Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Preki

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Pchli targ / [Kupię] Pistolet świetlny
« dnia: Dzisiaj o 17:05:35 »
Jak w temacie - kupię pistolet świetlny kompatybilny z 15-pinowym gniazdem Famicoma.

2
Konsole i akcesoria / Odp: BTDN Happy Angel BT-818 [Batong / Shenzhen]
« dnia: Grudzień 24, 2018, 00:07:19 »
Przy czym wyjście AV zwyczajne, nie spodziewałbym się zresztą po klonie wyjścia takiego jak w oryginale. Niemniej jednak ciekawy klon, no i z konkretną spluwą! :D Colt 1911.

3
A także sam NES, tylko jakimś cudem na telewizorze widać grę na Segę Genesis ;)

4
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Grudzień 07, 2018, 01:17:29 »
W ostatni wtorkowy wieczór udało mi się rozprawić z Getsu Fuuma Den od Konami. Po głowie chodziła mi ta gierka od dawna i jakoś mimo to nie miałem ochoty by się konkretniej za nią zabrać. Dopiero Rocket na tegorocznym FConie mnie zainspirował, no i do tego stopnia zainspirował że w kolekcji mam oryginalny kart. Zaś samo zakończenie to czysta klasyka Konami - baza/forteca/dom wroga WYBUCHAJĄ i fajnie jest wtedy.


5
Hi-score / Odp: StarForce (J)
« dnia: Grudzień 03, 2018, 14:06:16 »
Wieczorna sesyjka i cyk, ponad siedemset tysi.

6
Pirackie produkcje / Odp: Zgorzkniałe carty
« dnia: Listopad 26, 2018, 11:54:19 »
GUM NANC!?

O kur...

7
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Listopad 20, 2018, 12:19:05 »
No i dobra, ruszyłem dupsko i wrzuciłem to co mam.

>>PUSH START TO SEE RICH!<<
Jakby się ktoś pytał "18" w nazwie pliku oznacza rok 2018, a nie osiemnasty zlot.

8
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Listopad 20, 2018, 10:35:02 »
To ja tak gniłem z tego kruka? xD A w ogóle chyba sam zbiorę to co mam i gdzieś ciepnę.

... jak mi się zechce.

9
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Listopad 09, 2018, 14:12:32 »
Mam za sobą coś, co myślałem że pójdzie w miarę łatwo, może nawet 1cc zrobię, ale gdzie... Karnov - ruski grubas ziejący ogniem był większym wyzwaniem niż myślałem. Zwłaszcza końcówka, wbrew pozorom ten zakichany smok nie jest taki łatwy, a jak się zginie, to zamiast tradycyjnego startu w połowie poziomu jesteś cofnięty do samego początku. Nie jest to tak frustrujące jak to czego doświadczałem w The Wing of Madoola ale wciąż nie daje spokoju. No i żeby zakończenie było podobne do tego arcade'owego, ale nie, jest tekst w stylu "Wygrałeś, a teraz p***l się!".

Nie, nie liczyłem kontynuacji. Szczerze to miałem nawet wyłączyć pod cholerę konsolę, ale jak doszedłem tak daleko, to szkoda marnować szansy.

10
Pchli targ / Odp: REMARKSY ATAKUJĄ!
« dnia: Listopad 02, 2018, 12:55:39 »
Głupie pytanie, co znaczy Remarks:).
"Uwagi", w sensie "odnośnie czegoś" (w tym przypadku obchodzenia się z kartem), a nie jak np. "uwaga na coś" :) Choć lepiej pasowałoby tu "caution" czy coś, ale to Engrish, będący niejako urokiem pirackich kartów ;)

11
Pchli targ / Odp: Allegro [BREAKING NEWS]
« dnia: Listopad 01, 2018, 23:20:35 »
Ten "mafijny ktoś" obniżył cenę o połowę, ciekawe czy ktoś kupi. A tymczasem Panic Restaurant poszło za prawie tysiaka:https://allegro.pl/panic-restaurant-nes-bialy-kruk-i7630959463.html

EDIT 25.12.2018:
https://allegro.pl/konsola-super-nintendo-i7715979389.html

Super Dreamcast ku***o.

12
Opisy i recenzje gier / Odp: Karnov
« dnia: Październik 25, 2018, 00:11:24 »
No to sobie pograłem trochę. Jak to w przypadku Data East, graficznie i dźwiękowo jest bardzo średnio, umówmy się - ich porty z automatów nie były najlepsze, co widać chociażby po Bad Dudes. Choć muszę przyznać, muzyka jest bardzo skoczna i jakoś się nie nudzi ani też nie irytuje. Co jednak mnie irytuje, to fizyka bohatera. Gdy skaczemy możemy jakoś sterować Karnowem, ale starczy zejść z krawędzi/drabiny i już leci on prosto w dół, albo przepaść.  Ciężko się z tym oswoić, nie jedno życie przez to straciłem. A i w drugim poziomie jest takie jedno chamskie miejsce, gdzie na samym początku nie widać jak szeroka jest przepaść, przyznam że za pierwszym razem dałem się na to nabrać.

A i trochę się zawiodłem, że w porcie na NES-a nie ma szkieletów jeżdżących na strusiach, to jedni z bardziej absurdalnych i popapranych wrogów jakich spotkałem w tego typu grach.

13
Jeszcze więcej o grach / Odp: Co ostatnio przeszliście??
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 21:37:46 »
O, skoro o Sunsofcie mowa - własnie udało mi się rozprawić z moim nowym nabytkiem do kolekcji, czyli The Wing of Madoola. Gierka ma parę fajnych pomysłów, ale wykonanie całości kuleje, zwłaszcza jeśli chodzi o respawn przeciwników (te fioletowe gluty!), to że bossowie stają się potem regularnymi wrogami których ciężko załatwić mając zebrane wszystkie możliwe power-upy czy wreszcie po oberwaniu od nich postać odlatuje czasem tak, jakby jej pod stopami wybuchł granat, z zerową kontrolą w powietrzu. No, przynajmniej mimo jednego życia na całą grę, są nieskończone kontynuacje, więc nie jest tak źle, ale i nie jest idealnie.

Zdjątka ekranu telewizura jakoś zapomniałem z tego wszystkiego.

14
Zauważyłem, że w ten wikend coś wszystko musi się dziać... akurat jak nie będę mógł ruszyć się z domu. Chyba że... zobaczymy, nie wiem.

15
Opisy i recenzje gier / Odp: Mitsume ga Tooru
« dnia: Sierpień 26, 2018, 12:54:19 »
Klasyk, przeszedlem to miliony razy od dzieciaka
Ja w tamtych czasach to nawet o tej grze nie słyszałem. Dopiero teraz jutuby, sruby oraz oczywiście niezastąpiony serwis Hardcore Gaming 101 przybliżyły mi ją, w związku z czym zamierzam ograć. Tym bardziej że za powstaniem tego tytułu stoi Natsume.

Strony: [1] 2 3 ... 8