listę chętnych i uszyjemy za połowę ceny u mnie pod blokiem na Tajwanie. SERIO mam szwalnię pod blokiem, w którym mieszkam  :D
13
Pchli targ / Bluzy Contrabandyckie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dziat dnia Dzisiaj o 16:03:32 »
Contrabandyci, ostatnio poznałem ziomka który robił w swoim życiu bluzy w ramach pracy bezpośrednio ze szwalnią - no i pomyślałem sobie, że fajnie byłoby coś takiego zrobić dla nas.

Wygląda to tak: https://www.rascalindustry.pl/baseball,3,52614,29772
Modowalne jest wszystko, zatem moglibyśmy zrobić bluzę czarną, ze ściągaczami w kolorach ConrtaBandy, i logiem na prawej piersi. Jest tylko jeden minus - musimy zamówić minimum 20, a koszt - w zależności jak zrobimy to z nadrukiem, kolorami, ściągaczami, etc - to minimum 130 PLN per sztuka. To jest trochę kapusty, ale ja i tak bym kupił dwie. Dajcie znać czy są chętni!
14
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OsA dnia Dzisiaj o 09:30:17 »
Nie chciałem tego pisać wcześniej, aby nie gasić zapału (?), ale od początku wiedziałem, że pomysł Krisa nie wypali. To tak jak w korporacjach - im więcej osób nad czymś pracuje, tym ciężej coś ostatecznie z tego ulepić.


Również mam nadzieję, że ktoś się podejmie sklecenia relacji. Ostatecznie może być bez "bajerów" graficznych, po prostu pozlepiać co ciekawe urywki, aby wyszła jakaś godzinka wspomnień.


Ja niestety nie mogę się tego podjąć, bo po pierwsze nie mam na to czasu, a po drugie lepienie filmów z nie swoich ujęć to dla mnie katorga.
Mogę ewentualnie się zastanowić nad przygotowaniem relacji z F#11, ale to już podczas zlotu musiał bym latać ze swoją kamerą i mieć pomysł dużo wcześniej jak poprowadzę tą relację od początku do końca.
15
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Dzisiaj o 08:31:42 »
Słuchajcie drodzy Forumowicze, Zlotowicze, Koledzy. Ponieważ do zlotu zostało równo pół roku, trzeba to powiedzieć otwarcie - nie zdążymy zlepić relacji w sposób, o którym pisał Krisuroku. W chwili obecnej pozostaje jedynie szansa, aby jedna osoba zaangażowała się w projekt całkowicie. No bo im więcej ludzi, tym więcej zależności między nimi, a tym samym więcej straconego czasu przez niedomówienia.

Jeżeli chcemy znowu oglądać relację na boazerii, ktoś z nas musi wyjść przed szereg i poświęcić parę miesięcy na przygotowanie dla nas tej przyjemności. Pół roku to taki odpowiedni jeszcze czas - nie jest jeszcze absolutnie za późno, a powoli zaczyna się motywująca gorączka przygotowań kolejnego zlotu. Ja sam zaczynałem zawsze działania właśnie w tym okresie roku.

Czy znajdzie się ktoś chętny? Jeżeli nie - nie obejrzymy w tym roku wspólnie filmu, co wg mnie byłoby dużą stratą dla fCON11.
16
Hardware / Odp: Puste/zastępcze kartridże do Pegasusa/Famicoma [Mindkids™]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żur0 dnia Dzisiaj o 08:30:57 »
Oni schodzą z ceny przy 100 sztukach, wtedy jest taka jak pisałem, chyba, że coś bardziej uda Ci się ich jeszcze przycisnąć. Może jakbyśmy faktycznie brali 100 z naszym logo to byliby skłonniejsi do negocjacji ceny. Myślę, że jedno duże zamówienie na 100 sztuk udałoby się uciułać, ale nie udziela się na forum kilka osób, które mogłyby być również zainteresowane większa ilością jak np. MaarioS. Wydaje mi się, że każdemu może się przydać taki shell na zaś, a przy cenie 6,22 zł za sztukę to wydanie nawet 60 zł nie boli. Dodam tylko, że firma produkująca obudowy ma w swojej ofercie również pady "dogbone" do Famicoma. Nie są one wystawione na aliexpress, ale na alibabie są - też niestety większa ilość, ale gdybyśmy zamawiali te obudowy, to może udałoby się naszemu negocjatorowi namówić ich do wysłania np. 10 sztuk. Dogebony w pudełku kartonowym kosztują 2,7$ czyli około 11 zł za sztukę.
17
Hardware / Odp: Puste/zastępcze kartridże do Pegasusa/Famicoma [Mindkids™]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MWK dnia Styczeń 16, 2019, 22:14:58 »
Doskonale DAF!
Dzięki za porównanie tudzież ekspertyzę 8)

(...) A powiedz jeszcze - jak z kwestią kolorystyczną? Czy jest tam jakiś wybór, czy biorą i pakują to po prostu randomowo?

Tak. Jest wybór spośród bodaj czterech kolorów, lecz z tego co obserwuję to często się zmienia ich dostępność, zatem trzeba sobie kontrolować.

Mareczku, a jakiś namiar na tę ofertę? To jedyna rzecz jakiej zabrakło w tej recenzji  8)

Przepraszam, na śmierć zapomniałem o tak podstawowej rzeczy - dodałem do pierwszego posta 8)
Dorzuciłem jeszcze poprawkę punktu 3.

Trzeba by brać 100 sztuk Mareczku, wtedy wyjdzie około 6,30 zł za sztukę.

Masz całkowitą rację. W chwili obecnej jednak kontaktuję się bezpośrednio z tymi "Mindkids" czy by nie sprzedali taniej, ale narazie jedyne czego się dowiedziałem to to, oczym wspominał Nielogiczny - jak zamówimy więcej to mogą zmienić logo na "nasze" 8)
18
Hardware / Odp: Puste/zastępcze kartridże do Pegasusa/Famicoma [Mindkids™]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Styczeń 16, 2019, 19:22:06 »
Dokonałem zapowiadanego porównania z jalecową obudową i powiem Wam, że to niemal jedno i to samo. Są jednak drobne, kosmetyczne różnice:
- jakość plastiku jest jednak nieco na korzyść Jaleco - jest odrobinę bardziej twardy,
- zmatowienie plastiku na oryginale Jaleco jest nieco lepiej wykonane - bardziej szorstkie (możliwe, że wiąże się to z poprzednim punktem),
- w miejscu napisu "Jaleco" jest oczywiście "Mindkids", nie ma także napisu "Made in Japan" pod miejscem na tylną etykietę, ramka ta jest pusta (patrz: ostatnie zdjęcie poniżej).

Wymiary są natomiast identyczne. Labele można więc robić identyczne, jak na jalecowych oryginałach. Przednia etykieta - 88,8 x 38,8 mm, tylna - 98,0 x 49,3 mm.

19
Hardware / Odp: Puste/zastępcze kartridże do Pegasusa/Famicoma [Mindkids™]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żur0 dnia Styczeń 16, 2019, 09:48:24 »
Fantastyczna wiadomość, wielu z nas tego potrzebowało!
Mareczku, a jakiś namiar na tę ofertę? To jedyna rzecz jakiej zabrakło w tej recenzji  8)

edit: Znalazłem! :) Xunbeifang GNI295.

Trzeba by brać 100 sztuk Mareczku, wtedy wyjdzie około 6,30 zł za sztukę. Inaczej wychodzi dosyć drogo to wszystko 4 dolce za obudowę to słaby deal. No ale jakby się tak skrzyknąć to te 6,20 to już ciekawa cena, sam mógłbym wziąć z 10-15 po takim pieniądzu.
20
Hardware / Odp: Puste/zastępcze kartridże do Pegasusa/Famicoma [Mindkids™]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daf dnia Styczeń 16, 2019, 08:03:27 »
Świetna robota, MWK, jak zawsze zresztą. Znalazłeś bardzo godne źródło plajstików, co wg mnie niezwłocznie trzeba wykorzystać. ;) Doskonale wszystko zostało tutaj opisane, myślę że nikt żadnych wątpliwości oraz pytań nie powinien już mieć. W zasadzie - nic dodać, nic ująć! Dziękuję Ci za poświęcony czas oraz zaangażowanie w ważny dla nas temat.

Cytat: MWK
Nie mam niestety żadnej gry od Jaleco, aby porównać wielkości okienek pod naklejki, jednak w odniesieniu do "standardowych" (czyli około 90x44mm) oraz tych do Pegasusa, to nieco się różnią (89x39mm) - tutaj jednak poprosiłbym kogoś z Was o potwierdzenie.
Dzisiaj po powrocie to sprawdzę, zmierzę label na jalecowym kartridżu, edytuję ten post i dam znać, jak to wygląda w porównaniu.

Dziękuję Ci również bardzo za pojedynczą sztukę do "testów" - ja również potwierdzam solidność wykonania oraz dużą kompatybilność z randomowymi PCB - chociaż nie wykonałem tak szczegółowych testów oraz dokumentacji jak Ty, to jednak potwierdzam, że na dużą część płytek obudowa powinna pasować.

Na pewno będę chętny na minimum 10 sztuk tych plajstików. A powiedz jeszcze - jak z kwestią kolorystyczną? Czy jest tam jakiś wybór, czy biorą i pakują to po prostu randomowo?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10