Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mati

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
fCON10 / Odp: Człowiek Musi Jeść - Laski
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 22:44:38 »
Możliwe, że to była Izabelińska Fiorentina. Tam tanio nie jest i niestety mało.

2
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Spotkanie 9/06/2018
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 02:01:50 »
Nie wiem czy ktoś robił jakieś fotki, ale nie sądzę. Spotkanie było kameralne w lasku bielańskim. Ognisko, piwo i gramofon. Miało być więcej osób, ale albo nie mogli, albo nie chcieli. Był Tomek, Hubert, Vinyl, MaarioS, Zitz, tomka Angela i ja.

3
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Spotkanie 9/06/2018
« dnia: Czerwiec 11, 2018, 18:59:26 »
Spotkanie było bardzo udane. Dzięki wszystkim za przybycie. Kiełby pojedzone, piwka porobione i ten klimat z odpalonym gramofonem w lesie to było bardzo dobre rozwiązanie. :)

4
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Spotkanie 9/06/2018
« dnia: Czerwiec 08, 2018, 01:07:23 »
Paweł pewnie tak. Jutro jak się zobaczę z Tomkiem, to ustalimy szczegóły i na bieżąco będę ciebie informował telefonicznie, ale pewnie to dobra opcja z tymi Młocinami, tylko kwestia o której. Na pewno to dogadamy tak żebyś mógł spokojnie tam dojechać. :). Do zobaczenia.

5
fCON10 / Odp: Project FamiCON X
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 23:37:17 »
Nie wiem dlaczego, ale wyczuwam jakąś prowokację znowu.

6
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Spotkanie 9/06/2018
« dnia: Czerwiec 03, 2018, 23:27:32 »
Witajcie.
Jako, że będę w Warszawie w najbliższy weekend tj. Od 8/06/2018 i wracam 10tego wieczorem, więc jakiś czas temu rzuciłem pomysł wspólnego spotkania dziewiątego czerwca w sobotę i zrobienie jakiegoś ogniska.
Czy ktoś z Warszawy jest chętny na takowe?
Wiadomo, że im więcej osób tym lepiej a może ktoś z poza stolicy chciałby się spotkać i poza mną także odwiedzić stolicę i spędzić fajnie czas?
Nie wiem gdzie ognisko się jeszcze odbędzie i o której, ale z Tomaszem będziemy na tygodniu wszystko ustalać i ewentualnie post będzie aktualizowany tudzież będą osobne wpisy, jeżeli temat się rozrusza.
W każdym razie pomysł na spotkanie jest.
Są chętni?
Zapraszam do wypowiedzi chętnych.


7
fCON10 / Odp: Playlista - Ekwadorsk w Laskach
« dnia: Maj 30, 2018, 00:59:46 »

8
To jest chyba 1 z najpiękniejszych wieczorów kiedy to przed pójściem spać przeczytałem coś takiego. Świetna inicjatywa Marek. Czekam na jakieś nagrywki z wydarzenia i na prawdę tyle już się tu dzieje, że coś czuję, że ten zlot będzie takim ostrym walnięciem ponad poprzeczkę. Już nie mogę się doczekać, na prawdę.

9
fCON10 / Odp: Harmonogram i atrakcje
« dnia: Maj 30, 2018, 00:26:57 »
Darude na propsie. O i taka idea mi się Gargi zaczyna podobać. Ja wiem, że trochę za ostro poleciałem, ale uwierz mi, że nie chciałem ciebie urazić. Mnie na prawdę trudno dzisiaj zadowolić jeśli chodzi o muzykę. Nawet w tym co obecnie słucham idzie to w złym kierunku, ale na szczęście można to jeszcze omijać jednak nie będziemy już rozmawiać o muzyce, bo to nie jest potrzebne. Skoro to ma być atrakcją i jeżeli mi się to zacznie podobać, to chętnie przyjdę a jak nie, to nie. :DTak czy owak jeszcze trochę i robimy rozkurw w tych laskach i to jest najważniejsze. :)

10
fCON10 / Odp: Harmonogram i atrakcje
« dnia: Maj 29, 2018, 22:32:05 »
Do tego nawiązuję Arek właśnie, ale skoro wam to pasuje, to w porządku. Dla mnie nie są to ambitne rytmy. Vixa była dobra w latach 90tych i początków millenium, bo też tego słuchałem i do tego wracam, ale jeżeli ktoś woli mocniejsze rytmy, to ok jednak uważam, że są pewne rzeczy, które do FamiCONu po prostu nie pasują, ale to moje zdanie, które wyraziłem i na prawdę nie chciałem tu nikogo urazić, tylko wyrazić to co mi akurat nie odpowiada i tak jak powiedziałem, nie odpowiadać mi może jak każdemu z was cokolwiek. Ja tam preferuje klubowe brzmienia House i Trance i tyle. Tak jak powiedziałem. Coś mi nie pasuje, to wychodzę i robię coś innego tak więc wybaczcie jeśli kogokolwiek uraziłem moim postem.

11
fCON10 / Odp: Harmonogram i atrakcje
« dnia: Maj 29, 2018, 15:02:47 »
Nie jestem Piotrek absolutnie.
MaarioSWg mnie nie porównuj jednej rzeczy do drugiej, bo akurat interesowanie się pegasusem jest bardziej wartościowsze od tej muzyki. W takiej muzyce nie ma nic wartościowego poza jebaniem i darciem mordy. Jako muzyk z kilkuletnim doświadczeniem i trochę DJ wiem, że każdy ma różne gusta, ale m.in przez takie durnoctwa psuje się wizerunek nie tylko muzyki klubowej, ale ogólnie muzyki. Z drugiej strony nie muszę przecież tego słuchać. Ja też chciałbym puszczać swoją muzykę na zlocie, ale nie robię tego, bo szanuję to, że ktoś tego nie chce słuchać i wrzucam sobie to na słuchawki, albo wracam do tego w domu po zlocie a tu jest to trochę narzucane mimo zwracania uwagi w zeszłym roku no ale każdy słucha to czego chce. Coś mi się po prostu nie będzie podobało, to wyjdę porozmawiać, porobić wartościowsze rzeczy, ale z własnego doświadczenia wiem, że pewne elementy nie pasują do tej całej układanki, więc po co na siłę je wpieprzać żeby potem się katastrofa budowlana zrobiła.

edit.
Jeżeli jest na to przyzwolenie, to bawcie się dobrze, ale też z własnych obserwacji wiem, że na sali raczej jest wtedy pusto i samo dudnienie słychać, bo ludzie się rozchodzą a jak się ktoś rozchodzi, to raczej tego nie chce no i ja szczerze napisałem jak to widzę i jedynie moja reakcja i odpowiedź na propozycję Gargiego poszła, ale oczywiście nadal z całym szacunkiem to Gargiego, bo to nie ma nic wspólnego z relacją. Ja tylko wypowiedziałem się na ten temat dość ostro, bo tak uważam i jestem pewien, że nie tylko ja, ale poza tym bardzo się cieszę, że będzie Gargi, że będziecie wszyscy nawet jak coś mi gdzieś może nie pasować, bo może. Każdemu coś może się nie spodobać. Wolę szczerze napisać to publicznie niż udawać i się męczyć, że jest zajebiście. Jak coś nie jest, to mówię. Może czasem za ostro, ale mówię. To wszystko.

12
fCON10 / Odp: Harmonogram i atrakcje
« dnia: Maj 29, 2018, 13:20:01 »
Zauważ, że nikt tego gówna raczej tutaj nie słucha, więc nie sądzę żeby było na to przyzwolenie zwłaszcza, że raczej poziomem to można w gimnazjum coś takiego robić, albo niżej i mimo, że to jakie techna choć ja tam słucham ambitniejszych rytmów to ja nie godzę się na manieczki i muzykę dla narkomanów.

13
Wiesz Marek to nie jest tak, że całkowicie nie masz racji, bo to brzmi bardzo podobnie, ale tak już mam, że jak czytam o tym, że ktoś coś gdzieś słyszy jakieś podobieństwa, to lubię to po prostu sprawdzić i albo to potwierdzę, albo nie. Chętnie ci to wyjaśnię na zlocie o co mi dokładnie chodzi na klawiszu Robiego jeżeli ze sobą weźmie i zagram ci 2 motywy żebyś sobie porównał, że rzeczywiście skojarzenie trafne jednak podobieństwa nie ma. Właściwie to jest, ale w jednym z ostatnich taktów motywu w piosence, którą wstawiłeś. Trochę to takie pedantyczne z mojej strony, ale muzyka to jednak muzyka i wychwycę tutaj praktycznie każdą nieprawidłowość, albo lekko poprawię oczywiście przedtem porównując tak jak w przypadku twojego wpisu to uczyniłem, ale w jednym się całkowicie z tobą zgadzam. Podobieństwo jest w tym, że oby2 numery są w tych samych tonacjach i ten ostatni takt brzmi tak samo jak w BTDD. Nie mniej jednak ciekawe jest to co napisałeś. Lubię takie smaczki dla uszu. :)

14
To jest czysty przypadek. Żadnego podobieństwa nie ma w tych utworach. Brzmienie gitarowe jest zupełnie inne. Jedynie ostatni takt sugeruje podobieństwo, ale to jest minimum. Takich przypadków jest sporo. Tak samo jak większość sądzi, że statua wolności w Tmnt tf brzmi jak Mortal kombat, ale ani trochę. Jedyne co się zgadza to tonacja w obu utworach, ale podobieństwa nie ma.

15
fCON10 / Odp: Bambetle zlotowe po raz dziesiąty
« dnia: Maj 22, 2018, 10:33:46 »
Też mam z nim kontakt. Jakoś rozmawiałem z nim przez telefon, to się mocno deklarował, że w tym roku musi i zrobi wszystko żeby przyjechać. Zobaczymy, ale generalnie chłop żyje i ma się dobrze. Dziecko synek, pracuje, więc samo życie. Pisał i mówi, że zahaczył by o weekend.

Strony: [1] 2 3 ... 11