Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Arek

Strony: [1] 2 3 4
1
fCON9 / Odp: FamiCON 9 - Relacyja
« dnia: Luty 13, 2019, 13:26:56 »
W sumie mogła być odblokowana, może wtedy bym wygrał ;)

2
Czołem bandyci! Podobnie jak dwa lata temu wystąpię w nagraniach testowych do programu Comedy Club w Comedy Central, tym razem jednak się nie zgłaszałem, a sami mnie zaprosili ;) Co ciekawe termin to 05.01, czyli dokładnie taki sam jak w 2017.

Jeżeli ktoś zechce wpaść do Centrum Zarządzania Światem w Warszawie, zbić się szkłem, pogadać i pogruzować, to będzie miło. Impreza zaczyna się o 18:30, nie wiem jeszcze jak wygląda kwestia wstępu, bo żadnych info nie puścili jeszcze w eter, ale sygnalizuję odpowiednio wcześniej ;)

3
Spotkania w rodzinnej atmosferze / Odp: Trzylecie ContraBandy
« dnia: Wrzesień 19, 2018, 08:40:23 »
Mini sztab odbędzie się w najbliższy weekend w stolicy pomorskiego pegasusa, Grudziądzu :) co prawda ja już nikogo w domu nie pomieszczę, ale też takie cuś się będzie działo

4
fCON10 / Odp: Halko (Dzwoni Twój Gilop Po Relacje)
« dnia: Lipiec 23, 2018, 11:35:16 »
Wróciłem z rozjazdów i w końcu mogę też zostawić tu klika słów, chociaż na dobrą sprawę zlot jeszcze mi nie zszedł z krwioobiegu  :) byłem z wami dopiero drugi raz, pierwszy raz w tej owianej legendą remizie w Laskach, ale doskonale wiem, czemu każdy czeka na ten lipcowy spęd różnych osobowości. Każdy z innej bajki a jednak wszystkich do jednego mianownika sprowadza pasja i sentyment do lat minionych. Jesteśmy jedną, wielką, dysfunkcyjną rodziną, która kocha się w opór. O pogodzie w trakcie zlotu pisać nie będę, bo wszystko już zostało powiedziane wyżej. Spróbuję natomiast, podobnie jak większość bandytów, naskrobać coś indywidualnie:

daf - chłopa poznałem lata temu i od początku tej znajomości łączył nas wybitny pociąg do gruzu. Po tak długim czasie na zlotach widzę właśnie w Twoim wykonaniu ten cudowny element częściej niż kiedykolwiek indziej. Dziękuję za to, że rok temu wprowadziłeś mnie do contrabandyckiego świata!

dziat - czapki z głów za trud organizacji całego zamieszania, to wszystko wymaga tytanicznego wysiłku i ogromnego nakładu czasu i energii. Dziękuję też za biforek na Wrzecionie i liczne, na przestrzeni ostatniego roku, rozmowy o wszystkim i niczym. Apartament z widokiem na Wisłę czeka!

MWK - Marek, zaraz w ten tam rów tam wpadniesz! Wielkie ukłony za piękne przyozdobienie remizy i cały Twój wkład w to, żeby zlot wyglądał najlepiej jak to tylko możliwe. Sprowadzenie Pana Jerzego to już w ogóle majstersztyk. Nikt tak dobrze nie gra bezdomnego jak Ty! No i jak nikt inny potrafisz w gry psychologiczne i kombinowanie w trakcie CFL ;)

żur0 - CFL śledziłem z większą uwagą niż Ligę Mistrzów i mundial razem wzięte. Ten turniej to klasa sama dla siebie. Co prawda należało zdyskwalifikować Grecką, ale rozumiem ducha fair play. Gnicia na werandzie także nic nie zastąpi. Do rychłego zobaczenia!

Mejs - rozmowy z Tobą to czysta przyjemność. Niezależnie od tematu. Byłeś pierwszą osobą, z którą usiadłem na tej legendarnej werandzie i popijając browarka gadałem o życiu. Dzięki za rupie z nosorożcem i śmiech liczony w godzinach i decybelach. Pamiętaj też o tym, żeby każdego młodego stulejarza zabierać do Tatiany!

Roben - wielką przyjemnością było Cię znów zobaczyć i pognić ze wszystkiego. Ogarnięty mały chłopek jesteś i kopiesz zady w WWE na psx. Dobrze widzieć, że się układa i mam nadzieję, że zobaczymy się prędzej niż w lipcu 2019! Brawa i ukłony również w stronę Wereł, za to że nie uciekła po pierwszym dniu, a wytrzymała i chyba poczuła się dość dobrze w tym pokręconym towarzystwie.

Robi - za to, że ty spałeś w moim namiocie! Dzięki Robuś za aferę paczkową, jeden wielki pokład gruzu to był! Szkoda, że choroba Cię tam zmogła, ale na szczęście udał nam się spontaniczny reslink w remizie ;) Proszę w trybie natychmiastowym udać się do fryzjera i ogarnąć życie, bo hultaj się robisz!

Kompot - chłopie, Ty chyba moim ghost writerem zostaniesz! Dzięki za wszystkie żarty i rzarty, doskonale się bawiłem w Twoim towarzystwie. Jesteś też jednym z nielicznych dowodów na to, że nie jestem osobą, która najbardziej na zlocie ssie w pegasus :D No i leczo pryma sort!

Nielogiczny - Grzesiu, fantastyczny turniej w paletky! Świetnie się bawiłem. Podziwiam to, że w tej paskudnej pogodzie wytrzymałeś tyle dni w namiocie i to jeszcze w najbliższym sąsiedztwie Pałacu Prezydenckiego. A skoro już o nim mowa, to...

Lio - Swoją obecnością na zlocie wnosisz bardzo dużo. Można z Tobą pogadać praktycznie o wszystkim, a Twoje spontaniczne komentarze to crème de la crème. Uwielbiałem też żarty z chwytania za nóż ;)

Krisuroku - wielkie brawa za relację, kielich nie stygnie! Jesteś doskonałym kompanem do rozkręcania beki. Jak wczoraj pisałem, mam już dla Ciebie jądra na przyszłoroczną odsłonę FamiCON Open 2019, także ciesz się pucharem póki możesz ;)

OsA - grać z Tobą w jednej drużynie to przyjemność! Podoba mi się też to, że potrafisz doskonale określić ilość dymu potrzebną do dobrej zabawy w remizie. Obiecuję, że w przyszłym roku przypilnuję, żeby Janota nie wlewał w Ciebie wódki siłą, tak być nie może!

Mati - bardzo się cieszę z naszego spotkania na zlocie. Przy każdej rozmowie w jakiś tam sposób mnie inspirujesz i nie inaczej było na zlocie, chociaż nie gadaliśmy jakoś specjalnie dużo. Czekam do najbliższej okazji, wtedy nadrobimy!

Vinyl - chylę czoła umiejętnościom aktorskim! Podłapałeś temat po mistrzowsku i przyczyniłeś się do sukcesu jednego z najlepszych practical joke'ów ever :D

Ignus & Wodzu - doskonale było z wami pić i gnić na werandzie. Ignus, zdjęcie z dnia 0 przejdzie chyba do historii! Wodzu, wyborne mięsko przywiozłeś w tych zielonych woreczkach. Za rok zrzuta chyba nie tylko na leczo!

Rocket - jak zawsze przy okazji spotkań miło jest z Tobą pogadać. Do teraz mam przed oczami jak ronisz łzę na werandzie po zjedzeniu papryki od Osy, bo nie była wystarczająco ostra :D Trzymaj się chłop i trzymam kciuki za to, żeby Twoja decyzja, o której gadaliśmy w kuchni, okazała się słuszna i dobra dla Ciebie! No i szacunek, że w tej zalanej procentami remizie nie sięgasz po kieliszek!

MaarioS - gratuluję udanej organizacji konkursów, bardzo wysoki poziom! No i obserwować jak grasz to też przyjemność! Za rok musisz tylko popracować nad emocjami w trakcie CFL :D Do zobaczenia!

Qurek - super, że wpadłeś chociaż na te kilka chwil. Miło było się zobaczyć, może w przyszłym roku dasz radę przybyć na dłużej, to Talisman wjedzie na warsztat!

machbed - w tym roku wstrzymałeś się z jedzeniem za moje i widzisz jak skończyłeś... dobrze, że nie musiałeś dzwonić na pogotowie z tego samochodowego telefonu ;)

Gargi - wlewasz swoją obecnością do remizy ten wyjątkowy klimat Manieczek :D mimo, że Ekwadorsk spędziłem na remizie/namiocie, to siłą rzeczy byłem jego aktywnym uczestnikiem ;)

Dred i Gajwer vel Pieseu aka Jay i Cichy Bob - czy ja muszę coś jeszcze pisać? :D

Wiem, że nie wymieniłem większości osób, które były na tym wspaniałym zlocie. Nie zmienia to faktu, że wszystkim wam gorąco dziękuję za obecność. Wszelkie problemy, z którymi przyjechałem do Izabelina zniknęły od razu po przekroczeniu progów remizy i to właśnie dzięki waszej obecności.

I na koniec zabiorę głos w dyskusji, która często przewijała się na zlocie: Laski czy Nowa Wieś?

Nieważne gdzie. Ważne, że ze wspaniałą ekipą.

[Nowa Wieś Team]


5
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 07, 2018, 08:08:56 »
Oj Gajwerze vel Piesele, ale dałeś się nakręcić.
1. Przecież wspomniałem wyżej, że skoro ktoś nie chciał brać w tym czynnego, czy też pasywnego udziału, to biorę to pod uwagę, tak? Nikt nikogo nie zmusza, nie namawia, nie naciska. Nie wiem ile razy mam to powtarzać i w jakich słowach  :)
2. Myślisz, że ktokolwiek by Cię roastował przez pryzmat forum, bo chyba z nikim stąd nie miałeś kontaktu face to face. Błąd.
3. Tak gwoli wyjaśnienia, te straszne żarty, których tak się obawiasz w zeszłym roku mówiły np. o tym, że ktoś się utopił na pierwszej planszy w contrze, czyjaś ksywka została rozwinięta tak, żeby powiedzieć o braku włosów, komuś innemu wytknięto pasywność  seksualną, a najpiękniejszy był żart (nie mój!), że wszyscy utyli oprócz jednego forumowicza . Nikt nie wybiegł z krzykiem i/lub płaczem, jedni bawili się dobrze, inni gorzej, ale tak jest w życiu ze wszystkim. Nie wiesz jak wyglądało to w zeszłym roku, także nie wiem czemu obrałeś takie mocne stanowisko "anty". Raz jeszcze powiem, żebyś za chwilę nie musiał popełniać kolejnego elaboratu, nie namawiam i nie zmuszam, zebyś brał w tym udział, Twoja wola :) mi naprawdę nie potrzeba atencji, tym bardziej, że bezpośrednio po zlocie jadę w trzydniową trasę, gdzie będę umieszczał uśmiech na twarzach kilkuset ludzi mówiąc żarty :) nie dajmy się zwariować, bo się rozpętała gównoburza, którą oceni historia i forume. A teraz proszę o zabieranie głosu juz wyłącznie w temacie zarzuconym w pierwszym poście wątku :)

6
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 07, 2018, 00:16:19 »
Paradoks forume: chłop, który nie chciał być częścią roastu, zroastował się sam :) Kurtyna.

7
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 23:31:46 »
Nie mam czasu punktować i pokazywać w jak wielu miejscach nie masz racji, ale poproszę o jedno: nie rób już z logiki portowej dziwki i połóż się spać, bo twoje wynurzenia zaczynają przypominać bulgot ryboludzi z głębin jezior mazurskich.

Żeby tylko pokazać jak bardzo mylisz się z każdym pisanym postem odniosę się do zarzutu dotyczącego tytułu wydarzenia. Nie bądź leniwym kurwiem i zajrzyj do harmonogramu, to dużo się wyjaśni ;) i o ile pamięć mnie nie myli, to zeszłoroczny humor "in your face" na pierwszym roascie bawił cię po korek, robiłeś mi najlepsze reakcje na sali! Tak długo jak był o kimś innym :) uściski gorące przesyłam i do zobaczenia za tydzień!

8
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:53:58 »
1. moje wydarzenie to nie tylko roast, ale też materiał, który tworzyłem przez dwa lata jeżdżąc po całym kraju, dokładając do całego interesu, znosząc trudy nocnego jeżdżenia i spania do dwie godziny, żeby następnego dnia iść do dwóch prac. Demonizujecie całe wydarzenie, ergo demonizujecie komedię in general. Sytuacje są bardzo komperatywne.

Zrozum, że za pierwszym razem kiedy napisałeś, że nie chcesz być częścią wydarzenia, to ja tę wiedzę przyswoiłem, nie trzeba do mnie mówić kilkakrotnie. Wiem, ze to nie jest dla wszystkich standard, ale swoim krzyczeniem i ściąganiem uwagi tylko sobie robisz kuku i przy okazji bajzel na forume.

Cytuj
nie robię sobie r z a r t ó w z nikogo prócz narodowców od dawna, nie piszę tutaj prawie w ogóle

i właśnie to pokazuje, że komedii jakiejkolwiek nie zrozumiesz nigdy. W komedii śmiejemy się ze wszystkiego po równo ;) nie lubię takiej wybiórczości i hipokryzji.

A teraz życzę słodkiego miłego życia!

9
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:21:20 »
Cytuj
A Gurgi? Gurgi nawet nie umiał się ze mną przywitać.
tyle zrozumienia i współczucia
Cytuj
Jedna prośba: przestańcie na litość Cthulhu demonizować komedię!
dobrze wiedzieć, właśnie sobie zanotowałem, że komedia = ataki ad personam,
Cytuj
Roast – gatunek rozrywkowy, komedia sceniczna, przeciwieństwo benefisu. Polega na występie roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe monologi, często wulgarne, w kierunku roastowanego, ale i siebie wzajemnie[1]. Pojawił się w latach 20. XX wieku[1]. Roastowanymi często są celebryci[2].

Czyli jak się spotykam ze znajomymi i cisną ze mnie, że mam hugowe auto, albo że zarabiam mniej w trzech robotach niż admin na kranie, to mam się na tych ludzi obrazić i robić z tego halo?

Zostawię tu jeszcze jedno słowo-klucz: dystans.


10
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 22:09:30 »
Cytuj
Rozumiem ideę całego eventu


Obawiam się, że uległeś w sumie nie wiem czemu, ale nie rozumiesz ;) Nikt nikogo nie zmusza, żeby siedział na tym, także na pewno w tym czasie uda Ci się porobić coś ciekawego. Jedna prośba: przestańcie na litość Cthulhu demonizować komedię! Jak zostaniesz na części przedroastowej, to zobaczysz, że nie ma się czego bać, ale do tego też absolutnie nie zmuszam i nie naciskam, jak to ktoś wcześniej napisał ;)

11
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 06, 2018, 21:43:28 »
Do zlotu jeszcze tydzień, a chłop już mi tu "kurwuje" w kulturalnym wątku, Panie Admin, wołam!  Nie umiesz się śmiać sam z siebie, kiedy z innych piejesz pod sufit, to sobie na czas roastu pójdziesz na spacer po Laskach i tyle. Hipokryzja nie jest mile widziana na podobnych eventach ;) co do cytatu z Majora Suchodolskiego, to uważam, że był to jeden z jaśniejszych punktów FCON 9, pamiętam, że spotkał się z gromkimi oklaskami całej remizy :)

Cytuj
mati, odpuść se te teksty. pamiętam te twoje pierdolenie na mój i Gurgiego temat dzień przed końcem zlotu. do miłych to nie należało.


Wystawiłeś sobie piękne świadectwo, szacunek wylewa się z twojej wypowiedzi.
12
fCON10 / Odp: Ugotuj mi Kompot...
« dnia: Lipiec 06, 2018, 08:51:55 »
Ja również z chęcią dołączę do głodnej gawiedzi. U mnie makaron zawsze na pierwszym miejscu, ale na leczo nie mam długich zębów ;)

Nasza wioska staje się coraz bardziej samowystarczalna. Możliwe będzie już teraz obalenie wójta i przejęcie władzy. Wójt będzie spierdolony ze stanowiska. I to prędko!

13
fCON10 / Odp: 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 05, 2018, 07:26:20 »
Dziwne... rok temu miałeś zupełnie inny stosunek do w/w wydarzenia ;) pamiętaj, że życie to nie tylko rzeczy, które jesteś w stanie zrozumieć i pojąć, często dopiero zaczyna się tam, gdzie skostniałe poglądy i ograniczenia się kończą :)

14
fCON10 / 2. Roast Contrabandy
« dnia: Lipiec 02, 2018, 18:56:38 »
Kochani bandyci! Moja poniedziałkowa... ekhm... "atrakcja" zakończy się drugim już roastem Contrabandy. Rok temu było to bardzo specyficzne wydarzenie. Raz, że nie wszyscy nawykli do takiego humoru, dwa, że dla wielu z was byłem świeżakiem i na pewno był pewien dysonans jeżeli chodzi o moją obecność i grube rzarty o kolegach z forume.

Chciałbym raz jeszcze namówić was do udziału w zabawie. O co chodzi? Chodzi o powiedzenie ze sceny żartów o braciach contrabandytach. Jakich żartów? Najlepiej ostrych jak brzytew, ale opartych na faktach tudzież charakterystycznych cechach a nawet przywarach poszczególnych osobników.

Rok temu wyszła improwizowana scena z żartującym "terminatorem", na fcon 10 bardzo byłbym rad, gdyby ktoś jeszcze przyłączył się do grillowania bliźnich. Służę pomocą :) Dajcie znać w tym wątku kto by był chętny na sceniczny rozpier...dziel.

I od razu ostrzeżenie: jeżeli cechuje cię wysoka wrażliwość i mały dystans do siebie , otaczającego nas świata i rzeczywistości, jeżeli łatwo się bulwersujesz, jeżeli musisz dopowiadać swoje pointy i komentować to, co usłyszysz ze sceny na bieżąco, to nie polecam brać udziału w "atrakcji" pod tytułem "Arek mówi rzarty w Laskach + drugi roast Contrabandy". Taki już jest ten brzydki stand-up ;)  Całą resztę potraktuję słowami wielkiego poety, Tupaca:

Cytuj
Those who wish to follow me
I welcome with my hands

15
fCON10 / Odp: Goal '18
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 09:03:23 »
Brameczki w rozmiarze 120x63x57cm zamówione! Na takich trenujcie przed lipcowym turniejem!

Strony: [1] 2 3 4